Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji rajdu Lotos, bedziemy z Bunch w Waszej stolicy :D czyli Gdańsku, planujecie jakiś spot w weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. stolicą Trójmiasta jest Gdynia, Gdansk to taka poboczna wieś

 

hehe :mrgreen:

 

Carfit, nie bierz tego poważnie, za dużo wypił :mrgreen::mrgreen::lol:

 

 

btw,

 

w tym okresie mam komunię małego więc na pewno mnie nie będzie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga a jest coś o zapachu/smaku skóry?

 

To zależy czyjej skóry :twisted::P

 

 

Robię listę wstępnie na zapaszki, 1 przesyłką to lepiej załatwić, wpisujcie się.

1. Apal, wiśnia x3

2. Młody, wiśnia x3

 

tutaj można sobie wybrać co kto chce, ja chyba jabłuszko spróbuję

http://www.zapachydoauta.pl/index.php?c ... rt=default

 

 

 

W weekend zapowiadają pogodę suBarowa, jakiś rajdowy spocik się szykuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji rajdu Lotos, bedziemy z Bunch w Waszej stolicy :D czyli Gdańsku, planujecie jakiś spot w weekend ?

 

O ile w sobotę będzie pogoda w miarę to robimy spota grillowo - ogniskowego nieopodal tras rajdu. Jak będzie klucha to zrobimy jakąś nasiadówkę w knajpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w sobotę będzie pogoda w miarę to robimy spota grillowo - ogniskowego nieopodal tras rajdu. Jak będzie klucha to zrobimy jakąś nasiadówkę w knajpie.
No ja na chwilkę właśnie w tej sprawie :mrgreen: Prognozy na sobotę to ochłodzenie i przelotny deszcz i wpadł mi do głowy taki pomysł. Dosłownie 500m od miejsca zbiórki jest knajpa w której nigdy do wczoraj nie byłem. Jakoś tak za blisko domu :lol: Wczoraj zajechałem i jest tam super miejscówka na spota. Od drogi nie wygląda to może okazale, ale z drugiej strony jest OK. Jest taras ze stołami z pomostem przy samym brzegu jeziora, jakby padało to można wejść do środka. Knajpa nazywa się Karczma pod strzechą, adres Kielno ul. Oliwska 30. Ceny: kebab w bułce 10 zł (jadłem bardzo dobry), schabowy 15,50, piwo duże 5, są tez pierogi, ryby, śniadania.

Jest duży parking, jakby ktoś chciał wypić piwko to samochód może zostawić u mnie i zabrać po niedzielnych OS (jeden z nich ma metę w Kielnie), trzeba tylko wytypować szczęśliwca który będzie pić colę 0,5L za 4zł :mrgreen:

 

Wstępnie rozmawiałem o rezerwacji stolika, ale nie mając pewności czy będziemy korzystać z tego przybytku nie chciałem im blokować miejsca. Ponoć w soboty o godz. 16-17 można zawsze znaleźć wolny stolik. Teoretycznie możemy przenieść zbiórkę spod remizy na parking knajpy i po zapoznaniu dokonać rezerwacji stolika/ów.

Zastanówcie się czy to dobry pomysł i kto jest chętny. Ognisko możemy zrobić w innym terminie, jak pogoda będzie lepsza, a po rajdzie będzie już późne popołudnie to może nawet lepiej pójść na gotowe.

 

Teraz spadam i idę walczyć z Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego :x nawet nietegasa nie mam czasu napisać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w sobotę będzie pogoda w miarę to robimy spota grillowo - ogniskowego nieopodal tras rajdu. Jak będzie klucha to zrobimy jakąś nasiadówkę w knajpie.
No ja na chwilkę właśnie w tej sprawie :mrgreen: Prognozy na sobotę to ochłodzenie i przelotny deszcz i wpadł mi do głowy taki pomysł. Dosłownie 500m od miejsca zbiórki jest knajpa w której nigdy do wczoraj nie byłem. Jakoś tak za blisko domu :lol: Wczoraj zajechałem i jest tam super miejscówka na spota. Od drogi nie wygląda to może okazale, ale z drugiej strony jest OK. Jest taras ze stołami z pomostem przy samym brzegu jeziora, jakby padało to można wejść do środka. Knajpa nazywa się Karczma pod strzechą, adres Kielno ul. Oliwska 30. Ceny: kebab w bułce 10 zł (jadłem bardzo dobry), schabowy 15,50, piwo duże 5, są tez pierogi, ryby, śniadania.

