Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam dzisiejszych zespotownych psujących subarki i Adasch'a, który z poważną miną ignoranta przemknął dzisiaj koło mnie na Wilanowskiej. W skodzie byłam, więc jesteś usprawiedliwiony :P .

 

Melduję również zaliczenie dzisiaj egzaminu praktycznego na egzaminatora, teraz dopiero droga przez mękę się zacznie, w czerwcu egzamin państwowy :roll: .

 

W sobotę na rajd wybieram się z córką, jakieś streszczenie tego spamu powyżej poproszę 8) co gdzie kiedy i o której :wink: .

W piątek ktoś się wybiera? Wejściówki załatwiają się?

 

 

Apal czy to Ty dziś byłaś w PORDzie srebrną nową Octavią ? Jeżeli tak to sie chyba mijaliśmy na korytarzu bo ja chodzę na kurs na instruktora a w sali na przeciwko był własnie egzamin na instruktorów.I tak właśnie myślałem że może Ty też dziś zdajesz, a potem widziałem jak osoba podobna do Ciebie wsiadała do tej srebrnej Octavi :mrgreen: 8)

 

:idea: Egzamin na egzaminatora to był, ja nie pisałam testu tylko czekałam na praktyczny, test zdałam na poprzedniej poprawce :wink:

Owszem to był mój sobowtór we własnej osobie :lol: , dzisiaj w końcu zdałam praktyczny na egzaminatora, jutro będę koło południa u P. Tereski umówić się na praktyki asystenckie, jak mnie zobaczysz to to będę ja :mrgreen:

 

Pozdrawiam, ujawnij się jak mnie zobaczysz, ja nie mam pojęcia jak wyglądasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze jest chętny na piątek?

Ja :mrgreen: Wejściówki z pogodą chętnie wykorzystam 8)

 

Wrażenia z jazdy - poza bujaniem :mrgreen: i brakiem hamulców :mrgreen: , całkiem dobrze 8)

Bujanie się, brak hamulców, to jeszcze tylko łańcuchy i można zacząć karierę :D

 

 

 

w rapie :P:mrgreen:

 

A tak serio to cieszę się, że znowu masz fajny wozik do chuchania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to cieszę się, że znowu masz fajny wozik do chuchania :wink:

Dzięki ;-)

szczerze wolałbym GT-ka. Mojego, zanim się rozbił ;-(

 

ale teraz jest nowy rozdział. znajomi śmieją się, że mam już samochod rodzinny. teraz muszę się postarać o rodzinę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) teraz muszę się postarać o rodzinę :mrgreen:

i to jest najwazniejsze w zyciu kazdego normalnego faceta 8)

 

a auta... no coz, rzecz nabyta... miales dobre, masz niezle, kiedys bedziesz mial jeszcze lepsze (tego Ci zycze :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę na rajd wybieram się z córką, jakieś streszczenie tego spamu powyżej poproszę 8) co gdzie kiedy i o której :wink: .
Apal spotykamy się pod remizą w Kielnie, przegrupowujemy i jedziemy oglądać. Kto chce może zostawić samochód u mnie pod płotem. Namiary na parking na PW :mrgreen: Po rajdzie jak będzie pogoda to spalimy ognisko nad jeziorem, ja postaram się załatwić trochę drewna. Kiełbachę każdy zabiera ze sobą. Jak pogoda będzie kiepska to ognisko trzeba będzie odłożyć na inny termin.

 

Jeśli chodzi o godziny to trzeba ustalić czy wszyscy są chętni na pełen objazd po wszystkich OS-ach :?:

Start jest o 10:58, ale w tym roku pierwsze OS-y są w okolicach Linii, a tam nie znam żadnych miejscówek i jest to dość dlaleko od Kielna. Trzeba będzie się umówić pewnie ok. 10:00

 

* DZIEŃ 1 - 15 maja 2010r. Start Rajdu do Dnia 1, Gdańsk, Siedziba Grupy LOTOS S.A. - 9:30

* Park Serwisowy, CH Auchan Gdańsk - 9:55 13:15 16:27

* OS 2/5 Kętrzyno - 10:58 14:28

* OS 3/6 Linia - 11:14 14:44

* OS 4/7 Milwino - 11:52 15:22

* Meta Dnia 1, Gdańsk, Siedziba Grupy LOTOS S.A. - 17:32

 

OS-y 2,3 i 5,6 są obok siebie, a do 4 i 7 trzeba dojechać dość spory kawałek, pytanie czy po 3 jedziemy na 4, a potem wracamy na 5 , czy odpuszczamy 4 i wykorzystujemy dość długą przerwę ok 2h na jakiś piknik w okolicach Linii i czekamy na 5 i 6, a potem jedziemy oglądać 7 :?

Odpowiedź pewnie przyniesie nam pogoda, bo jak będzie zimno i mokro to nie sądzę, abyśmy wytrzymali cały dzień :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Tomek 8)

 

Ciężko było, nie powiem, przez pas ruchu nie mogłam spać :twisted::lol:

ostatnio nawet nie odpaliłam silnika, bo odpadłam na zadaniu numer 1 (zapomniałam o bardzo ważnym elemencie odpowiedzialnym bezpośrednio za bezpieczeństwo, czyli o sygnale dźwiękowym :oops::mrgreen: ).

 

Ten egzamin się troszkę różni od egzaminu na kat. B, jednocześnie zdają 2 osoby. Najpierw się zdaje jako kandydat na kierowcę w trochę szerszym zakresie, później się delikwenci przesiadają i zamieniają rolami :wink: . Ocenianym się jest jako kierowca i jako egzaminator, na kanapie z tyłu jedzie szanowna komisja wydająca wedykt.

 

Droga do uprawnień i pracy egzaminatora jest długa i kosztowna.

