Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedział fan Fiata ;)

Oczywiście :) Auto przedewszystkim ma cieszyć, ma wyglądać...

A ją wiadomo włosi robią bardzo ładne auta.

 

A jak pomyśle że ktoś świadomie kupuje np skodę rapid to mnie kości bolą i skóra cierpnie. Oczywiscie część społeczności na to nie wzraca uwagi i kupuje ultra nudnego i poprawnego passata b5 ale np poprzednia ibiza jest tak koszmarnie niekształtna nie spojna nie darując braku przetloczen na nadkolach czyli jak w autach z lat 90. to mają być hiszpanskie emocje? Nie, to hiszpańskie lenistwo zakończone kryzysem. Pozwólcie, że nie będę się dalej znęcał bo mam całkiem pokaźną listę aut w głowie o których myślenie mnie mdli...

 

I terz pytanie?

Alfa 159 czy octawia? Eh, jak na razie nie mam takich problemów, muszę kupić tribeca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dwa fiaty już mam, teraz pora na porządne auto np. Octavia Combi najlepiej TDI

nie porządne a poprawne :lol: TDI? ehh wierzysz oszustom wciskającym latami szarm userom technologię opartą na PD jako lepsza pomimo 2 prymitywnych faz wtrysku, napędu mechanicznego wtrysków i zabójczego klekotu? Te zakłamane i zacofane łajzy wkońcu przenieścli się na CR (wybitnie nie udanie przynajmniej na początku) bo ludzie się skumali, że technologia rodem z ubota to wstyd w dzisiejszych czasach. Ale co oszukali to oszukali. Wiem kto ma phaeton z V10 TDI w którym jest mechaniczny rozrząd. Koszt tego mechanizmu to 27k PLN Pięknie był rozklekotany a user już nie jest fanem tego producenta :)

 

Oczywiście to jeździdełko ma kilka plusów szczególnie kombi ale sam bym takiego nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dajcie znac kiedy :P ..

niestety na jutro czy pojutrze nie dam rady zrobić babeczek bo jako motomikołajka mam w *pip* roboty ogarniając pół tysiąca paczek ze słodyczami i zabawkami dla dzieciaków ..

więc babeczki będa na kolejny spot..OBIECUJĘ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek o 20 możliwe opady śniegu (jutro raczej szans nie ma według prognozy). Może uczcimy to spotem?

 

Oby, bo ja się już doczekać nie mogę :)

post-3100-0-63587200-1417676062_thumb.jpg

 

 

dla najgrzeczniejszej osoby mogę ufundować mikołajkową norweską czekoladę z solą

może to jest norweski odpowiednik polskej rózgi a ty chcesz dać najgrzeczniejszemu  :lol:  :lol:  :lol:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek o 20 możliwe opady śniegu (jutro raczej szans nie ma według prognozy). Może uczcimy to spotem? :)

 

jestem jak najbardziej za :-)

 

 

 

Oby, bo ja się już doczekać nie mogę :)

widzę fotkę z Rusocina ???:-) w przyszłą niedzielę 14.12 jest trening jakby co :-)

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

widzę fotkę z Rusocina ???:-) w przyszłą niedzielę 14.12 jest trening jakby co :-)

Tak, to rusocin :) (przynajmniej blisko serwisu :lol: )

a ja jak na złość na turnieju chyba, że młody nie będzie miał powołania to wtedy będę. Chciałbym aby było biało :drool:  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybek, a co Ty tak parkujesz gdzie popadnie ;-)

1402248_745569602184300_7277739634911503

he he byłem tam dwa razy jak zresztą chyba wszyscy :-(

 

prędkość najazdowa była z 20Km/h a i tak nie dało się skręcić (albo ja nie umiem :blush: ) jak na razie lód + R1R to dla mnie za wysoki poziom

 

na ostatnim przejeździe to już praktycznie wszystkie krzaki były pościnane

 

aaa... odważniejści kończyli na tym płocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

znaczy trzeba bylo jechac na zimowkach czy masz juz jakies inne patenty na takie warunki ?

 

ciężko ocenić ale zimówki pewnie po całym dniu poszłyby na śmietnik i zagrzane by płynęły a ogólnie było sucho ale -5

 

... w tym miejscu to typowa pułapka była i zimówka nie wiele by pomogła.

 

 

 

Gąsienice ??? :P

też mogły by się zgrzać na beczce :P

 

najlepszy patent to ciągle trenować i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...