Jest duży parking, jakby ktoś chciał wypić piwko to samochód może zostawić u mnie i zabrać po niedzielnych OS (jeden z nich ma metę w Kielnie), trzeba tylko wytypować szczęśliwca który będzie pić colę 0,5L za 4zł :mrgreen:

 

Wstępnie rozmawiałem o rezerwacji stolika, ale nie mając pewności czy będziemy korzystać z tego przybytku nie chciałem im blokować miejsca. Ponoć w soboty o godz. 16-17 można zawsze znaleźć wolny stolik. Teoretycznie możemy przenieść zbiórkę spod remizy na parking knajpy i po zapoznaniu dokonać rezerwacji stolika/ów.

Zastanówcie się czy to dobry pomysł i kto jest chętny. Ognisko możemy zrobić w innym terminie, jak pogoda będzie lepsza, a po rajdzie będzie już późne popołudnie to może nawet lepiej pójść na gotowe.

 

Teraz spadam i idę walczyć z Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego :x nawet nietegasa nie mam czasu napisać :evil:

 

Chyba wiem o jakiej knajpie mówisz, nieraz koło niej przejeżdżałem. Super pomysł!

 

Nie daj się temu INB, jakby co - naślemy ruskich!

 

 

 

P.S.

Wczoraj około 19 na myjnię przy BP na Chełmie podjechała ciężarówka z przyczepą, zjechali z niej rajdówką KAJETANOWICZA, podjechali pod myjkę, umyli za 5zł, zapakowali i pojechali. Coś ten LOTOS słabo sponsoruje. :P :shock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię listę wstępnie na zapaszki, 1 przesyłką to lepiej załatwić, wpisujcie się.

Jak dobrze, że ktoś za mnie tym razem organizuje zakupy :mrgreen:

 

1. Apal, wiśnia x3

2. Młody, wiśnia x3

3. tzd, wiśnia x3 (nie będę więcej eksperymentował z hawaiian gardens czy innymi dziwadłami o zapachu kostki toaletowej :mrgreen: )

 

Z racji rajdu Lotos, bedziemy z Bunch w Waszej stolicy :D czyli Gdańsku, planujecie jakiś spot w weekend ?

na pewno tak, koledzy już się wypowiedzieli co i jak, baza rajdu jest u Primiego w Kielnie :mrgreen:

Primi, jak masz wyczajoną miejscówkę, to ja jestem ZA. Dobra knajpka nie jest zła.

 

Wczoraj około 19 na myjnię przy BP na Chełmie podjechała ciężarówka z przyczepą, zjechali z niej rajdówką KAJETANOWICZA, podjechali pod myjkę, umyli za 5zł, zapakowali i pojechali. Coś ten LOTOS słabo sponsoruje. :P :shock: :twisted:

 

Kryzys panie, kryzys, sponsoring polega na nalaniu baku paliwa Dynamic98 i przekazaniu 4L bańki oleju LOTOS QUAZAR S :P

 

 

Trójmiejski TEGES -> zarejestrowałem Junkersa. Szybko, sprawnie, bez bólu. GD 8581V.

Aha no i od poniedziałku jeżdżę na moich GT-kowych felgach. Coś mi po GT-ku zostanie, poza wspomnieniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o jakiej knajpie mówisz. Super pomysł!

 

jestem ZA. Dobra knajpka nie jest zła

 

Widzę. że pomysł pozbycia się Was z mojego ogródka został przyjęty entuzjastycznie :twisted: :wink:

Proponuję w związku z tym zrobić listę osób chętnych do zespotowania się po rajdzie. Knajpę otwierają o 10:00, a na OS-y do Linii jest kawałek drogi i powinniśmy już rano wiedzieć na ile mniej więcej osób zarezerwować stoliki, tab aby móc wystartować np.10:05. Wybieramy tylko stolik/i, rezerwujemy i jedziemy.

