Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Słuchać pilota to podstawa - cytat Wojtka z OES.  Macie intercomy w kaskach ?

 

niestety jeszcze nie mam ale jak będę zmieniał kas to na pewno z wbudowanym interkomem bo jest to bardzo przydatne i wręcz konieczne bo jak wiesz w rajdówce w warunkach bojowych nie jest zbyt cicho:-)

 

Spotykamy się na festynie w niedziele na miejscu czy lecimy większą ekipą. Około 7  na Orlenie w Żukowie spotykamy się z Marhofem i lecimy przez Chojnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spotykamy się na festynie w niedziele na miejscu czy lecimy większą ekipą. Około 7  na Orlenie w Żukowie spotykamy się z Marhofem i lecimy przez Chojnice.

 

Jakis namiar na siebie podacie bo chyba będę mógł pojechać. Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spotykamy się na festynie w niedziele na miejscu czy lecimy większą ekipą. Około 7  na Orlenie w Żukowie spotykamy się z Marhofem i lecimy przez Chojnice.

 

 

Jakis namiar na siebie podacie bo chyba będę mógł pojechać. Pozdr

Wysłałem Ci smsa

a ja odpuszczam wycieczke

szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana było trochę lodu na płycie, ale jak zaczęły się jazdy to znikł i można było się porozpędzać. 

 

Fajna trasa, chociaż dużo samochodów chętnych do przejazdu, przez co czekało się długo na swoją kolej. Szkoda też, że nie było mierzenia czasów i oficjalnej klasyfikacji - fajnie byłoby porównać się z innymi. Tak czy inaczej - oby więcej takich okazji do pojeżdżenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nagrane wszystkie swoje onboardy, wybiorę najczystszy emerycki przejazd i wrzucę, ale już raczej nie dzisiaj :) Dla mnie to pierwsza taka impreza (poza Kielcami) i bardzo mi się podobało, nawet bycie wozem serwisowym. Dzięki dla Anya za odwagę i pilotowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Francisza special for you tłumaczenie z inżyniersko pilotowego na laicki

 

pierwsza linijka to 40 metrów do pierwszego zakrętu w prawo (2 oznacza kąt, ewentualnie trudność zakrętu i tu jak kto woli 1 najtrudniejszy do 6 lekki zakręt-przynajmniej ja tak wolę:-)) i dodatkowa adnotacja, że zakręt jest ciasny potem po pięćdziesięciu metrach zakręt w lewo o stopniu trudności 3 itd

 

i to wszystko pilot musi przeczytać podczas jazdy   :mrgreen:

Haha - speszal for U powiadasz :) tylko ja taka zielona??

 

Ale dlaczego tak zdawkowo? Tam bylo duuuzo wiecej znaczkow krzaczkow i takich tam.nie bądź tajemniczy - Idz na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i nasza ekipa dojechala ...Bylo hmmm bardzo ekscytujaco mega zabawa i dzieki Panowie za doborowe towarzystwo Ps Rybek... Nie czysc buta

 

niedziela nie bez przygód ale za to bardzo udana przede wszystkim z racji świetnego towarzystwa także bardzo dziękuję.

 

Niestety "mała brzózka" wskoczyła na drogę i zrobiłem a Anyą mały test klatki :-) (drzewko nie przetrwało próby i chciało jechać z nami :-(

 

Na szczęście wszyscy cali i zdrowi a rekin ma kolejne rany:-( 

 

Jak zawsze na forumowiczów można liczyć co dzisiejszy dzień bardzo dobrze pokazał. Mam nadzieje, że w co najmniej takim gronie spotkamy się wkrótce.

 

Coś tam było o czwartkowym spocie więc myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - pilotowanie w forku, czyli pierwszym tak wysokim aucie, troche strachu mi napedzilo ale dalismy rade .. :D

A takiego slizgu przez cala szerokosc pasu lotniska, scinajac drzewo i konczac gdzies na łące to na pewno nie zapomne :D ale poobno... nie ma ryzyka-> nie ma zabawy ;)

Tylko jakos z chojnyx pewnie sie jechalo- chyba nic juz nie bylo mnie w stanie zaskoczyc :D

 

Jeszcze raz dzieki ;)

Edytowane przez AnYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

fantazja Cie poniosla czy naprawde bylo wymagajaco

 

a se znowu na letnich pojechałem co by sobie trochę bokiem pojeździć i pojechałem. Lotnisko, mgła brzozy  i ułańska fantazja nigdy dobrze się nie kończy  :cry:

 

 

Ja już tez dotarłem :). Dzięki wielkie za pomoc raz jeszcze :)

 

Mam was nagranych jak w brzozę wjechaliście. Jutro wstawię.

super, że dotarłeś. wrzucaj śmiało bo sam w to nie wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a se znowu na letnich pojechałem co by sobie trochę bokiem pojeździć i pojechałem.

szkoda dyfry katowac dobra przyczepnoscia ;)

 

też tak myślałem ale to głupota bo z braku przyczepności katujesz blachę i okoliczną florę. Mimo wszystko zabawa była udana i nawet sobie pojeździłem i nie tylko a ten jeden przejazd źle się zapowiadał ale trudno. Dramatu nie ma raczej drzwi pójdą do wymiany i będzie nówka :-) Fantazja jednak mnie poniosła i to była ciężka lekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, mój forek też jest :).

 

dokładnie zaraz za mną :-) Dzięki za filma. Będzie do poradnika czego nie robić Subaru akcja od 2:42. Dobrze pamiętałem, że te błoto Nas sponiewierało i nawet żadnej rybki nie było tylko ślizg jak na lodowisku.

 

 

sie nawet zalapales na fote

 

 

Dramatu nie ma raczej drzwi pójdą do wymiany i będzie nówka :-)

moze by tak za lampy sie przy okazji zabrac :P

tak czuję, że Rekin mnie nie lubi bo te lampy go wkurzają i się trochę na mnie mści :rolleyes:

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...