Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Up :mrgreen:

 

Gdzie to jest? :roll:

 

 

Też jestem przekonany, że to jest to miejsce, które wskazał Tomasz.

Zresztą jak kiedyś byłem w tej szkole na jednym szkoleniu, to wspominali że szkolą 3miejską policję.

 

A gdzie jutro spot?

Może wpadnę na chwilę w drodze ze Stolicy do domu.

Niech ktoś jutronapisze mi sms;a, bo pewnie w trasie nie będę czytał forum.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up :mrgreen:

 

Gdzie to jest? :roll:

 

 

Też jestem przekonany, że to jest to miejsce, które wskazał Tomasz.

Zresztą jak kiedyś byłem w tej szkole na jednym szkoleniu, to wspominali że szkolą 3miejską policję.

 

A gdzie jutro spot?

Może wpadnę na chwilę w drodze ze Stolicy do domu.

Niech ktoś jutronapisze mi sms;a, bo pewnie w trasie nie będę czytał forum.

 

Mistral

 

Z chęcią bym Ci napisał, ale mnie nie będzie :( Rzygnęło mi zaliczeniami teraz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po weekendowym wyczyszczeniu stożka miałem wrażenie (ale to pewnie tylko wrażenie, choć jednak byłem zaskoczony), że niebieski dostał jakieś dodatkowe siły :mrgreen:

 

Przy okazji zbadałem dwie miejscówki w Pruszczu... :twisted:

 

1. To taki miniRusocin z charakterystyką dłuższych prostych (tor to prostokąt z dodatkowym przejazdem w środku...jakby "mikrolotnisko")...w większej części pokryty lekkim błotkiem i czasem trochę kamieniami (da się spokojnie jeździć), nawierzchnia asfaltowa bez zastrzeżeń (bez większych problemów do szybkiego oczyszczenia z kamieni pługiem ręcznym do śniegu) :roll:

Namiary: http://g.co/maps/takp2

Żebyśmy się dobrze zrozumieli...to jest jednak ciut mniejsze niż sam tor w Rusocinie...ale teren jakby niczyj (otwarty bez żadnych oznakowań co do własności) i na zadupiu (wokół tylko hale magazynowe LPP i innych firm).

 

2. Plac na którym ostatnio odbywał się Zlot Samochodów Wszystkich Marek...

Namiary: http://g.co/maps/jt2se

To całkiem fajny kawałek placu z równą, raczej nową nawierzchnią asfaltową - niestety nie jest dużym prostokątem, lecz prostokątem połączonym z kwadratem...można nieco poświrować, ale bez mega szału (co innego na białym) 8)

 

 

Normalnie zaprosiłbym Was na dzisiejszego spota właśnie tu, ale jak będzie ciemno to nie wiem czy da się bezpiecznie ograniać te miejscówki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff działo się w Rallylandzie. Kto nie liczy się ze szkodami, lepiej niech nie upala ;)

przywaliłem parę razy przodem, bokiem i tyłem w ogranicznik toru, zrobiony z opon, wyleciałem w plener tzn zaryłem w pole i nie mogłem wyjechać mimo 4x4 (w końcu się udało), zgubiłem tablicę rejestracyjną, spryskiwacz reflektora, nadkole i śrubę zabezpieczającą felgę (został mi komplet 3 śrub, też mi..), ale mimo wszystko było świetnie.

 

trzeba się uczyć jeździć, oj trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, tą z ucha znalazłem i odzyskałem. w sumie to zgubiłem dwie ale tylko jedną odzyskałem :?

 

a teraz mam niedzielę w garażu, bo trochę popsułem Forka i trzeba to "jakoś" ogarnąć lepiej niż na power-tape.

 

1324136761852.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...