 

1. tzd

2. niumen

3. Primi

 

List nr 2 - zapaszki :mrgreen:

 

1. Apal, wiśnia x3

2. Młody, wiśnia x3

3. tzd, wiśnia x3 (nie będę więcej eksperymentował z hawaiian gardens czy innymi dziwadłami o zapachu kostki toaletowej )

4. kashe wisnia x3

5. Primi wiśnia x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List nr 2 - zapaszki

1. Apal, wiśnia x3

2. Młody, wiśnia x3

3. tzd, wiśnia x3 (nie będę więcej eksperymentował z hawaiian gardens czy innymi dziwadłami o zapachu kostki toaletowej )

4. kashe wisnia x3

5. Primi wiśnia x2

6. darkogda x1 - powąchamy, zobaczymy :)

 

Strach się bać:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policjanci-maja-narzedzia-do-walki-z-przesadzonym-tuningiem-n38746.html

"Ryczące silniki, odstające spoilery, obniżone zawieszenie, szerokie koła - dla jednych ideał atrakcyjnego auta, dla innych szczyt złego gustu. [...] Jeśli chodzi o hałas, to pojazd nie powinien wytwarzać go więcej, niż na poziomie 94 decybeli. Jeżeli pomiar wykonany sonometrem wykaże, że jest go więcej, właściciel może stracić dowód rejestracyjny i zostać ukarany mandatem karnym."

Niumen - drżyj... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lotos się piszę (jak nie będzie tak lało, że rano nie wytknę nosa z chaty), na stolik wtedy też :D

Fajnie gadające Barbi i ciekawe co z tego wyniknie :?:

niumen, może poddasz się badaniu dobrowolnie i zobaczymy jak to jest? :twisted:

:mrgreen:

 

BTW, jak z piątkiem, Długą i OS1? Na to jakieś ustalenia są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a normalnie są nie do dostania? I piątek cały odpuszczamy w związku z tym?

Normalnie w kasie przy wejściu, spoko.

Nie, nie odpuszczamy, ja chętnie popatrze jak rycom i warcom te WURCE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie odpuszczamy, ja chętnie popatrze jak rycom i warcom te WURCE :mrgreen:

Czy tam są jakieś obostrzenia przy wejściu - typu z lustrzanką (znaczy profi, khe, khe) nie wpuszczą? Czy można wejść normalnie? :D

 

To jak się na piątek umawiamy? Długa o 17:00-18:00? Cy ni? Ktoś chętny?

 

1. tzd

2. tomeko74

 

 

Każdy ma swoje listy, najbardziej popularna zabawa na forumie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 wejściówki. Fajny napis mają.

ZAŁOGA.

Czy to znaczy, że mogę się kręcić po parku serwisowym i wynieść jakieś fajne felgi? :P

 

W piątek o 11.00 - 14.00 jest Odcinek Testowy. Nie napisane gdzie :?

17.00 - konferencja prasowa na Długim Targu.

17.15 start honorowy

18.30 początek prologu RPP

20.00 -"- RSMP

 

Sobota

6.00 - otwarcie parku serwisoweg AUCHAN :mrgreen:

 

Czy tam są jakieś obostrzenia przy wejściu - typu z lustrzanką (znaczy profi, khe, khe) nie wpuszczą? Czy można wejść normalnie? :D

Bez przesady, jak masz nikona d90 albo coś w tym rodzaju to jeszcze nie jesteś profi :P

a normalnie można wejść, na czworakach mogliby Cię już nie wpuścić...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zespotowała na stadionie, na Długiej jest nuda.

 

 

List nr 2 - zapaszki

1. Apal, wiśnia x3

2. Młody, wiśnia x3

3. tzd, wiśnia x3 (nie będę więcej eksperymentował z hawaiian gardens czy innymi dziwadłami o zapachu kostki toaletowej )

4. kashe wisnia x3

5. Primi wiśnia x2

6. darkogda x1 - powąchamy, zobaczymy :)

 

się nazbierało :mrgreen:

 

 

dokładnie, d90 to lustrzanka dla amatora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...