Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

nie będzie odkształcona, dlatego nie ma co się martwić

No! Ja myślę :D Jak lotka ledwo muśnięta to nie doszło dalej niż lotka (czyli do podłogi). Chyba, że na zawiasach się chwilowo ugięło i wróciło... :shock: :P

 

W sumie fajnie jest jeździć takim rozbitym - ludzie od razu zachowują odstęp z tyłu myśląc:

"jeździ koleś i szuka frajera, który wjedzie mu w kufer... żeby potem naprawić za moje OC... nie będę taki głupi, zachowam bezpieczny odstęp, żeby mi się nie podłożył"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba moja Żona zna to podejście...

duuużo ludzi zna :D teraz czuję się tak swobodnie, nikogo wokół (jak wokół trędowatego) :lol:

 

a przy okazji:

pozdro dla kierownika czarnego bloba z czarno-czerwonymi felami (fajnie to pasuje i wygląda) spotkanego dziś w Sopocie po 17:00 na skrzyżowaniu Niepodległości i Jana z Kolna, kiwki były obustronne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego my subarakami odpłatnie co mamy robić ?

nieodpłatnie możesz mnie przewieźć forkiem, i dać się karnąć, muszę wiedzieć, czy ja naprawdę chcę forka ;-)

 

ten FOREK nie przypomina już żadnego forka na Ziemi, ale zapraszam :)

ostatnio miałem porównanie z imprezami i nadal wolę TEGO FORKA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten FOREK nie przypomina już żadnego forka na Ziemi, ale zapraszam :)

Jeśli stanę się właścicielem ładnego czarnego uturbionego Forka, to wiadomo, że też go trochę poprawię... może nie aż tak jak Ty swojego, ale... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi znowu włączył się check, tym razem na gazie. Olałem. Kilka dni później moja luba dwa razy wyłączyła silnik przed światłami (czort wie czemu) i check zniknął :D

Dobra wiadomość jest taka, że wczoraj prawdopodobnie odkryłem, dlaczego się pojawiał - otóż korzystając z 5 minut wolnego zajrzałem pod maskę i odkryłem niezaślepiony króciec wystający z puchy przed przepustnicą (tam, gdzie w prawidłowych subaru jest IC ;) ). Tak na dole, z prawej (pasażera) strony. Ktoś ma pojęcie, co tam powinno być? Na razie to zakleiłem i zobaczymy jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkryłem niezaślepiony króciec wystający z puchy przed przepustnicą (tam, gdzie w prawidłowych subaru jest IC ;) ). Tak na dole, z prawej (pasażera) strony. Ktoś ma pojęcie, co tam powinno być? Na razie to zakleiłem i zobaczymy jaki będzie efekt.

 

Skontaktuj się z Primi'm, on ma wolnego ssaka tyle że wersję EU, ale może będzie mógł sprawdzić jak ma u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkryłem niezaślepiony króciec wystający z puchy przed przepustnicą (tam, gdzie w prawidłowych subaru jest IC ;) ). Tak na dole, z prawej (pasażera) strony. Ktoś ma pojęcie, co tam powinno być?

 

To któryś z tych dwóch na czerwono?

intakec.th.jpg

 

Znalazłem je w sekcji H4SO Engine\Intake, ale chyba jestem za głupi, żeby wykombinować coś więcej :) O tym po lewej (na obrazku czyli od strony pasażera) piszą dalej, że podłącza się tam 'connector' (do czego, to już nie wiem) :mrgreen:, a o tym drugim chyba nie ma ani słowa, ale jeżeli jest tam dziura, to na pewno "odłogiem" to nie powinno wisieć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na pierwszy rzut oka wszystkie wężyki są do czegoś podłączone.

Sami jak chcesz podjechać obejrzeć to zapraszam, do wieczora jestem w domu, ewentualnie możemy się gdzieś ustawić np. Chwaszczynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podtlenek LPG i kontrolka Engine pali się u mnie non stop.Podpinając komputer pokazuje błąd spalania ,po wykasowaniu błędów przejadę jakieś 200-300km zapala się ponownie .Udało mi się też wykasować kontrolkę przez odłączenie aku.Pytałem znajomych co mieli z gazem do czynienia ze to normalne.Wyjścia z obudowy filtra są trzy przynajmniej u mnie dwie zewnętrzne idą do klawiatury ,a ta środkowa jest połączona do trójnika . Jeden koniec idzie gdzieś w blok,a drugi do kolektora ssącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd

opowiadajcie, co słychać? jak auta?

 

Nic nie słychać. Za 4 dni kończy się ustawowy 30-dniowy termin na likwidację szkody, a tu nic.

 

Seryjnych GiejTeków ani czarnych Forków 2.0T & MT, które bym przygarnął nie ma.

 

Lipa, panie, lipa. Kompletna dezorganizacja wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy robimy forumową zrzutę na nowe :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

:mrgreen: chętnie nowego OBKa 3,6 wezmę, całkiem mi się podoba :twisted::mrgreen:

 

 

 

Mój się zaczyna naprawiać, maskę już stuknęli młotkiem i będą lakierować :roll: , do wymiany się nie kwalifikuje, podobnież lustro.

Mam wycenić świniacza, bo muszą go zdjąć z lustra do lakierowania :lol: , toż on bezcenny jest :twisted: 8) .

 

Reszta części już ponoć zamówiona i po majówce będą robić.

Dostałam pismo z pizetju, żeby dokumenty im dostarczyć.

 

 

Z GTkiem wciąż walczę :| .

 

Pozdrawiam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przybliżenia, nasz rodzinny firmowy focus który jeździ non stop po Polsce po 10 latach ma 400kkm

 

te auto ma 8 lat. Patrząc na zużycie to nasz focus wewnątrz jest już mocno powycierany a ten nie. Być może przebieg jest prawdziwy. Napisał,ze serwisowany w aso, wiec wystarczy ew zadzwonić i zapytać

 

Z GTkiem wciąż walczę

 

żartujesz? :shock:

przecież on zaraz tam zardzewieje

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądaliście wczoraj w uwadze test fotelików dziecięcych robionych przez ADAC?

 

to był jakiś koszmar!

 

na youtube jest więcej filmików

chicco dostaje BANA na wszystko,

 

http://www.youtube.com/watch?v=XSu1KUIFoz4

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...