Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

@@Amstaff23, chodzi mi o to, że gdyby czegoś takiego dopuścił się Pepe to cały internet pewnie z większością z tutaj piszących zwyzywał by go od zwierząt, bydlaków itp. 2 lata temu jakoś nikt się nie zastanawiał, że Pepe nie miał kontaktu z Alvesem i został wyrzucony, tylko argumentowało się sam zamiar zrobienia krzywdy. Teraz wszyscy piszą, że faul był, niebezpieczny, ale nie umyślny bo zawodnik nie widział przeciwnika. Przepisy mówią wyraźnie, jeśli doszło do niebezpiecznego zagrania to sędzia musi podjąć radykalne kroki, takie jak napomnienie włącznie z wyrzuceniem z boiska. A w tym przypadku jedyny znak zapytania to interpretacja sędziego czy było to zagranie celowe, czy nie. Napiszę to po raz 3, ja nie jestem być może obiektywny więc się nie będę wymądrzał ;)

 

'Odpadla drużyna w dwumeczu lepsza' I to tez w zasadzie mówi o czym? Ze Mourinho 'sie zachowal'

nikt nie ma do niego o to pretensji bo sam na konferencji powiedział, że wie jak czuje się teraz Sir Alex i moim zdaniem wypowiedział się bardzo fair po spotkaniu.

Myślę, że spora część osób może powiedzieć, że ManU był lepszy w dwumeczu i do tych osób zalicza się także Mourinho i ja w tej kwestii nie będę się sprzeczał. A swoje zdanie na temat dwumeczu napisałem wyżej pomimo tego, że uważam iż na Old Traffor pierwsza połowa była tragiczna i całe spotkanie poza 20 minutami zagraliśmy słabo :)

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to nie rozumiem, to Ebue przejechał korkami po udzie przeciwnika i czerwo, a dostanie korkami po brzuchu/klatce piersiowej to żółtko. Zresztą dla mnie taka interpretacja, że "nie widział" lub "nie miał zamiaru" to słabe tłumaczenie.

 

markos007 dobrze, że wkleiłeś zasady - będzie trochę jaśniej.

 

uważam, że faul Naniego nie wyczerpuje powyższych zasad. znaczenie ma wszystko: kierunek ataku, siła, miejsce piłki, sposób ułożenia nóg. wg mnie Ebue robi to celowo i na koniec jeszcze prostuje nogę. Nani celuje w piłkę, nie widzi przeciwnika, robi zwykły ruch jak by chciał ją przyjąć.

 

...i naprawdę zwisa mi czy Real czy mi MU :biglol:

 

jak by Pepe grał w MU to też bym mu jechał od najgorszych :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to nie rozumiem, to Ebue przejechał korkami po udzie przeciwnika i czerwo, a dostanie korkami po brzuchu/klatce piersiowej to żółtko. Zresztą dla mnie taka interpretacja, że "nie widział" lub "nie miał zamiaru" to słabe tłumaczenie.

 

markos007 dobrze, że wkleiłeś zasady - będzie trochę jaśniej.

 

uważam, że faul Naniego nie wyczerpuje powyższych zasad. znaczenie ma wszystko: kierunek ataku, siła, miejsce piłki, sposób ułożenia nóg. wg mnie Ebue robi to celowo i na koniec jeszcze prostuje nogę. Nani celuje w piłkę, nie widzi przeciwnika, robi zwykły ruch jak by chciał ją przyjąć.

 

...i naprawdę zwisa mi czy Real czy mi MU :biglol:

 

jak by Pepe grał w MU to też bym mu jechał od najgorszych :idea:

 

AMENT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze mecze oglądało się całkiem nieźle. Chyba że 2 browary robią taką różnicę :P

Czekam na niedziele.

 

ja po jednym nie dotrwałem do przerwy i usnąłem :biglol:

 

dziś wieczorem czekam na niespodziankę... Barca w dołku, Depor z nożem na gardle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch & spółka

 

zobaczymy jak forma po Mistrzostwach :P

 

 

Justyna

 

troszkę jej nie wyszło, szkoda :(

na próbach chłopaki byli świetni,miejmy nadzieje że psychika pozwoli utrzymać tą formę.

 

Justyna mimo że została w 1/2 powiększyła przewagę w klasyfikacji ogólnej.

 

Szalke do połowy gromi BVB 2:0 pomimo powrotu Humelsa.

Ciekawe czy wytrzymają tempo w IIpoł.

 

piękna akcja i ROBERTROBERTROBERTROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...