Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Nie wiedziałem gdzie tę historię opisać, zdecydowłem się w tym miejscu.

Ale od początku. W grudniu a dokładnie 13.12.2012 kupiłem forka jak w podpisie, czarny, wersja celebration 2,0 wolnossący 2007 rocznik. Po około trzech dniach zaczepia mnie jegomość, sąsiad z bloku obok, w wieku około 50-ciu lat i mówi, że ładne to subaru, spytał czy może wsiąść, obejżeć, ja oczywiście że tak dumny z nowego nabytku :) , i na koniec pyta czy możemy zrobić rundkę, no jasne. Po oględzinach i przejażdzce stwierdził, że ładne, przyjemne autko. Około czterech dni temu namierzyłem w okolicy bliźniaczego forka, czarny, wersja jak moja tylko bez skóry, no i morda mi się uśmiechnęła :D . Dziś w sklepie zaczepia mnie ten jegomość uśmięchnięty od uch do ucha i mówi że musi coś mi pokazać, już coś dało mi do myślenia. Idziemy razem na parking i co stoi koło mojego czarucha bliźniaczy czarnuch którego namierzyłem cztery dni temu, i kto go kupił, ten jegomość. Co się okazało, po tych oględzinach itd gość zapragnął mieć subaru i co kupił, ale z tego co mówił zajęło mu dużo czasu znaleźć egzemplarz z którego byłby zadowolony. Czyli co na koncie mam jednego skutecznie zarażonego :yahoo: , może jakiś ranking skuteczności rażenia. Na dowód wklejam zdjęcie, może mi się uda, nie udało się jest w glerii pod tyt. brat bliźniak.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenny setup ;) Rota 18. Obawiałem się tego rozmiaru ale jest spoko. Hamulce tarcze Hawk QS w połączeniu z klockami Hawk HP+. Nie spodziewałem się, że moja impreza może tak efektywnie hamować na standardowych rozmiarach. POLECAM TEN ZESTAW!!!! Dołączyłem jeszcze chlapacze dla smaczku.

 

http://www.iv.pl/viewer.php?file=85737522425462397873.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 cali. Opona profil 40. Na razie mam to w głowie i jeździ się dobrze. Zobaczymy jakie będą efekty gdy się zapomnę ;)

ja jezdze też na profilu 40 tylko że na 17 i powiem szczerze że za bardzo nie uważam. Narazie już było pare dziur i o dziwo jest ok :)

Powinno być dobrze. W końcu coraz więcej mamy lepszych dróg w tym kraju :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz i ja się pochwalę swoja Bunią :)

pierwsze zdjęcie zima

drugie zdjęcie lato

 

Wygląda że zimówki masz większe niż letnie? Ładna bunia :)

Dzięki

dokładnie ten sam rozmiar opon i felg zima i lato

Faktycznie, wyglądają bardzo ładnie.

A jak jest z ich wytrzymałością? Różne rzeczy się słyszy o tych felgach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz i ja się pochwalę swoja Bunią :)

pierwsze zdjęcie zima

drugie zdjęcie lato

 

Wygląda że zimówki masz większe niż letnie? Ładna bunia :)

Dzięki

dokładnie ten sam rozmiar opon i felg zima i lato

Faktycznie, wyglądają bardzo ładnie.

A jak jest z ich wytrzymałością? Różne rzeczy się słyszy o tych felgach...

Pewnie w tym co mówią jest trochę prawdy. Po zmianie kół na letnie zauważyłem, że poprawiło się podczas hamowania(drgania kierownicy) Wcześniej myślałem że mam krzywe tarcze(Brembo) :angry: a to felgi były trafione. Nosiły ślady otarć o krawężnik ale źle nie wygladały, poprzedni właściciel trochę ich nie szanował. Kolega który je prostował powiedział, że do prostowania są fajne :D. Materiał stosunkowo mocny. A ja uważam że do normalnego jeżdżenia są ok. Do upalania raczej słabo.

Teraz pójdą do piaskowania i malowania proszkowego. I będą jak brand new :yahoo:

Edytowane przez czupa1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...