Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden dzień człowiek na foruma nie wejdzie i już cała strona zabazgrana :shock: :mrgreen:

 

Co do 19.05 to cały czas walczę z myślami czy pojechać moim paździochem czy do kogoś się przykleić... Do tego jeszcze dochodzi uczelnia.... :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienię wydech na tę okazję

tylko obejmy zapasowe zabierz :mrgreen:

no chyba, że już ogarnąłeś temat 8)

 

Pozdrawiam

 

-- 14 maja 2012, 09:54 --

 

będę kupować fajne narzędzie do zaciskana końcówek na przewodach robiący fajny kwadratowy przekrój.

http://allegro.pl/zaciskarka-do-koncowek-tulejkowych-ervn-10-i2298343994.html

ktoś się podłącza?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odstawione do roboty. Mam nadzieję, że na 19.05 będzie gotowe. :D

 

-- Pn maja 14, 2012 11:17 pm --

 

A jakie oponki ? jakby nie weszły to moze ja bym pomyslał o oponkach ( jesli bys dekompletował - potrzebuje na przyszly rok ).

Dunlop SP Sport 01 225/45 R17

Za 2-3 dni będzie wszystko jasne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch,

kilka (sorry na liście było 12 punktów więc kilkanaście) drobiazgów. :lol::mrgreen::lol::mrgreen::lol:

 

Jak będzie skończone to się pochwale. Mam lekkiego stresa jak to wyjdzie, więc nie chcę zapeszać. :oops:

Mam nadzieje, że jest w dobrych rękach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ludziska wyrabiaja, coraz czesciej, na drogach to normalnie jakas masakra jest, nawet jak auto na parkingu zostawisz, to nie wiesz co zastaniesz po powrocie :evil:

Moje "wozidlo" tez idzie do warsztatu na kilka dni (jesli dojada czesci), porazka jakas :cry:

 

Zalapalem sie jeszcze na 300 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ludziska wyrabiaja, coraz czesciej, na drogach to normalnie jakas masakra jest, nawet jak auto na parkingu zostawisz, to nie wiesz co zastaniesz po powrocie :evil:

Moje "wozidlo" tez idzie do warsztatu na kilka dni (jesli dojada czesci), porazka jakas :cry:

 

Zalapalem sie jeszcze na 300 :P

Ja w ciągu 2 tygodni 3 razy kleiłem opony ( nie wiem skąd te gwoździe i śruby się biorą ) ... plus do tego zderzak obrysowany mam , wystarczy na 30 minut do reala iść i takie gówno się dzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ludziska wyrabiaja, coraz czesciej, na drogach to normalnie jakas masakra jest, nawet jak auto na parkingu zostawisz, to nie wiesz co zastaniesz po powrocie :evil:

Moje "wozidlo" tez idzie do warsztatu na kilka dni (jesli dojada czesci), porazka jakas :cry:

 

Zalapalem sie jeszcze na 300 :P

Ja w ciągu 2 tygodni 3 razy kleiłem opony ( nie wiem skąd te gwoździe i śruby się biorą ) ... plus do tego zderzak obrysowany mam , wystarczy na 30 minut do reala iść i takie gówno się dzieje ...

 

Masz calkowita racje, z takiego wlasnie powodu mam zderzak i lampe do wymiany, po powrocie z zakupow, taka wlasnie niespodzianke zastalem. Kamer oczywiscie nie ma, no i mozliwosci zidentyfikowania sprawcy rowniez brak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... a Madisonie się tak nie da :mrgreen:

 

 

Kiedyś się pod hipermarketem zaparkowałam z dala od wszystkiego... za chwilę wracam, a OBK ma towarzystwo, z dwóch stron :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety z awarią - czekam na części.

znowu ?

co tym razem ?

 

 

IMO rzeczą normalną jest częstsze występowanie usterek przy intensywnej* eksploatacji :roll:

 

 

 

 

 

 

*Maćkowi udało się wywołać u kilku osób, w tym mnie syndrom "5 zł - :shock: " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...