Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

tzd, masz czy potrzebujesz? :wink:

Świniacza nie mam, chociaż nie wiem, to chyba wstyd oświniaczać nieswojego focusa. Bezpciowy samochód :???:

 

obcy samochód normalnie

:shock: znaczy aż tak popsuli, czy aż tak naprawili? :???:

 

widziałem na podwórku niebieskiego...

Święta Wielkiej Nocy to czas zmartwychwstania... może stanie się cud !!!

:roll:

 

 

Ten jest fajny. Ale albo ktoś go zaraz kupi, albo coś jest z nim nie tak.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12066934

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obcy samochód normalnie

:shock: znaczy aż tak popsuli, czy aż tak naprawili? :???:

No właśnie jeszcze nie wiem :wink:

Ten jest fajny. Ale albo ktoś go zaraz kupi, albo coś jest z nim nie tak.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12066934

Z opisu fajny. Do stania w korkach chyba mniej :smile: No a ten skok momentu x3 na 50rpm to aż podejrzany chyba. Jeżeli teoretycznie 4T coś tam robiło, to bez problemu możesz podpytać (np. na gg) np. Łukasza G. Powinien powiedzieć co i jak z tą furą. Bierz, chętnie bym zobaczył jak takie STi daje radę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oględziny będą najprawdopodobniej w środę, w godzinach popołudniowych, wówczas będę coś wstępnie wiedział.

 

masz już jakieś decyzje?

 

Póki co wystąpiłem do Policji o odpis z notatki (17 PLN + do 5 dni czekania) oraz mam wypisy lekarskie z badań ogólnych i przez chirurga (notatka o powypadkowych bólach w karku, zalecenie noszenia kołnierza ortopedyczneg, ale wpis mówi o stanie ogólnym dobrym i braku zmian neurologicznych), być może coś się wyrwie z OC sprawcy i mojego NNW z zakresu zdrowotnego...

 

Co do likwidacji szkody mam swój plan, poparty orzecznictwem, konsultacjami z AdaSch i Hogim oraz wpisami na paru forach internetowych, w skrócie:

1) dążyć do jak najdroższej wyceny auta przed wypadkiem (wg tabelek + należące się jak psu buda - zwyżki za: produkcję 1999 ale rejestrację 2000, niski, poniżej normatywnego przebieg oraz dobry stan techniczny i zadbane wnętrze [np nie powycierane fotele])

2) dążyć do jak najszerszego opisu szkód podlegających wymianie / naprawie (w razie czego nie zgadzać się z opisem szkód i nie podpisywać),

3) na podstawie opisu szkód zrobić wycenę naprawy w ASO (hasło "szkoda całkowita" nie uniemożliwia mi chęci naprawiania)

4) OC sprawcy pozwala mi dążyć do pokrycia kosztów naprawy w kwocie 100% wartości auta przed wypadkem,

5) owe 100% to ma być kasa NA naprawę, a nie ZA naprawę (czyli udostępnienie środków na realizację mojej chęci naprawy, wg wyceny ASO, ale nie muszę przedstawiać żadnych faktur czy rachunków, teoretycznie mogę naprawić we własnym garażu, na używanych częściach, ale wycenę mieć z ASO),

6) w skrajnie optymistycznym przypadku dostaję 100% wartości auta na naprawę (bo sądzę, że ASO przedstawi wysoki kosztorys) + wrak, który mam naprawić (a ostatecznie mogę sprzedać),

7) należy mi się tzw. zadośćuczynienie także za szkody osobowe (zdrowie, dyskomfort psychiczny) oraz uszkodzone mienie (komputer).

 

Oczywiście to wszystko to teoria, ale są na to paragrafy i orzecznictwo. Jak trzeba, będę się odwoływał a nawet i sądził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest fajny. Ale albo ktoś go zaraz kupi, albo coś jest z nim nie tak.

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12066934

 

Lepiej się dobrze wypytaj, bo na przykład FMIC do 295KM nie jest niezbędny. No i ten wykres taki nie bardzo... Może pomiar zdupczony, albo co... Tak, żeby nie było, że będziesz go doprowadzał do porządku później przez dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Wielkiej Nocy, życzę wszystkim "nowego życia", które świąteczne jajo symbolizuje :)

 

Na wielkanocne zmartwychwstanie GT-ka nie mam co liczyć, więc przyjdzie pożegnać się z marką :cry: . Przynajmniej na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o świeta to oczywiscie naj naj

 

a tak na marginesie jakas cisza jesli chodzi o plejady. Czy tylko ja z Tomirem i Primi sie wybieramy????

 

Moze jednak jakas ekipa z 3miasta sie tez zdecyduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem nasze świniaki na seacie :shock: :shock: :shock:

ktoś z 3miasta jeździ seatem, ale w tej chwili nie pamiętam kto :roll:

 

Wesołych Świąt Wam życzę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...