Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie to co sie tak migasz od spotów ostatnio? No ja wiem że plaża, ze wakacje ale mogłabyś odwiedzić kolegów :razz:

 

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 2:55 am ]

Tomir tak chrapie że zasnac nie moge cholercia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa chrapie:-( noc bez zamknięcia oka. Jest gorąco jak w piekle wiec "śpię" bez kołdry. I niestety niezasne bo komary polują i już z 30 miejsc mam które swedza:-( jutro tzn dzisiaj w domu śpię:-( z nudów już tego posta napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. Żeby nie było że bez celu popieprzyć wpadłem :evil::mrgreen:

Załatwiłem nam dzisiaj wstępy na nową salę gimanstyczną w Pępowie.

 

Wkraczamy w nową erę nie tylko picia , ale także sportów :shock:

Oczywiście obuwie zmienne obowiązuje

 

 

trampki-czarne%20meskie%20nisk..jpg

 

Chęci na siatę czy kosza nadal są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREK, a czy przypadkiem jak byłem u Ciebie po telefon to nie zostawiłem okularów subaru :???:

Ja to muszę zawsze jakieś fanty zostawić, żeby mieć pretekst załapania się na krzywy ryj na kiełbaskę :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREK, a czy przypadkiem jak byłem u Ciebie po telefon to nie zostawiłem okularów subaru :???:

Ja to muszę zawsze jakieś fanty zostawić, żeby mieć pretekst załapania się na krzywy ryj na kiełbaskę :mrgreen::mrgreen:

 

czekam tradycyjnie zatem z ogniskiem, absyntem i Twoimi okularami

w taki upał bez okularów raczej ciężko wiec wsiadaj w autko i mykaj na ksiezyc :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 6:23 pm ]

No ja wiem że plaża

 

dzisiaj też plaża i jutro też :razz: :twisted::lol:

 

na plaży słońce praży ostatnio i wiaterek powiewa dość miło, fale bez zmian takie jak wczoraj :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Oj AGA :evil:

ilez można na plaży siedzieć? Ty juz nas wcale nie lubisz skoro spot za spotem dalekim łukiem omijasz :cry:

 

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 6:25 pm ]

Załatwiłem nam dzisiaj wstępy na nową salę gimanstyczną w Pępowie.

 

Wkraczamy w nową erę nie tylko picia , ale także sportów :shock:

Oczywiście obuwie zmienne obowiązuje

 

Chęci na siatę czy kosza nadal są ?

 

Jasne że pamietam nasze ustalenia - prosze jeszcze tylko o info kiedy i o której a na pewno sie zamelduje.

Ps. Era picia sie skończyła w poniedziałek jak dogorywałem po ostatnim spocie gdzie mi na siłe już Tequile wlewałeś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj AGA :evil:

ilez można na plaży siedzieć? Ty juz nas wcale nie lubisz skoro spot za spotem dalekim łukiem omijasz :cry:

Od niedzieli już trzeciego spota opuszcza, trzeba jej jakąś karę wymyślić :twisted::twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geeez, pierwszy raz od prawie 11 lat grałem w tenisa (a kiedyś to tak tylko pykałem, nigdy nic mi poważniejszego nie wyszło :???: )

ogólnie poracha, to niestety nie jest (jak dla mnie :wink: ) jak jazda na rowerze, wszystko już zapomniałem, ale zajebiiiiiście mi się znowu spodobało :mrgreen:

kondycha (jaka kondycha, khe, khe :?: ) starcza w tej chwili na godzinkę pykania, ale czuję, że się tematowi przyjrzę bardziej :grin:

(jutro uderzam po rakietę) :cool:

 

plus po wysiłku sauenka, browarek - mniamuśność wieeeelka,

 

i jutro powtórka nową raketą :smile:

 

Skwara, a Ty nie w Egipcie :?: :mrgreen:

 

w czwartek te balety aktualne :?: może zmienimy miejsce :?: :mrgreen: może Rock Cafe :?: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 12:48 am ]

Tomki oba

no właśnie wróciłem z sauny :razz:

 

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 12:50 am ]

moze ktos mi strescic co bylo przez ostatnie 7 stron

chopaaaaaaku, nie wchodzisz tu dwa dni i trzy dni rozkminiania "ale o ssssoooo choooooozi :?: " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...