Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

kashmere, dzięki narazie to musimy jakiś nocleg na min. 4 os. znaleźć najchętniej w cen.Sopotu... oprócz wyścigu trzeba ostro poimprezować w Sobotę wieczorem :)

p.s może być też Gdynia tylko tak jak mówię musimy jakiś nocleg w centrum bądź blisko znaleźć...piszcie jak coś macie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Apal ktorej dawno nie widzialem i ktorej tez nie slysze bo nie jezdzi mi pod oknem :D

Odpozdrawiam, również dawno Cię nie słyszałam :wink: , a pod Twoim oknem można mnie było spotkać w Punciaku z napisem EGZAMIN :lol:

 

 

Dzisiaj pojechałam na działkę na Kaszuby i na sąsiedniej działce spotkałam sąsiadów z osiedla :shock: :mrgreen: , całkiem miły dzień chociaż późno się zaczął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do szanownego grona

 

Na sandomierskiej jadąc w kierunku orunii górnej za szlabanem jest kompleks serwisów samochodowych. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

Chciałbym tak we fiacie zmienić rozrząd i wyregulować zawory. Chyba, że ktoś ma jakieś namiary na mechanika ogarniającego JTD.

 

gość ma dyplom mistrza mechaniki pojazdowej. Uwielbiam jak w starych warsztatach jest mnóstwo nagród i proporczyków rodem z PRL :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak juz pytamy o warsztaty, to ja sie podepne - musze odnowic 4 fele, bo zima i sol im najwidoczniej zaszkodzila. Mam dziwne wrazenie, ze juz czytalem dyskusje na ten temat na forum. Oczywiscie jak teraz szukam, to znalezc nie moge :/

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem na spacerze w okolicach Bramy Nizinnej/Toruńskiej/Lastadii :wink: i rozglądałem się za pająkiem Agi i znalazłem na Mostowej takie coś:

20100703099.th.jpg

 

Aga dlaczego nic nie mowiłaś, że jakiś serwis szykujesz :? :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak juz pytamy o warsztaty, to ja sie podepne - musze odnowic 4 fele, bo zima i sol im najwidoczniej zaszkodzila. Mam dziwne wrazenie, ze juz czytalem dyskusje na ten temat na forum. Oczywiscie jak teraz szukam, to znalezc nie moge :/

 

T.

80-175 Gdańsk, Leszczynowa 28 (Jasień)

tel: 58 303-96-76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem na spacerze w okolicach Bramy Nizinnej/Toruńskiej/Lastadii :wink: i rozglądałem się za pająkiem Agi i znalazłem na Mostowej takie coś:

20100703099.th.jpg

 

Aga dlaczego nic nie mowiłaś, że jakiś serwis szykujesz :? :shock: :mrgreen:

:shock: to miała być tajemnica :P:mrgreen:

 

nic się nie ukryje :evil::mrgreen:

 

 

 

Ja felgi zostawiłam do renowacji w Św. Wojciechu u Tujki, ale wcześniej nic tam nie robiłam prócz wymiany. Innych miejsc nikt mi nie polecał jak pytałam, a dzisiaj widzę wysyp propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie będzie profanacja jak żonie na tylnej klapie fiata nalepię świniaka?

 

ostatnio coraz bardziej się domaga :D

 

p.s.

felgi robię tylko u tujki i zawsze było dobrze. wywarzam w cnf bo mogą huntera i zawsze jest idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie będzie profanacja jak żonie na tylnej klapie fiata nalepię świniaka?

 

ostatnio coraz bardziej się domaga :D

pod warunkiem, że będzie kiwać :P :wink:

 

p.s.

felgi robię tylko u tujki i zawsze było dobrze. wywarzam w cnf bo mogą huntera i zawsze jest idealnie

Ja nie miałam w cnf-ie dobrze wyważanych, może to wina felg :roll: . Dałam je teraz do renowacji to może się polepszy.

Te na których teraz jeżdżę chyba psiknę na przyszły sezon na kolorek, tylko nie wiem jaki :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedziałaś, że na hunterze z optymalizacją? jeżeli nie to "zielona baba" i pewnie jeździ max 80 więc olać.

 

wiem jak żonę potraktowali :D

 

następnym razem, powiedziała, z optymalizacja do 8x (czyli max) plus funkcja ukrycie ciężarków. Chłopaki zapomnieli o ukryciu ciężarków i musieli robić od nowa. Taka słodka zemsta :D

 

p.s.

oczywiście jeśli chodzi o odmachiwanie to pewnie :D

 

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz, to się muszę wyedukować (a najlepiej wziąć Cię ze sobą :twisted::mrgreen: ), bo jak im mówiłam jak mają mi koła pozamieniać, to focha strzelali, że oni wiedzą lepiej :roll: :lol:

 

ale zrobili tak jak chciałam, pewnie dlatego, że się po warsztacie pałętałam 8) :wink:

 

 

U Tujki natomiast nie opisują opon i trochę mnie to niepokoi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...