Skocz do zawartości

jak ustawić zegarek?


szamot

Rekomendowane odpowiedzi

a czy przypadkiem nie ustawia sie to "samo" (w sensie pobiera czas z sat - mozesz ustawic tylko DST) gdzies tam w opcjach navi? u mnie nie ma czasomierza tam gdzie jest u Ciebie ale jest nizej pod navi i jakos to ustawialem w opcjach gdziestam costam, lookne jak bede w okolicach auta, ale cos mi tak swita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem nie ustawia sie to "samo" (w sensie pobiera czas z sat - mozesz ustawic tylko DST) gdzies tam w opcjach navi? u mnie nie ma czasomierza tam gdzie jest u Ciebie ale jest nizej pod navi i jakos to ustawialem w opcjach gdziestam costam, lookne jak bede w okolicach auta, ale cos mi tak swita.

:P  looknij bo już mnie paluchy bolą od wciskania wszystkiego...

Edytowane przez szamot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guziol MENU, opcja NAVIGATION SET UP, opcja SET CLOCK.
 

(edit - zreszta nie na temat)

 

Hej jak juz bedziesz tam gmeral.... czy u Ciebie tez radio/nav/czycokolwiektojest wydaje taki upierdliwy odglos nawet jak wylaczysz radio, ciezko to opisac troche, cos jakby wiatraczek gdzies sie krecil i halasowal.

 

Upierdliwe jak jest cicho bo slychac to "cos"

 

 

(edit#2)

czy ten czasomierz jest jakims osobnym tworem? bo przeciez jest jeszcze jeden obok temperatury

 

otoczony jestes zegarkami, gdzie kazdy pokazuje inna godzine? :D

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej jak juz bedziesz tam gmeral.... czy u Ciebie tez radio/nav/czycokolwiektojest wydaje taki upierdliwy odglos nawet jak wylaczysz radio, ciezko to opisac troche, cos jakby wiatraczek gdzies sie krecil i halasowal. Upierdliwe jak jest cicho bo slychac to "cos"

 

Jeżeli masz navi, to jest odgłos drugiego napędu (mapy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upierdliwe jak jest cicho bo slychac to "cos"

 

 

(edit#2)

czy ten czasomierz jest jakims osobnym tworem? bo przeciez jest jeszcze jeden obok temperatury

 

otoczony jestes zegarkami, gdzie kazdy pokazuje inna godzine? :D

No nie/stety u mnie nie upierdliwego czegoś więc Ci nie pomogę  :) 

Wydaje mi się że na wyświetlaczu na dole obrotomierza oprócz spalania, temp., ustawinia si-drive, ile tam w baku zostało jest jeszcze coś nieustawione i to chyba jest zegarek  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to masz cus takiego na tym wyswietlaczu:

 

sub.png

 

Wiec NIBY zegarek jest dostepny tylko dla aut wyposazonych w NAVI, i NIBY czas jest pobierany z NAVI, ale...

1. Przytrzymaj guziol i/SET pare sekund  (musisz to zrobic w przeciagu 12 sek od przekrecenia kluczyka

2. Wybierz Date/Time i wcisnij i/SET

3. Ustaw sobie :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

 

 

Wiec NIBY zegarek jest dostepny tylko dla aut wyposazonych w NAVI, i NIBY czas jest pobierany z NAVI, ale... 1. Przytrzymaj guziol i/SET pare sekund  (musisz to zrobic w przeciagu 12 sek od przekrecenia kluczyka 2. Wybierz Date/Time i wcisnij i/SET 3. Ustaw sobie

 

Piwo również ode mnie.

Faktycznie instrukcja kłamie że bierze z navi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

wracam do tematu bo czas u mnie przesunęli o godzinę.

No i przestało się w aucie zgadzać...

 

Poprzednia instrukcja od piwozniaka zadziałała mi w grudniu, jak zamiast godziny wyświetlały mi się między zegarami kreski.

Niestety tym razem uparcie stwierdzała że settings saved czy coś w tym stylu - a wyświetlała nadal godzinę wstecz.

 

Wreszcie zdesperowany szukając w navi ustawienia strefy czasowej o której pisze Sebek wszedłem w niej w Menu -> Navigation Setup -> Clock i tam pozwolił mi przesunąć czas o godzinę.

Co litościwie również wyświetla od tamtej pory również między zegarami.

 

Uffff.... może komuś to pomoże a może wreszcie przestaniemy ten czas zmieniać bo tylko zamieszanie się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas ustawia się sam z gpsu, w opcjach tylko ustawisz czas letni  lub zimowy i się przestawi o godzinę

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już wygląda lekko inaczej - ale podpowiem tak:

w trybie wyświetlania mapy a nie nawigowania powinieneś mieć gdzieś po lewej na dole na ekranie wyświetlany przycisk Menu

nacisnij go palcem na dotykowym ekranie a potem Menu -> Navigation Setup -> Set Clock 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...