Skocz do zawartości

Identyfikacja części


Grimus23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję pomocy w identyfikacji części. Na zdjęciu widać jej brak. To ta jakby uszczelka pomiędzy przednią szybką, a słupkiem przednim. Czy ktoś wie jak to się nazywa i ewentualnie gdzie mógłbym to znaleźć (niestety poprzednia gdzieś zaginęła)?

Załączam zdjęcia

post-17415-0-63137200-1406456925_thumb.jpg

post-17415-0-62837200-1406456968_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zajumał ?. Na słupku masz wystające bolce od strony szyby powinny być tam plastiki mocujące listwę a śladu po nich nie ma że były, szyba była wymieniana to pewnie plastiki przy demontażu połamali więc na klej  wzięli. Listwę najszybciej w ASO choć jak poszukasz może coś z używki się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odzew. Szyba była wymieniana, więc mogli coś spartolić przy jej wymianie. Listwa odpadła najprawdopodobniej przy jeździe. Już wcześniej odstawała, ale nie zdążyłem nic z tym zrobić. Chodzi mi o nazwę tej listy. Czy ona się jakoś nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest listwa czołowa szyby przedniej - i ktoś ją najprawdopodobniej źle zamontował, ze odpadła. Swoją drogą to co pod spodem nie wygląda najlepiej.

 

W aso ta część to 91013FC010 i do tego ida 4 klipsy montażowe 91017FA010.

 

Poszukaj uzywanych, ale zwracaj uwagę, czy uchwyty na klipsy są w dobrym stanie, bo znowu odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siekla Wielkie dzięki :) Tak jak wspomniał andre82, szyba przednia była wymieniana i wtedy panowie, którzy to robili mogli nie poradzić sobie z tym i zrobili na siłę. Samochód niestety nie jest serwisowany w ASO, ponieważ mam spory kawałek.

 

Odnośnie tego co "żyje" pod tą listwą; to się da jakoś wyczyścić?

Z tego co widzę na forum, to już ktoś szuka tej listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja szukam takiej listwy ale od strony pasażera :) i wczoraj znalazłem na aledrogo, na priva podsyłam Ci linka do aukcji, podpytaj tylko sprzedającego czy ma do tej listwy spinki, jeśli nie to trzeba dokupić.

Grimus23 po wgłębnej weryfikacji twojego zdjęcia widzę że bolce na spinki tej listwy masz tylko są zapaprane klejem do szyb, swoją drogą mechesy co wklejali szybę czołową spartolili robote strasznie i nasrali kleju do bólu, przed montażem nowej listwy obczyść nadmiar kleju nożykiem do tapet a zwłaszcza w miejscach tych bolców na spinki bo inaczej listwa nie siądzie prawidłowo i znów odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciulek, wielkie dzięki za info. Dzwoniłem do aso i tam mają samą listwę za 150zł plus dojazd 60km. Poszukam jeszcze tych zaczepów.

Najśmieszniejsze może być to, że jak właściciel samochodu się uprze, to tę listwę będą montować dokładnie ci sami "szpece", co szybę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i pech :angry: listę kupiłem, zamontowałem i cholera na antystradzie złoty osiemdziesiąt na cyferblacie i wyyy... wywiało listwę w przestworza<[moderator czuwa]> 

więc poszukuje kolejnej listwy ;)  jakby czasem ktoś miał na sprzedaż.

Teraz mądry i doświadczony kolejną listwę wklejam na stałe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...