Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię ale to jak ja jestem klapsającym

No czego to się człowiek nie dowie na The Forum :biglol::mrgreen:;)

 

phiii

do weekendu w borsku mlody tez tak myslal :D

 

ale trafil do domku ze mna i sasiadem :drinks::drunk::censored:

A później był ciut głośny poranek :twisted::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też dziękuję za miłego spota. Trochę popuściliśmy wodze fantazji :) Pomarzyć zawsze można. Tylko następnym razem możemy się umówić od razu w jakimś ciepłym miejscu, bo dzisiaj skakaliśmy z nóżki na nóżkę jak baletnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw fajnie byloby powtorzyc taki weekendzik

:thumbup:

To moze pomyslimy cos ?

Byliby chetni na weekend pt upalanka za dnia, wieczorem ognisko w jakims osrodku i w niedziele powtorka ?

 

Oczywiscie tak zupelnie wstepnie, jakos w kwietniu/maju jak juz sie pogoda zrobi, pojecia nie mam jak jest teraz z borskiem, chciaz na pewno fajniej byloby w rallylandzie...

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliby chetni na weekend pt upalanka za dnia, wieczorem ognisko w jakims osrodku i w niedziele powtorka ?

jest zorganizowana slizgawka w kopaniewie, ognisko tez bedzie, wjazd 30 zl - czego chciec wiecej?

dawajcie, bo jest fajny tor ulozony, sciagnac aplikacje na androida do mierzenia czasu, mozna polatac, porywalizowac i sie czegos nauczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak wszyscy wiemy w sexie od tyłu najważniejsze jest... to żeby być tym z tyłu

 

Kiedyś taki jeden był, który się przejęzyczył i stwierdził, że najważniejsze jest być z przodu :D

 

do weekendu w borsku mlody tez tak myslal :D ale trafil do domku ze mna i sasiadem :drinks::drunk::censored:

 

Geje, pedały, gwałciciele, ale szarmanccy, to im trzeba przyznać :biglol:

 

A później był ciut głośny poranek :twisted::yahoo:

 

I lekko frapujący, do dziś nie daje mi to spokoju czemu z gaciami w kostkach się obudziłem :mellow:

 

Byliby chetni na weekend pt upalanka za dnia, wieczorem ognisko w jakims osrodku i w niedziele powtorka ?

 

Bardzo chętnie. Z tymże weekend majowy mam już zajęty niestety, no i dla mnie to będzie już dłuższa wyprawa w kwietniu/maju ;) Uciekam na pół roku w rodzinne strony :)

 

Ale, jeśli

 

Takie mikro-plejady

 

to w Suwałkach są plany na "KJS" na wyremontowanym torze gokartowym w okolicach 11.05. Dość techniczny, dość szeroki no i generalnie fajna próba. Myślę, że mógłbym się wysilić nieco i zorganizować coś fajnego, "integracyjnego" w okolicy po pojeżdżawce, a okolice Suwałk są naprawdę piękne wiosną. Spływ, sauna typu "ruska bania" itp.

 

Zdaję sobie sprawę, że to kawał drogi na koniec świata, ale może pomysł przypadnie do gustu.

Edytowane przez Młody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Max, śruba ogarnięta! Jak by co na olszynce jest hurtownia i mają różne wydumki:)

A jeśli chodzi o mikro plejady to ja bym się chętnie pisał ale na coś rodzinnego ( i tak za mało czasu z chłopakami spędzam).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !!!!!!!!!!! Granat wraca do ŻYWYCH :lol:

 

Byliby chetni na weekend pt upalanka za dnia, wieczorem ognisko w jakims osrodku i w niedziele powtorka ?

Ja byłbym chętny. Takie mikro-plejady :D

To może BORSK ?????????????/

Wiedziales kiedy sie odezwac :D

Borsk bylby spoko. tylko jeszcze jakas ekipa do ogarniania tego by sie przydala, z zapleczem pacholkowym i dobrymi radami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...