Skocz do zawartości

Ktoś się orientuje jak namierzyc osobe po numerze tel.kom.


bushwalker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
more details pliz

 

Po prostu ktoś dzwoni na telefon mojej kobity z zastrzeżonego numeru i chcialbym się dowiedzieć kto to :evil:

Chociaż sam numer albo gdzie koleś jest itd...

 

 

 

Dodam, że tu nie chodzi o podryw itd :???:

 

Zastanawiam się tylko dlaczego to nigdy do mnie nikt nie dzwoni, albo na miejście zatrzepia, bo też takie przypadki były :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ktoś dzwoni na telefon mojej kobity z zastrzeżonego numeru i chcialbym się dowiedzieć kto to :evil:

Chociaż sam numer albo gdzie koleś jest itd...

 

Hmm, to trzeba faktycznie miec wtyke w centrali. Ale powiem ci ze u mnie w telefonie czasami robi sie taki dziwny bajer ze jak ktos dzwoni do mnie z numeru zastrzezonego to przez pierwszy ulamek sekundy zanim pojawi sie Numer Prywatny to widac ten prawdziwy numer. Zauwazylem to juz kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie

Z rok temu dzwoiły do mnie z numeru takiego jak mój ale różniący się liczbą na końcu (zamiast 3 chyba 4) jakieś smarkule (po głosie 13-15 lat). Robiły tak przeważnie w piatek i sobotę po 22.00 :evil:

Jak oddzwaniałem z pytaniem, czy ktoś do mnie dzwonił z tego numeru do odpowiadała, że nie ale w tle był śmiech.

Więc którejś nocy wracając o 4.00 nad ranem sam zadwoniłem i poczekałem, aż odbierze i obudziłem - od tamtej pory był spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...