Skocz do zawartości

Subaru XV STI Performance Edition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

"Hidden under the hood is STI’s Flexible Tower Brace."

Read more: http://paultan.org/2014/07/11/subaru-xv-sti-performance-edition-debuts-malaysia/#ixzz3A1MvvIzu

 

chyba jedna "sensowna" zmiana w całym tym pakiecie

można ją kupić oddzielnie numer części E4010FJ000

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jade sobie wieczorkiem, juz ciemno bylo, przede mna XV, tylko jakas taka niska... mysle sobie: springi sciete, czy jakiego diabla? a potem patrze, toz to nie XV, tylko Impreza :)

 

to samo z tym pakietem stylistycznym / bodykit'em XV, ktory znaczaco zmniejsza przeswit - po co to komus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XV to taka uniesiona i odrobinę "zabezpieczona" Impreza 

choć podobno było odwrotnie projektowano XV, który stał się bazą dla nowej Imprezy hatchback i sedan 

 

swoją drogą to ciekaw jestem czy kanapa z nowego STI (auto na bazie Imprezy sedan) wejdzie bez przeróbek do XV ?

 

choć ciekawszy byłby silnik z WRX do XV benzyna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogole nie wiem po co zrobili model Impreza skoro jest XV. Nie dość ze XV jest po prostu ładniejszy od Imprezy to jeszcze bardzo praktyczny - mozna wszedzie wjechac nie trzeba sie schylac zeby cos włozyc/wyciagnac z bagaznika itp ( roznica w wysokosci Imprezy a XV nie jest wcale taka duza) Jezeli zrobią XV'a nawet tylko z silnikiem 2.0dit z nowego forka XT - bez chwili zastanowienia sprzedaje swojego białasa i kupuje mocniejszego. ( silnik 2.0i w XV nawet daje rade - osiagi ma lepsze niz katalogowe jak sie jedzie samemu. Fakt trzeba go krecic jak Honde do odcinki ale mi to akurat nie przeszkadza bo jestem do tego przyzwyczajony :) , niestety "puchnie" w przypadku jazdy z pełną załogą i bagazem ) A rozporke przednią górną z STI sobie sprawie,  bo jak głosi stare tjuningowe przysłowie : zeby sztywna była fura, w furze musi byc rozpura" hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...