Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jutro na Kopaniewo?

 

Mała lista

 

1. kudi

2. bartolomeo

3. yoink

 

 

O której?

 

kudi będziesz jechał przez rumie, to z chęcią się podłaczę do konwoju, tym bardziej, że w kopaniewie jeszcze mnie nie widzieli ;)

Edytowane przez yoink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania już pyta kiedy będzie mogła znowu pojeździć :P

Ania ma rację - ma się od kogo uczyć Max.

Twoje prawe długie boczki, a później przejście w krótki lewy pomiędzy koszyki robiły wrażenie. ;)

Na miejscu Ani też bym się chciał uczyć od takiego instruktora. :yahoo:

 

Dzięki za wczoraj. fajnie przekonać się, ze nie jesteśmy wszyscy tylko wirtualni, no i ze te samochody rzeczywiście "latają".

i śniegu się nie boja ;)

Bo Subaru i Subaracy istnieją w realu. :P

Fajnie, że jest nas coraz więcej. I niektórzy nawet mili są (czytaj @Aga). :clapping::dance::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wypatruje na drogach kogoś z forum, ale jakoś jeszcze nie dane mi było się z nikim mijać:( Choć dziś kierowca niebieskiej Imprezy WRX - na moje niewprawione jeszcze oko pierwszej generacji - na dojeździe do świateł w okolicach Żabianki na Grunwaldzkiej w stronę Gdańska oblukał mój samochód jakby w poszukiwaniu świnki, której i ja szukałem u niego:D Może tym razem trafiło na kogoś stąd?:) Jak tak to pozdrawiam serdecznie:)

 

Czytam sobie o Waszych wyprawach i zazdroszczę:) Próbowałem automatem, ale jakiejś większej zabawy przy tym nie ma, a rozsądek nie pozwala mi poszaleć mocniej i ryzykować zniszczeniem skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja wczoraj na real nie dotarłem, ale poszalałem na nieutwardzonym placu przy chrobrego, co zaskutkowało urwaniem jednego z moich halogenów dalekosiężnych :biglol:

Mam pytanie:

Kto na westerku na aktywnym spocie był imprezą n/a z pięknie brzmiącym wydechem?

A bartek eg6 GRATULACJE!!!

Edytowane przez wojto79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...