Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Heee ja się pojawiłem przejazdem koło 21 30 ( właśnie forkiem ) ale asterki nie widziałam a faktycznie już nikogo nie było. Do KFC już nie dałem rady

 

Mrugnąłem Ci światłami długimi z trzeciej alejki od wjazdu :)

 

Witam, kolegów.

 

Witam, witam. Ostatnio pojawiłem się na chyba nie odbytym spocie. Było to wczoraj na parkingu przy molo w Gdańsku Brzeźnie/Zaspie. Ale miejsce spotkań świeciło pustkami. Tylko jedna Imprezka GD za mną wjechała na parking ale się zmyła i Foresterek przyszalał :) Ja jak tu chyba wiadomo jeszcze Subarynki nie posiadam, tak więc pojawiłem się Astrą w Kombii ;D Za tydzień też spróbuję się pojawić :) Fajnie by było jakby ktoś się też pokazał bo chciałbym poznać kilku posiadaczy tych maszynek :)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :)

Tą imprezą to mogłem być ja...próbowałem 2 raz załapać się na spota, ale jakoś bezskutecznie. Też jestem świeży w temacie. Niw widziałem żadnego subaru to się zawinąłem...

 

No ja jechałem przed Tobą chwilkę Oplem Astrą taką jasno zieloną i się tam zatrzymałem :) Miałem naklejki "MONSTER" i "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" :) Tak więc dla reszty to takie małe info o tym opelku :) mam białą maskę i błotnik ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika starego legasia spotkanego na pasach na do studzienki :) oświniaczony był, i przygotowany należycie do sezonu zimowego ;) A co do spotów, to w okolicach lęborka śniegu nie brakuje, jak jeszcze dosypie to może w przyszłym tygodniu zrobimy aktywnego spota na kopaniewie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika starego legasia spotkanego na pasach na do studzienki :) oświniaczony był, i przygotowany należycie do sezonu zimowego ;) A co do spotów, to w okolicach lęborka śniegu nie brakuje, jak jeszcze dosypie to może w przyszłym tygodniu zrobimy aktywnego spota na kopaniewie?

Jeśli to w sobotę było ok 11 to byłem ja. Również pozdrawiam, choć nie wiem jak mogłem nie zauważyć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem przez pasy i się Tobie mocno przyglądałem ;) Także nie dziw się że nie zauważyłeś, bo nie przykleiłem sobie jeszcze świnki na kurtkę :)

 

Witam, teraz dokładnie Cię kojarzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kopaniewa to i ja bym się wybrał.

jak dobrze pójdzie, to kolektor będzie już wymieniony - czekam tylko na uszczelki... i czas mechaników... i oby to było tylko to :) żeby nie okazało się, że przy okazji coś więcej jest do zrobienia...

 

kolektorek już pięknie wypiaskowany i pomalowany na srebrno farbą termiczną do 800st C... powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z przedwczorajszej sekcji skrzynki, którą blacharz Kaszubowskich raczył był mi zmielić - prawie 100% zębów dwójki zgolone... Mam nadzieję Janek, że u Ciebie trochę delikatniej jest :neutral:

 

A z dobrych wieści - moja pierwsza skrzynia ma wymienione wszystkie łożyska przy wiskozie, a podkładki dystansowe powiedzmy w 98% pasowały :-D , więc poszły te, które były i nie musiałem czekać kwartał na ściągnięcie odpowiednich wymiarów.

post-3964-0-82207100-1355173021_thumb.jpg

Edytowane przez mzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie aż tak ekstremalnie, ale podobnie wyglądała moja we Forku - klękła nie-podczas-upalania.

właśnie mi przypomniałeś, że muszę ją naprawić.

 

img0422ti.jpg

 

u Ciebie chyba gorzej, bo masz zmielone zębatki na obu wałkach.

 

u mnie tylko na 1 chyba.

 

img0418jk.jpg

 

Muzzy zerknij do wątku Impreza -> Śmierdzi paliwem -> co mi tam wg Ciebie cieknie (jest fotka) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem rano, zapomniałem odpisać - moim zdaniem to listwa paliwowa. Powinno się udać tam dostać bez odkręcania kolektora. Tylko filtr, zbiorniczek wyrównawczy i ew. wspomaganie :-D

A co do Twoich trybików - przyjrzałbym się czy na pewno trybik na wałku nie jest "nadszarpnięty". Jeśli tak, to faktycznie masz sporo taniej :)

 

Mzy, to z czarnego wrx'a buga oklejonego "kaszubowscy"?

A broń Panie Boże żebym miał ich jeszcze reklamować oklejkami :mrgreen: Skrzynia jest z mojej niebieskiej wanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Kudłaty no może to i to, namierzam jak wygląda "Valve assembly-duty solenoid" to bo chyba o to chodzi (nr 5 na obrazku).

 

583494806107.png

 

Mzy no może też i listwa paliwowa, ja tam się nie znam, ale muszę się orientować, żeby z chłopakami w serwisie wiedzieć o czym gadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ten 'valve' wygląda, że jest zamontowany pod ssacym, a z Twojego zdjęcia w technicznym wygląda, że "cieknący coś" jest po prawej stronie kolektora zaraz pod zbiorniczkiem wyrównawczym. Pasowałoby na listwę paliwową lub, jak pisze Kudłaty, regulator ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mzy, sorry źle zrozumiałem z ta skrzynia, smutna sprawa.

Tzd, Numer 5 to taki plastikowy zaworek z wtyczka dwu pionową sterujący odpowietrzeniem baku paliwa zamontowany pod kolektorem na wezykach prowadzących do filtra węglowego

Edytowane przez Afro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...