Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik bardzo dobry. Kibicujac tym szpotlokom, to tak jak kibicowac tuskowej ekipie. Im wiekszy dostana oklep, tym lepiej!!!!

Dzis NASI rozjada portugalcow i z tego trzeba sie cieszyc!!!! :mrgreen:

 

Polsko?? Co?! NA DNO!!

 

Doping dno!! Kazdemu bym klapsa na dzien dobry wyplacil!!! piknikowa ferajna...

 

Za to ta wypowiedź jest bardzo merytoryczna i bardzo wiele wnosi. Jeżeli o to chodzi to ja EOT.

 

Chorwaci już prowadzą :( DALEJ IRLANDIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety załapałem się w TV na ostatnie 20 minut meczu Irlandii z Horwatami... Dobrze, że PR1 robi relacje i szło za kółkiem posłuchać.

Szkoda Irish-ów, bo z takim WSPARCIEM(miasto, stadion) zasługują co by pozostać na tym turnieju jak najdłużej.

Horwaccy fani także nie zawiedli.

Zresztą doping było słychać w radio non stop(czasami coś nawet huknęło), tak to ma właśnie wyglądać :!: :!: :!: Szkoda, że polskie janusze tego nie rozumieją...

 

 

wolu$ jak było :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat się kończy.

Anna Mucha zjechała na blogu andrzejów za brak dopingu :mrgreen:

 

ale najbardziej bolał brak dopingu...

 

bo prawda jest taka, że nasz doping od początku nie wierzył w piłkarzy i w zwycięstwo.

 

na stadionie nie było kibiców, tylko gapie.

 

(przyznaję, ja byłam jednym z nich, choć starałam się,

 

wierzcie mi - starałam się bardzo!)

 

a jak ktoś chciał popatrzeć jak wygląda doping, czym jest (południowy) temperament i zagrzewanie do boju - to mógł (tęsknym wzrokiem) popatrzeć w stronę kibiców z Grecji...

 

ta garstka ludzi dawała tak czadu, że miało się wrażenie, że siedzi ich co najmniej połowa stadionu (!)

 

dopiero jak nas zawstydzali, lub przekrzykiwali (!!! sic!) nasi podrywali się do zagrzewania piłkarzy.

 

półgębkiem, jakby z rumieńcem zażenowania...

 

ale tam, po greckiej stronie - siedzieli Kibice. kochający swoją drużynę i wierzący w nią,

 

choćby nie wiem co. Kibice, którzy gotowi byli przyjechać na koniec Europy, by krzyczeć:

 

... no nie wiem, co oni tam krzyczeli, ale było skuteczne...

 

a po naszej stronie... lipa!

 

to nie mogło się udać...

 

to był pierwszy mecz w moim stadionowym życiu...

 

i choć Żyleta już nie wygląda tak jak wyglądała kiedyś,

 

(nie wiem czy coś w ogóle z niej pozostało)

 

i choć pewnie nigdy nie pójdę na taki "zwykły" mecz

 

(bo się boję)

 

to jednak chciałabym usłyszeć kiedyś Doping w naszym wykonaniu...

 

a bilety powinny być rozlosowywane w pierwszej kolejności pośród Kibiców z wielkim sercem, temperamentem i wiarą, że się uda...

 

może wtedy było by lepiej.

 

 

 

i gicio

z rosją będzie jeszcze większy żal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ co go milicja na początku zgarnia podobno jest z Torcidy a ci co odbili z BBB .

 

Mecz ciekawy, myślałem, że się bardziej wynudzę. Śmiesznie uczucie jak się ogląda dwa zupełnie obce Ci zespoły z perspektywy Kotła.

Chorwaci konkretna ekipa, BBB flaga widziana na stadionie paru sportowców też widziałem.

Irishe to raczej janki poprzebierane za wszystko co się da. Od super herosów po czarnego papieża.

Piro było po każdej bramce od achtungów przez race po strobo.

Co do samego dopingu to obydwie strony coś tam ogarniały. Zieloni sporadycznie coś tam ryknęli było ich więcej, ale Chorwaci potrafili dłużej pociągnąć spiewy.

Szkoda, że nie trafiłem biletów Włochy - Chorwacja ale co tam było fajnie.

 

Milicja grzeczna jak nigdy, nawaleni Irishe prawie wleźli im do suki pod stadionem, żeby se z nimi zdjecia robić i nie mieli nic kompletnie przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ co go milicja na początku zgarnia podobno jest z Torcidy a ci co odbili z BBB .

 

Mecz ciekawy, myślałem, że się bardziej wynudzę. Śmiesznie uczucie jak się ogląda dwa zupełnie obce Ci zespoły z perspektywy Kotła.

Chorwaci konkretna ekipa, BBB flaga widziana na stadionie paru sportowców też widziałem.

Irishe to raczej janki poprzebierane za wszystko co się da. Od super herosów po czarnego papieża.

Piro było po każdej bramce od achtungów przez race po strobo.

Co do samego dopingu to obydwie strony coś tam ogarniały. Zieloni sporadycznie coś tam ryknęli było ich więcej, ale Chorwaci potrafili dłużej pociągnąć spiewy.

Szkoda, że nie trafiłem biletów Włochy - Chorwacja ale co tam było fajnie.

 

Milicja grzeczna jak nigdy, nawaleni Irishe prawie wleźli im do suki pod stadionem, żeby se z nimi zdjecia robić i nie mieli nic kompletnie przeciwko.

Ja byłem wczoraj na Hiszpania-Włochy i atmosfera istnie piknikowa praktycznie przez cały mecz. Hiszpanów było około 10 tyś podobno i nawet fajnie się prezentowali wszyscy na czerwono. Podobnie jak w Poznaniu było wielu przebierańców. Był nawet Scooby-Doo i Superman. Widziałem grupki Hiszpanów którzy byli poprzebierani w sukienki i peruki. :lol: Ogólnie pozytywnie nastawieni do wszystkich. Co do dopingu to Włosi praktycznie nic nie krzyczeli a Hiszpanie też tylko parę razy coś tak pośpiewali. Zdziwiło mnie bardzo że piłkarze Hiszpańscy od razu po zakończeniu poszli do szatni nawet nie dziękując ani sekundy swoim kibicom. :shock:

Ogólnie dziwnie się ogląda mecz cały czas siedząc i nic nie śpiewając :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rosją będzie jeszcze większy żal

 

Rusy to Poloków na hymnie zagłuszą... :(

Może przyjnajmniej sportowcy się zorganizują i powitają kacapów na mieście jak należy... :twisted:

 

 

Był nawet Scooby-Doo

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: moja ulubiona bajka przed laty :!:

 

-- 11 cze 2012, o 16:53 --

 

Zaraz start :!:

 

CMON CITY :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy jutro (nie)mieli jeszcze większe powody

do płaczu...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ciężko będzie... No chyba, że Franz Smuda zdziała cuda :!: :mrgreen:

 

 

Niestety z wczorajszego meczu dałem radę tylko 1 połówkę zobaczyć i bramki jak telewizor zaczął głośniej gadać po ich strzale.

Niestety jak się wstaje o 4:30, to potem trzeba k.21:00 walić kimono. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1-3. Tak też obstawiam i chyba się to sprawdzi.

 

W końcu zmotoryzowani "kibice patrioci" pościągają z tych swoich śmiesznych aut te śmieszne fanki i ochraniacze na lusterka... Jak to widzę, to z politowaniem na takich patrzę...

Ciekawe, czy 3 Maja, czy 11 Listopada też przyozdobią swoje szroty w barwy narodowe.

"WIELCY PATRIOCI" za pięć złotych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...