Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

e
co Ty jakieś cytaty wstawiasz nie z moimi wypowiedziami? :P

 

myślę, że chyba nikt nie ma wątpliwości kto obecnie gra najlepszą piłkę. W porównaniu do Realu dzisiaj nie zobaczyłem chociażby namiastkę remontady i po prostu odpadli bez walki.

Pomijam już sprawę o której kiedyś tutaj z kimś dyskutowałem, że hegemonia dwóch klubów w Primera Division kiedyś zacznie wychodzić bokiem. A druga sprawa, że w Barcelonie kończy się pewna generacja zawodników i jeśli w klubie tego nie widzą to tym lepiej dla przeciwników

 

 

Mam też wrażenie,że gdyby Robert i Gundogan mieli wczoraj trochę więcej szczęścia to tamten mecz mógłby skończyć się podobnie jak dzisiejszy.

 

 

wiesz, gdyby wczoraj CR7 i Ozil trafili swoje to po 30 minutach byłoby 2:0 i mogłoby się skończyć 6:0. To jest takie gdybanie co by było gdyby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiesz, gdyby wczoraj CR7 i Ozil trafili swoje to po 30 minutach byłoby 2:0 i mogłoby się skończyć 6:0. To jest takie gdybanie co by było gdyby...

 

przebieg obu spotkań był moim zdaniem podobny,jeśli chodzi o wczoraj to przynajmniej do 82 minuty.

Myśle ,że poprzeczka Roberta i tragiczny strzał w bramkarza Gundogana z 5 metrów to były najlepsze niewykorzystane sytuacje w meczu.No ale to oczywiście gdybanie,szukam jakichś szans dla BVB przed Finałem i mam nadzieję ze Robert znowu znajdzie drogę do ich bramki a Łukasz i Kuba zagrają dobre spotkanie.Ciekawe co będzie z Goetze,podobno jednak rwie się do gry,to młodziak jeszcze i nie podejrzewam go o kunktatorstwo...chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action, gdzies na forum przeczytalem, ze grasz Lidze Fanow. W ktorej lidze i w ktorej druzynie? Czy ktos z Was gra jeszcze gdzies w "szostkach"?

 

Pierwsza liga. Nazwa drużyny jak mój nick :)

 

W lidze bemowskiej tez pierwsza liga i mamy lidera po 3 kolejkach ;)

 

PS. Pozdro z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Barcelony, był słabsza niestety ale Mistrzem Hiszpanii już jest a półfinał LM to marzenie wielu klubów :rolleyes:

 

już się tak nie pocieszaj ;) takiego lania w dwu-meczu na tym szczeblu LM to ja nie pamiętam.

 

Legia-Śląsk 2-0 pierwszy krok zrobiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tą faną je nie tak?

 

 

Odbiegając od tematu, Edin Dżeko z MCFC już jedną nogą jest w BvB. Mam nadzieje tylko, że nie dojdzie tam do jakichś transakcji wymiennych, bo mnie chyba krew zaleje jeśli bym miał oglądac w City tego, na myśl którego spuszcza się pół Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje tylko, że nie dojdzie tam do jakichś transakcji wymiennych, bo mnie chyba krew zaleje jeśli bym miał oglądac w City tego, na myśl którego spuszcza się pół Polski...

medialny szum jest zrozumiały ale ja oglądałem nie jeden mecz w wykonaniu Roberta i jak ktoś porównuje go do Falcao to jest to trochę niepoważne (nic nie ujmując Robertowi)

Mam jednak do niego ogromny szacunek i będę za niego trzymał kciuki bo chłopak wybił się z takiego wypizdówka jak nasz kraj bez kompletnego szkolenia młodzieży i dzieci, kiedy to taki Van Persie czy cała śmietanka napastników była prowadzona od gówniarza w najlepszych szkółkach. Chłopak ma po prostu głowę na karku ale jaki kierunek obierze to już tylko jego decyzja. Już kiedyś pisałem, że moim zdaniem niech zostanie w BVB i buduje tam swoją historię (no chyba że po sezonie sprzedadzą prawie cały pierwszy skład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że Robert ma straszną ochotę na Premier League,najczęsciej w spekulacjach wymienia się MU a dzisiaj znowu przeczytałem że BVB wymusza deklaracje od Chelcy,City raczej się nie wymienia ,chyba ze coś przeoczyłem.Mnie tam wszystko jedno gdzie będzie grał niech tylko rozwija swój talent.

 

Chociaż marzeniem byłby jednak Real ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realacja z dzisiejszego spotkania z Wojewodą Florkiem.

 

"Niestety wojewoda nie pozwolił mi nagrywać, więc musiałem notować.

Postaram się podać chronologicznie ważniejsze rzeczy.

 

 

Spotkanie otworzył wojewoda.

