Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

citto, foty przypominały by budowę stadionu narodowego :shock:

Jak stworzymy projekt graficzny to zapodam,narazie to tyra w firmie, budowa auta i wożenie tysięcy ton gleby, trzeba kroić kolegów budowlańców, bo jak na wiosnę śmigną do swojej firmowej komercji, to nie dadzą nawet grabi do pomocy :!: To nie tylko merytoryczna robota, to jeszcze kombinatorstwo logistyczno koniunkturalne :grin:

(ale dużo długich i trudnych słów) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobły komputer w ogóle mnie nie poinformował o nowych postach w tym wątku, a tu tyle słodyczy i szczerych życzeń popłynełeło w moim kierunku :wink: :mrgreen:

 

Primi, Ty stary pierniku!!!

 

Sto lat, sto lat!!!

 

A nawet tysiąc

 

i pudła za miesiąc

 

Primi, nie będę przebijął Agnieszki, bo lepiej mie podpadać dziewczynom Ja Ci zyczę jak zydek w dowcipie aczkolwiek powaznie i z całego serca 170 lat w szcęściu i zdrowiu , a dalej pomyslimy

 

Primi, spóźnione życzenia taniego paliwa i szerokich szutrów

 

Dziękuję Wam wszystkim za pamięć i życzenia :!: :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, właśnie w sobotę to nie bardzo, w niedzielę zaś jest "Wszystkich Świętych" i może i do Ornety zajadę, ale nie na lotnisko...

 

Ten weekend - ja jednak odpadam.

 

citto, czy przypadkiem emotorsport nie sprzedaje jakichś błotników do US-spec? nie wiem, czy czarne, już wiem, niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dałoby radę zebrać się i pojeździć 14 listopada, to byłby to super trening przed Cyną (subrawa, 21-listopada jest Cyna!).

 

Co Wy na to? kto ma ochotę poślizgać się 14-15 listopada w Ornecie? (liczę na tych, co wiedzą, jak tam wjechać ;) do Ornety trafię z "zamkniętymi oczami", jeździłem tam jeszcze pks-em, ale na lotnisku nigdy nie byłem :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 4:49 am ]

tzd, już pisałem,że to łatwizna,to nie Borsk :!: Walimy na poczatek zaczepnym straznika, potem z kałacha resztę ochrony, Primi,wpuszcza gas rozsmieszajacy do magistratu, Aga zabajerza komendanta policji a niumen kuje go do grzejnka i jeszce tylko kluczem z bazuki otwieramy sobie delikatnie bramę, troszkę napalmu i juz mamy upalanko :!: lotnisko jest Nasze :!: (do nadejścia odsieczy z ruskiej strony) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A serio, jak przyjedziecie 14 czy 15 to ja jestem na stówę :!: nawet jezeli nie skończę GT-ka :!: Mam jakieś ssaczki, Imprezkę katucha czy Legasia w automacie, najwyżej będziecie mieli sie z czego posmiać :lol:

A trafić łatwo każdy tubylec Ci wytłumaczy, choć to duże miasto :!: bo jak dupą siadasz na rynku to nogi masz już w kartoflach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

(jak coś pomyliłem to sorki jest 5 oo i własnie skończyłem pisac pilną robotę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto Orneta znam na pamięć, ładny jest tam ryneczek i kościół gotycki, i jestem w stanie umówić się na 100% na Ornetę 14 lub 15 listopada.

 

Na samo lotnisko też trafić łatwo, jest mapka!, odbić trzeba w bok w Drwęcznie i już się jest na miejscu . Tylko nie wiem jak z ochroniarzami, zasiekami... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd,tam jest totalny open :grin: i nawet jak będą inni upalacze, to albo dołączamy, albo idziemy w drugi koniec :!: tam stertowały ruskie bojówki i transportowe, więc jesr opór miejsca :lol:

Organizujcie się, a ja dołączę jako przydupas :mrgreen: Waszego zacnego tematu :shock: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, może najpierw opiszę po krótce o co chodzi za nim dojdę do pytania.

 

Znajomy przymierza się do zakupu Evki X. Oczywiście chciałby poprowadzić to cudo zanim je kupi. Był w salonie. W skrócie, powiedzieli mu, że mogą go powozić, a jak chce sam to najbliżej w Niemczech se może sam pojeździć :shock: (jeśli rzeczywiście tak jest, to jest to dla mnie co najmniej dziwne).

 

W sumie to gościu nie prosił mnie o pomoc, ale może macie kogoś kto takowe auto posiada, i nie bałby się dać mu przejechać? Gość miał jakiś czas do czynienia z GTkiem (od kogoś z rodziny pożyczał czasem) i generalnie z paroma mocniejszymi autami? Jeśli nie, rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, może najpierw opiszę po krótce o co chodzi za nim dojdę do pytania.

 

Znajomy przymierza się do zakupu Evki X. Oczywiście chciałby poprowadzić to cudo zanim je kupi. Był w salonie. W skrócie, powiedzieli mu, że mogą go powozić, a jak chce sam to najbliżej w Niemczech se może sam pojeździć :shock: (jeśli rzeczywiście tak jest, to jest to dla mnie co najmniej dziwne).

 

W sumie to gościu nie prosił mnie o pomoc, ale może macie kogoś kto takowe auto posiada, i nie bałby się dać mu przejechać? Gość miał jakiś czas do czynienia z GTkiem (od kogoś z rodziny pożyczał czasem) i generalnie z paroma mocniejszymi autami? Jeśli nie, rozumiem :)

Pewnie doszli do wniosku , że koledze bardziej zależy na zakupie niż salonowi na sprzedaży . A ja nie chciałbym serwisować w takim salonie tego auta . Mój kolega został tylko przewieziony w salonie subaru i następnego dnia kupił A6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przymierza się do zakupu Evki X.

 

brzydal :razz: :twisted:

 

 

oraz ja mam znajomego, który tym się porusza, ale lepiej spróbuj poszukać kogoś na mitsumaniakach albo wal PW do forumowicza Tomas_M5, może on pomoże Ci w tej sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim niebieskim może?

 

nie, czarnym (kolega z pracy :roll: )

(kolega bialy :lol: )

 

ja jestem na MM zalogowana, mogę popytać :wink: , spróbuj do Tomasa PW, bo jak o evo chodzi, do do niego bym uderzała :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek dopiero dostałem misterne wyliczenia pana rzeczoznawcy, na moje oko ciut mało, ale ja sie nie znam :)

 

Póki co cesja na serwis jest zrobiona i to już ich głowa, żeby od ubezpieczyciela wydrzeć co sie należy :)

 

Mieli go już w poniedziałek rozkładać, ale coś chyba nie wyszło.Później nie dzwoniłem. Nie wiem też czy już części szukają czy nie.Jutro wpadne do nich po pracy i zobacze co i jak, wtedy więcej napisze :)

 

Btw, jak oddawałem im auto, rozwinęła się rozmowa na temat części, że nie wiadomo kiedy, co i jak, czy przez Zdanowicza czy jakieś zakazane firmy. Mówili, że był taki chłopak i miał do zrobienia klapę w GTku :) i że mieli problem ze ściągnieciem jej przez ASO. Na wszelkiego zostawiłem im jeszcze namiar na jednego gościa. Może z newagem nie będzie takiego problemu :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...