Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

lukasdraz napisał(a):

Ja tam nigdy nie obawiałem się będąc na jakimkolwiek meczu, czy to u siebie czy na wyjeździe. Ludzie ciągle myślą że w Polsce się mordują i biją na stadionach, no ale większość to zasługa "obiektywnych" dziennikarzy. Taki temat po prostu lepiej się sprzedaje.

Ja napiszę tylko jedno: PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW 8) 8)

 

 

To, że się nie zabijają ma być zaletą? :shock:

 

Dla mnie ten negatywny klimat ma wiele odcieni i nie trzeba się czuć zagrożonym fizycznie, żeby się kiepsko widzieć na jakimś meczu.

 

Choć muszę przyznać, że obecnie klimat na Legii wygląda raczej nieźle. Ale i tak pierwszym warunkiem jest styl gry. Podkreślam słowo styl, a nie wyniki. Większość spotkań to nudna amatorka. :( Niestety.

 

Ja to bym się czuł kiepsko gdyby na meczu wszyscy siedzieli na swoich krzesełkach, jedli popcorn i krzykneli tylko coś jak padnie bramka. :mrgreen::mrgreen: Ja nie chodzę na mecz tylko wtedy gdy drużyna dobrze gra czy też prezentuje fajny styl, mi to jest w zasadzie obojętnie 8) Ważne żeby była fajna atmosfera. :wink:

 

No i mamy Bakero , mam mieszane uczucia.

Zobaczymy co ta zmiana przyniesie, oby było lepiej.

 

Lech moim zdaniem strzela sobie sam w kolano. Zieliński wybitnym trenerem nie był ale Bakero jest chyba jest gorszy. Nic w sumie w swojej karierze trenerskiej nie osiągnął, nawet ostatnio z Polonią słabo mu szło jak na możliwości zawodników jakich tam miał. No ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polowie lat 90. byl taki klub w Polsce, na ktorego kazdym meczu w domu byl komplet widzow. Cala Polska z podziwem patrzyla na frekwencje ktora wynosila tyle ile na wszystkich innych stadionach extraklasy w danej kolejce razem wzietych.

Teraz klubu tego nie ma. Rozpadl sie na pocz. XXI wieku z powodu dlugow.

 

Obecnie chadzam na mecze przy Reymonta, a jeszcze wieksza estyma darze gospodarza T29, juz niedlugo Letnicy.

 

nie ogarniam komu Ty kibicujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam komu Ty kibicujesz :P

 

:arrow: PW bo za duzo w dzisiejszym swiecie niewiadomych. :mrgreen:

 

hehe :lol:

 

no życie :)

 

ja to przez kolegę za Legia :) bo w sumie jestem też ze stolicy

potem KS Piaseczno w końcu tu się wychowałem

i Sparta Jazgarzew bo gra w niej kolega :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polowie lat 90. byl taki klub w Polsce, na ktorego kazdym meczu w domu byl komplet widzow. Cala Polska z podziwem patrzyla na frekwencje ktora wynosila tyle ile na wszystkich innych stadionach extraklasy w danej kolejce razem wzietych.

Teraz klubu tego nie ma. Rozpadl sie na pocz. XXI wieku z powodu dlugow.

 

Obecnie chadzam na mecze przy Reymonta, a jeszcze wieksza estyma darze gospodarza T29, juz niedlugo Letnicy.

 

nie ogarniam komu Ty kibicujesz :P

 

ja tez podbijam :] a wiecej, Reymonta i T29 kojarze tylko nie wiem co to za klub z tych lat 90tych:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil istnieje(kibice nadal uzywaja nazwy Stomil pomimo ze to OKS), nawet niezle sobie poczynaja! ja nie bede sie chwalil swoim klubem bo niestety upadl bardzo bardzo na dno! 97/98 II liga, dzisiaj okregowka :/ klub z 92 letnia tradycja niestety buja sie po wioskach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, pamiętasz Stomil :)

 

A mogla byc taka fajna zabawa w zgadywanke, skoro wiecej osob sie zaangazowalo. :P

 

-- 3 lis 2010, o 22:37 --

 

OKS), nawet niezle sobie poczynaja!

 

W zeszlym tygodniu odpadli w 1/8 PP po karnych z Ruchem Chorzow. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, pamiętasz Stomil :)

 

A mogla byc taka fajna zabawa w zgadywanke, skoro wiecej osob sie zaangazowalo. :P

 

i tak bym nie zgadl bo gdzie TSW i BKS ma cos wspolnego ze Stomilem:D

 

Ale ja nigdzie nie zaznaczylem, ze jest jakies powiazanie. :idea:

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, pamiętasz Stomil :)

 

A mogla byc taka fajna zabawa w zgadywanke, skoro wiecej osob sie zaangazowalo. :P

 

i tak bym nie zgadl bo gdzie TSW i BKS ma cos wspolnego ze Stomilem:D

 

Ale ja nigdzie nie zaznaczylem, ze jest jakies powiazanie. :idea:

 

:P

no nie nie, ale ja pomyslalem jak prawdziwy fanatyk,mam nadzieje ze mnie rozumiesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...