Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

mój świniak dalej u Wojtka... ale po wyjeździe będzie jeszcze fajniejszy. Teraz prace spowolniło brak pierdółki ale wszystko idzie zgodnie z planem i moją wizją czyli alu wahacze z F-STI SG lift czyli wersja z ksenonami bo zwykłe wahacze nie pasują.

Został w sumie jeszcze magiel od STI ale spokojnie, jestem cierpliwy i jak będzie okazyjna cena to kupię.

Teraz okazuje się, że IC który mam nie s jest taki jaki chciałem czyli spec C ale na początku może być. Zostaje równolegle adaptacja splittera sti z dużym kurnikiem i natryskiem do maski forestra ale to akurat wydaje się bardzo proste - ciekawe jak będzie w rzeczywistości. Następny gruby krok to 6mt plus dyfer ze spec.b ze względu na nieco dłuższe wyższe biegi. W każdym razie, mój  forek coraz fajniijszy mechanicznie ale wymaga coraz więcej prac lakierniczo konserwatorskich (start po odbiorze od Wojtka).

Po skrzyni to już z górki bo tylko zupełnie niedostępne felgi enkei sti 17" pod złote brembo ii seryjne 18 z f-STI w normalnej cenie... ale ja jestem bardzo cierpliwy a na końcu będę miał fajne autko :)

oby wytrzymało do emerytury bo planuje zrobić wycieczkę życia z Frorydy na Alaskę:yahoo:(zaliczając po drodze wiele miejsc). Obecne regulacje dotyczą aut młodszych niż 25 lat wiec moje już jako zabytek raczej da się przewieźć :)

 

rozpisałem się a miałem napisać, że raczej nie będę...

Pozdrawiam

p.s.

@tzd może białasem pojedzie :) wszyscy będziemy wtedy trochę starsi więc plan zawsze trzeba mieć :)

Alternatywa - zostanę rolnikiem :yahoo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Aga napisał:

Przyjedziesz z żoną? :)

No co Ty? Będą przecież fajne kobietki to po co?

Ale ja i tak wymiękam. Zaprawiłem zatoki na wyjeździe po auto do Łodzi. Muszę się wykurować bo z kim @Platon w niedzielę pojedzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kriskristoffers napisał:

No co Ty? Będą przecież fajne kobietki to po co?

Jakaś konkurencja przyjeżdża na spoty? :huh::mrgreen:

 

5 minut temu, kriskristoffers napisał:

Zaprawiłem zatoki na wyjeździe po auto do Łodzi.

Trzeba było klimę wyłączyć :P

 

6 minut temu, kriskristoffers napisał:

Muszę się wykurować bo z kim @Platon w niedzielę pojedzie? :)

Nie ma ludzi niezastąpionych :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...