Skocz do zawartości

Trzy pytania


zombie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem nowy, a już mam pytania:

1. Czy w wyposażeniu Legacy trzeba było umieszczać pozycję "Wskaźnik zużycia paliwa"?

2. Jak to jest możliwe, że w w/w samochodzie, reflektory przeciwmgielne są dostępne dopiero w wersji 3.0? Od kiedy to luksus" :)

3. Czy Szanowna Dyrekcja mogłaby napisać kilka słów o skrzyni automatycznej w Legacy? Chodzi mi np. o liczbę przełożeń czy tryby pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycję "wskaźnik zużycia paliwa" należało umieścić na liście, gdyż dotychczasowy użytkownik Audi widząc, że nie ma go na liście wyposażenia standardowego pomyślałby, że należy za zamontowanie go uiścić stosowną opłatę (kto bawił się konfigiratorem na Polskiej strone Audi ten wie o co chodzi ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak przez to że producent na liście wyposażenia podstawowego umieścił ogrzewanie tylnej szyby, tapicerka, felgi stalowe z kołpakami oraz koło zapasowe i kazała sobie za to zapłacić 65 000 złotych nie kupiłem Golfa. To była profanacja - za o wiele więcej rzeczy w A3 zapłaciłem tą samą cenę.

 

Jeżeli chodzi o te reflektory to pewnie chcą zmusić klientów do zakupu tych droższych. Albo liczą na pic że nie będzie już mgły w Polsce - no bo przecież Polacy są dziwni i nawet pogode mają dziwną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Oto odpowiedzi (z daleka)

1.nie

2.otrzymujemy wyposazenie identyczne z niemieckim itd. Reflektory p.mgielne to opcja.

3. 2.0l i 2.5l: 4 biegi + sekwencja

3.0l: 5 + sekwencja

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.otrzymujemy wyposazenie identyczne z niemieckim itd. Reflektory p.mgielne to opcja.

 

Chodzi mi o to, że u Was na stronie pisze, że nie są w ogóle dostępne. Ale to rozumiem pomyłka.

 

PS

Ciekawe są te opcje przy samochodach w tej cenie. Dobrze, że przynajmniej kierunkowskazy są seryjnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...