W czerwcu dopiero egzamin państwowy, po zdaniu którego dostaje się uprawnienia.

Zdawalność na poziomie 2% :? :lol:

 

Później kolejka do etetu, jak ktoś chce pracować w PORDzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiejszych zespotownych psujących subarki i Adasch'a, który z poważną miną ignoranta przemknął dzisiaj koło mnie na Wilanowskiej. W skodzie byłam, więc jesteś usprawiedliwiony :P .

 

Melduję również zaliczenie dzisiaj egzaminu praktycznego na egzaminatora, teraz dopiero droga przez mękę się zacznie, w czerwcu egzamin państwowy :roll: .

 

W sobotę na rajd wybieram się z córką, jakieś streszczenie tego spamu powyżej poproszę 8) co gdzie kiedy i o której :wink: .

W piątek ktoś się wybiera? Wejściówki załatwiają się?

 

 

Apal czy to Ty dziś byłaś w PORDzie srebrną nową Octavią ? Jeżeli tak to sie chyba mijaliśmy na korytarzu bo ja chodzę na kurs na instruktora a w sali na przeciwko był własnie egzamin na instruktorów.I tak właśnie myślałem że może Ty też dziś zdajesz, a potem widziałem jak osoba podobna do Ciebie wsiadała do tej srebrnej Octavi :mrgreen: 8)

 

:idea: Egzamin na egzaminatora to był, ja nie pisałam testu tylko czekałam na praktyczny, test zdałam na poprzedniej poprawce :wink:

Owszem to był mój sobowtór we własnej osobie :lol: , dzisiaj w końcu zdałam praktyczny na egzaminatora, jutro będę koło południa u P. Tereski umówić się na praktyki asystenckie, jak mnie zobaczysz to to będę ja :mrgreen:

 

Pozdrawiam, ujawnij się jak mnie zobaczysz, ja nie mam pojęcia jak wyglądasz :wink:

 

 

No ja jutro mam zajęcia od 9 do 15 więc może akurat koło południa będę miał przerwę :wink:

Kurcze z tego co piszesz to zdać te wszystkie egzaminy to niezły kosmos, a nam dziś wykładowca powiedział że egzamin na egzaminatora jest dużo łatwiejszy niż na instruktora :| Masz może jakieś materiały które moga mi się przydać ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro mam zajęcia od 9 do 15 więc może akurat koło południa będę miał przerwę :wink:

Kurcze z tego co piszesz to zdać te wszystkie egzaminy to niezły kosmos, a nam dziś wykładowca powiedział że egzamin na egzaminatora jest dużo łatwiejszy niż na instruktora :| Masz może jakieś materiały które moga mi się przydać ? :mrgreen:

 

Egzaminy się trochę różnią, trudno mi oceniać. Test macie krótszy - nasz ma 45 pytań, z czego 25 z pord. My mamy jeszcze prezentację przeprowadzenia egzaminu teoretycznego i egzamin praktyczny.

Jedno co jest u Was dużo łatwiejsze, to brak egzaminu państwowego :P . Egzamin, który zdałam nie daje mi żadnych uprawnień. Jak zaliczę praktyki asystenckie (7 obserwacji i 3 przeprowadzone egzaminy), to mogę przystąpić do tego egzaminu kwalifikacyjnego. Ostatni miał zdawalność na podobnym poziomie - chyba 3%.

 

Materiały, które dają w PORDzie można od razu wyrzucić. Zrobię kiedyś listę wszystkich moich materiałów i Ci wyślę.

Wszystko można znaleźć całe szczęście w Internecie, tylko trzeba wiedzieć czego szukać :wink: .

Jak się jutro spotkamy, to pogadamy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiejszych zespotownych psujących subarki i Adasch'a, który z poważną miną ignoranta przemknął dzisiaj koło mnie na Wilanowskiej. W skodzie byłam, więc jesteś usprawiedliwiony :P .

 

:oops::oops::oops::oops::oops:

 

zostałem zmuszony na wędrówkę po gildii :evil::evil::evil: . Szukaliśmy garnituru komunijnego dla młodego :evil: oczywiście nie znaleźliśmy niczego pasującego a to co było ok 300pln :evil: za spodnie i kamizelkę :!:

 

stąd ta mina :mrgreen: no i nie byłem oglądnąć junkersa :roll: :roll: :roll:

 

Aga, gratulacje :mrgreen::mrgreen::mrgreen: wymiatasz :twisted:

 

no to pozdro! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie byłem oglądnąć junkersa :roll: :roll: :roll:

Trzeba było zajechać, jak się mijałeś z Apal to chopaky własnie na parkingu dłubali przy Muzzy-iowym WRXie ;)

Mieszkam przy Wilanowskiej/Rogalińskiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd gratuluje bardzo fajnego forumowego Leśnika :D

Dzięki. Trochę go trzeba poprawić, ale i tak już jest fajny :twisted:

 

Oby z odszkodowaniem za GT poszło tak prosto jak z kupnem Forka, eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby z odszkodowaniem za GT poszło tak prosto jak z kupnem Forka, eh.

 

Od początku "akcji" 3mam kciuki :)

 

A właśnie , jeżeli tą płytę pod silnik z GTka da się zamontować to bym przygarnął, jak będzie do oddania już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby z odszkodowaniem za GT poszło tak prosto jak z kupnem Forka, eh.

 

Od początku "akcji" 3mam kciuki :)

 

A właśnie , jeżeli tą płytę pod silnik z GTka da się zamontować to bym przygarnął, jak będzie do oddania już.

 

Myślę, że się da, trzeba by tylko jakoś te pęknięcia albo zgrzać albo jakoś "skręcić".

 

OK będę pamiętał (muszę zapisać sobie wszystkie rezerwacje z PW do excela :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...