Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was może polecić firme na terenie trójmiasta bądź okolic, zajmującą się oklejaniem w przystępnej cenie, aczkolwiek również na odpowiednim poziomie? Chodzi o lotkę STI do lanosa od chińczyka, która wymaga lakierowania bądź oklejania w białą perłę (37J), kontaktowałem się z jedną firmą to wycena za oklejenie samej lotki była wyższa niż lakierowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mikołaj Milewicz napisał:

Czy ktoś z was może polecić firme na terenie trójmiasta bądź okolic, zajmującą się oklejaniem w przystępnej cenie, aczkolwiek również na odpowiednim poziomie? Chodzi o lotkę STI do lanosa od chińczyka, która wymaga lakierowania bądź oklejania w białą perłę (37J), kontaktowałem się z jedną firmą to wycena za oklejenie samej lotki była wyższa niż lakierowanie...

Średnio za folie to od 50-90 zł za m2 plus z 200 zł robota wiec lakierowanie tego typu przedmiotu może być tańsze ale jest coś jeszcze hydrograffika temat tańszy również trwały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Platon napisał:
4 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Ja już mówiłem o swojej miejscówce, ale dalej pytacie jeden z drugim :)

Mówiłeś, że masz i chyba nic więcej. :P

Nic więcej, ale kris chce być po prostu tajemniczy ... jak Zorro :lol:

 

4 godziny temu, kriskristoffers napisał:

jeden z drugim :)

:foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aga napisał:

Nic więcej, ale kris chce być po prostu tajemniczy ... jak Zorro :lol:

 

:foch:

Podałem adres, mówiłem że robiłem tam 2 auta swoje, sąsiad Outbacka malował, to co mam jeszcze więcej dodać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Dzisiaj od Wojtka odbieram furgon. Czy macie jakieś sugestie gdzie robić geometrie? ASO? PZMOT? inne polecane miejsce?

Czy ktoś ma jakieś opinie w temacie Auto Orunia? ZTCW to mechanicy sa tam od bardzo dawna i na pewno ogarniają fiata jako byłe ASO.

To raczej brzmi wiarygodnie bo teraz problem jest z ludźmi i ich wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,
Dzisiaj od Wojtka odbieram furgon. Czy macie jakieś sugestie gdzie robić geometrie? ASO? PZMOT? inne polecane miejsce?
Czy ktoś ma jakieś opinie w temacie Auto Orunia? ZTCW to mechanicy sa tam od bardzo dawna i na pewno ogarniają fiata jako byłe ASO.
To raczej brzmi wiarygodnie bo teraz problem jest z ludźmi i ich wiedzą.
Wojtek czasami odstawia na Kartuską i auto wraca do nich ustawione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Dzisiaj od Wojtka odbieram furgon. Czy macie jakieś sugestie gdzie robić geometrie? ASO? PZMOT? inne polecane miejsce?

Czy ktoś ma jakieś opinie w temacie Auto Orunia? ZTCW to mechanicy sa tam od bardzo dawna i na pewno ogarniają fiata jako byłe ASO.

To raczej brzmi wiarygodnie bo teraz problem jest z ludźmi i ich wiedzą.

Ja jeżdżę do Sopotu na ul. Armii Krajowej 51. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony dwa razy byłem Forkiem.

Może Gość nie wygląda na pierwszy rzut oka zachęcająco, ale wg mnie to jest to prawdziwy " Stary Fach Majster "

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...