Skocz do zawartości

Immobilisier w GTku


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowalbym "zdjac" immobilisier ze sterownika GT99. Potrzebuje ten sterownik na "podmianke" aby wykluczyc, badz potwierdzic awaria wlasciwego sterownika. W Poznaniu nie zrobia mi tego zdalnie, potrzebuje wlasnie kogos takiego, kto nie bedzie potrzebowal calego samochodu. Ewentualnie czy posiada ktos ECU juz bez immo aby pozyczyc na pare chwil? Z gory dzieki za jakies info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Może masz dostęp do sterownika silnika z Gt-ka z japonii bądź innego kraju wypuszczonego nie na europę,piszę to bo wiem że immo było wymogiem przy produkcji aut na europę a te same auta wypuszczone na inny kraj mogły go nie mieć.Miałem kiedyś taki problem z którąś z kią,padł  mi sterownik i magik w Elblągu wgral mi oprogramowanie z kia wypuszczonego na Rosję bo akurat miał taką "treść" i wszystko ruszyło.Wiem też że np samochody z USA nie zawsze posiadają immo,napewno cała grupa vw ich nie posiada.Może spróbować coś włożyć z usa?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co się orientuję to akurat w roczniku 99/00 można podmieniać ECU bez żadnych kombinacji.

Immo to niezależny układ i nie trzeba nic kodować w ECU.

 

 

To jest nieprawda . U mnie trzeba było kodować po wymianie puszki immo

 

Ale co kodować? Może kluczyki do nowej puszki immo? :)

ECU na 3 szare wtyczki podmieniasz na inne i ma działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...