- 99% kibiców chce oglądać mecz, ale trzeba wyleliminować chuliganów, w tym odpalających pirotechnikę

- sektorówki służą do odpalania pirotechniki albo maskowania się

- podpalona sektorówka stanowi straszne zagrożenie

- uwagi do zabezpieczenia meczu przez Lecha, m.in. brak drożności schodów w Kotle

 

Klimczak

Generalnie wypowiadał się dyplomatycznie, ale sensownie zarówno w sprawie piro i sektorówek, jak i "zajść" na meczu.

Jako kibice, do wypowiedzi prezesa nie możemy mieć żadnych uwag.

 

Szlachetka

Opisał pracę służb i zajścia. Bez uwag

 

Tutaj kilka zdań do wiślackiej propagandy, tnącej filmiki i bawiązych się rysując strzałki na zdjęciach

Z wypowiedzi policji, prokuratury i ochronny wynika, że na sektor gości od tyłu, wdarło się 6(wersja policji)-9(wersja klubu)kibiców, 3 zerwało flagę i uciekli do Kotła. Gonił ich jeden steward, który odpuścił widząc "rosłych mężczyzn", reszta ochrony nie zdążyła zareagować. Policja ma wizerunki sprawców i szuka ich. Żaden nie miał kamizelki i nie udawał stewarda.

Przestańcie więc wiślacy pierdolić o ochronie i stewardach, tym bardziej, że część z Was na pewno widziała jak to było, tylko głupio się przyznać i lepiej zarzucać komuś krzywe numery.

 

komendant Jarosz.

- przemarsz bez uwag

- spitus, który wtargnął na stadion miał 3 promile

- awanturowało się 50 kibiców Wisły

- podał jakie wyroki dostali zatrzymani wiślacy, zawiasy, grabienie liści, 2 lata zakazu - morał taki nigdy na nikogo nie plujcie(rzekomo) :)

- wnioskował o zamknięcie sektora gości do końca rundy

 

naczelnik szatbu Kasprzyk

- uwagi do pracy ochrony

- brak drożności przejść ewakuacyjnych na trybunach poza Kotłem

 

komendant Nestoruk

- brak uwag do samego przemarszu, jedynie skargi mieszkańców dot. achtungów

- sugestia, żeby WL było organizatorem przemarszu

 

Szef prokuratury Poznań Grunwald i Jeżyce

- zastrzeżenia do ochrony

 

Moja wypowiedż

- odniosłem się do nakładania kar zbiorowych w demokratycznym, europejskim kraju, podałem przykład finału Pucharu Anglii, po którym nikt pomysłów zamykania czegokolwiek nie miał

- podałem przykłady, że nie zawsze jest piro jak są sektorówki oraz że czasem piro jest jak nie ma sektorówek albo nawet jak nie ma oprawy

- zanegowałem sens zamykania sektora gości

- odniosłem się do kwestii przemarszu

 

Podsumowanie wojewody, które było przerywane moimi uwagami, niestety nie udało się nagrać, bo wojewoda się trochę zagotował w stylu "co mi pan tu podaje za przykłady jakiś meczów" i moja odp. "nie jakiś mecz, tylko finał Pucharu Anglii na Wembley, w kraju na którego przykład panowie się powołują" itp:)

25 łamiących prawo to o 25 za dużo i trzeba ich wyeliminować. WL powinno ich wyeliminować itp.

Wyłapanie osób odpalających i tych, które zarwały flagę ma być przestrogą dla innych.

Wojewoda będzie obserwował następne mecze i będzie podejmował decyzje na bieżąco.

Jak coś się wydarzy to nie wejdziemy w Warszawie. Kozłowski nam to załatwi. Bardzo ciekawa relacje między wojewodami i relacja meczu u siebie do wyjazdu.

Wojewoda broń Boże nie jest przeciwko sektorówce na akcję Policzmy się z rakiem, ale to klub podejmuje decyzję czy ją wpuści. Jeżeli wpuści to apel, żeby nie używać pirotechniki. My też apelujemy, to jedno co możemy zrobić, bo wielokrotnie podkreślałem, że WL przygotowuje oprawy zgodne z prawem, ale nie możemy odpowiadać za 30000 kibiców.

 

Zamknięcie sektora gości, to nie kara dla Widzewa, dostali tylko odpryskiem. Sektor jest zamknięty, żeby klub miał czas na przygotowanie się na bezpieczne przyjęcie gości."

 

W zeszły roku też niby nie mieliśmy wejść a weszliśmy ;)

 

Pogrubiłem część tekstu,aby rozwiać pewne wątpliwości.

Edytowane przez wolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem przez chwilę, że mają ważniejsze sprawy na głowie ale jednak sobie o nas przypomnieli

rządu niespełnione obietnice temat zastępczy..

 

Ale naprawdę jest to trochę przerażające, jest tyle spraw o których powinno się dosłownie dudnić, a oni zwracają uwagę opinii publicznej na takie rzeczy.

Kiedy się to skończy!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...