Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh i tak bylo dobrze, widziec gole Polakow to rzadkosc, a przyladowanie dwoch szfabom to juz "cos" :wink:

 

zgadzam się - wsadzenie dwóch bramek to wyczyn ale stracenie w ostatnich sekundach przewagi to dopiero wyczyn- normalnie mistrzostwo świata - nikt tak nie potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by Ci tu odpisać hmmm

dzieki naszym przybyło kilka siwych włosów

dzięki naszym serducho było w stanie przedzawałowym

dzięki naszym będę troszeczke krócej żył bo stres swoje wycisnął

 

Janek - nasi mogliby dostarczać odrobine odmiennych emocji a tak znowu żałuje że ogladałem ten mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki naszym serducho było w stanie przedzawałowym

 

Odnosnie stanu przedzawalowego....dzisiaj znajomy udostepnil mi swoj warsztat na wymiane sprzegla, od kilku miesiecy prosil bym go przewiozl 555 :) Rano zajechalem do niego, mowie wsiadaj jeszcze przed wymiana sprzegla, zobaczysz roznice przed i po. Wsiadl..... :| Zdazylem zapiac 3 bieg....malo brakowalo aby sie przekrecil w aucie :shock: przestraszylem sie na maxa :shock: nie mogl oddechu zlapac, wygladalo naprawde groznie :shock: po ponad godzinie dochodzenia do siebie stwierdzil ze nie chce wiedziec co bedzie sie dzialo po wymianie sprzegla :lol: teraz sie z tego smiejemy ale myslalem ze karetke bede wolal :shock: Nie bylo do smiechu....powaznie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD555, Chętnie się z Tobą przejadę na 2 biegu

 

Eeeeeeee no 3 zapniemy :P Powiem ze przerazilem sie na prawde powaznie :roll:

 

Wg mnie piłka kopana ssie pałe po całości, ale to takie moje przemyślenie delikatne jest

 

Bo pilka to zluoooo, w rajdy powinna isc ta kasa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pilka to zluoooo, w rajdy powinna isc ta kasa :P

 

Wiem że to może moja krótkowzroczność, bo dookoła całego Euro jest mnóstwo innych inwestycji (typu drogi, lotniska, ekhm kolej), ale jakby tak zebrać do kupy kesz który został wrzucony w same stadiony (700 dużych baniek tylko w Gdańsku) to by można było pierdzielnąć całkiem fajny tor, albo doinwestować Poznań, albo ze starych lotnisk zrobić porządne szkoły jazdy, nie wiem jakieś "przedszkole rajdowe", "akademie gokartowe" dla dzieciaków, to nie k***a, tylko orliki, stadiony, kadra piłkarska, robienie z obcokrajowców Polaków, utrzymywanie pie.......ych nierobów z PZPN. Jeszcze żeby naprawde wyniki z tego były, a tak dno i dwa metry mułu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zirytowałem wczoraj :)

Może w sobotę będzie lepiej i Adamek pokaże Kliczce gdzie raki zimują http://www.youtube.com/watch?v=00ooITgGKhs#t=1m16s :mrgreen:

 

A propos pokazywania :wink:

Jak ktoś ma ochotę na bicie, to nie literówka chodzi o bicie, a nie o picie :mrgreen: to Primi zaprasza do siebie na walkę Adamka w sobotę.

Poczyniłem kroki w kierunku zakupu PPV i mam nadzieję, że walka nie zmieści się w niedzielnym teleexpresie :mrgreen::mrgreen:

 

Start u mnie na wsi powiedzmy o 20:30 w sobotę, na picie do rana i demolkę mieszkania nie zapraszam :lol: bo mam plany na niedzielę, ale parę piwek możemy wypić przed i po walce :wink:

 

Jak są chętni to zapraszam 8)

Ci, którzy nie wiedzą gdzie mieszkam niech pytają tych, którzy wiedzą :mrgreen::mrgreen: albo niech na PW spytają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...