Skocz do zawartości

Dobrej jakości żarówki do Subaru Forester 2011


peximglobal

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Padła mi żarówka w Foresterze (światła mijania). Pojechałem do sklepu motoryzacyjnego - cena 250 PLN brutto.

Włosy mi się zjeżyły, bo to był zwykły Philips.

 

Patrze na sieć internetową - te same żarówki 45 PLN (ta sama firma, pudełko ect.)

 

Jakie żarówki polecacie do tego modelu?

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła mi żarówka w Foresterze (światła mijania). Pojechałem do sklepu motoryzacyjnego - cena 250 PLN brutto. Włosy mi się zjeżyły, bo to był zwykły Philips.   Patrze na sieć internetową - te same żarówki 45 PLN (ta sama firma, pudełko ect.)

 

Akurat Philips jest jedną z najczęściej podrabianych marek, jeśli chodzi o żarówki, nie dziwi więc taki rozstrzał cen. Nawet rozpoczęli całą akcję walki z podróbkami:

 

 

 Nasze proaktywne rozwiązanie do walki z pirackimi lampami ksenonowymi. Podróbki lamp ksenonowych firmy Philips są coraz powszechniej dostępne w kanałach dystrybucji online i offline. Są to imitacje o niskiej jakości. Kupowanie, sprzedawanie i posiadanie podrobionych produktów jest niezgodne z prawem.

Aby chronić wszystkich naszych klientów i konsumentów przed podróbkami produktów oświetleniowych Philips,

stworzyliśmy proaktywne rozwiązanie korzystające z unikatowej technologii. Obecnie do każdego zamówionego opakowania lamp ksenonowych dołączony jest certyfikat autentyczności Philips (COA).

 

Za pomocą kodu zabezpieczającego oraz innych specjalnych elementów zabezpieczających specjalista może potwierdzić autentyczność produktu za pośrednictwem specjalnej witryny internetowej firmy Philips. W tym celu może zeskanować kod QR lub przejść na stronę www.philips.com/original. Firma Philips dokłada wszelkich starań, aby chronić konsumentów przed imitacjami lamp ksenonowych, które mogą doprowadzić do uszkodzenia pojazdu i stanowić zagrożenie dla zdrowia.

 

 

http://www.lighting.philips.pl/pwc_li/pl_pl/application_areas/assets/documents/automotive/pal_catalog_2014_pl.pdf

 

Niestety, warto kupić (nietanią w końcu) żarówkę w żródle, które umożliwi Ci jej wymianę:

 

Problemy i ich rozwiązania

 

Zapomniałem dodać: niestety, nie pomogę Ci z zakupem. Może się okazać, że nadmierna oszczędność nie popłaca, choć i w drugą stronę: możesz kupić drożej i dostać podróbkę. Moim zdaniem czasem lepiej dołożyć i wziąć przez warsztat/sklep, gdzie będzie możliwość reklamowania towaru.

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem GE i jestem  bardzo zadowolony.

Zapłacilem 15 euro od Kolegii z Drezna. Nowe. W Polsce to istna kpina jeśli chodzi o ceny, a jakość - to już inna historia.

 

Ludzie sami siebie oszukują.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie rady w tym wątku.

Prosze o jego zamknięcie.


Napiszę więcej...do Forka 2011 koleżanka kupiła podróbki w Krakowie...i świecą lepiej niż moje GE...

 

Od dwóch miesięcy ma piękną jasną barwę, i moim zdaniem - wczoraj wracałem jej samochodem święcią lepiej.

 

Czyli mogę spokojnie napisać, że nie warto kupować oryginałów...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Tungsramy. Rok temu kupiłem H4 +120% więcej światła i do dziś świecą, a zrobione 12tkm. Wcześniej Philipsy(x-treme), Osramy(Night Breaker)- także OK, ale cena raz wyższa niż Tungów i świeciły równo pół roku. Także żaden interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka kupiła żarówki chińskie 2 miesiące temu. Koleżanka jeździ samochodem dzień w dzień. Wczoraj usidłem za kółko Forka u niej i świecą lepiej niż moje GE.

 

Jasno, ładnie widać pobocze, myślę, że nie warto przepłacać za żarówki markowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, i nie. Kiedyś też zaryzykowałem i kupiłem jakieś chinole, Fahrenheit się nazywały- fajne takie, niebieskie prawie jak xenon:).

Poswieciły 1,5 miesiąca. Fakt światło dawały konkretne, co chwila ktoś z przeciwka długimi "pozdrawiał".

Nie wart tych 20 pln ta upierdliwa wymiana, dlatego ja się wyleczyłem z tego typu świecidełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wkładasz prosto do lampy...kłopotliwe montowanie?

 

Dziwne, każde się montują tak samo czy chińskie czy "oryginały" z Państwa Środka.

 

Przesada.

NIe narzekam, mam i jedne i drugie. Uważam, że nie warto przepłacać w tym zakresie. TYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dawno kupiłem chinola ponieważ innych akurat nie było w sklepie , po jakimś czasie przepaliła się i to do tego stopnia ,że wypaliło w niej dziurę i stopiło kostkę wraz z kablami doprowadzającymi prąd do lampy , o mało nie spalił się samochód. Tak ,że przestrzegam przed takimi oszczędnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...