Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Padać raczej już nie będzie, ale za to w sobotę od 11 jest KJS - kryterium Opery więc można sobie pooglądać, a w niedzielę można skoczyć na Kopaniewo żeby sobie trochę pojeździć ;)

 

BTW może jest ktoś chętny z trójmiasta na:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/D1-SPEC-RACING-WHEEL-NUTS-BLUE-1-25-SHORT-R-Nissan-Subaru-Suzuki-JDM-WRX-SKYLINE-/190715017025?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Wheels_tyres_Trim_Nuts_ET&hash=item2c67803741&_uhb=1

 

Już jest dwóch zamawiających, ale można zawsze wziąć więcej ;) Są też inne kolory na aukcjach użytkownika.

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tej firmy? I czy dokręcałeś dynamo czy pistoletem Ci dokręcili?

 

A na operę przejadę się co najwyżej skm pooglądać, bo info dopiero wczoraj dali i nawet auta nie mam :/

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat miałem czerwone Muteki ale wiem , że np drag wheels też miał takie nakrętki i było to samo . Dokręcałem ręcznie i farba od razu odpada . Nie wiem czy te D1 są jakieś wytrzymalsze . Jak raz na sezon jakoś z wyczuciem je dokręcisz to jeszcze nie będzie źle ale jak częściej zmieniasz koła to odradzam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

 

zabrałem od Wojtka 1 zacisk. Dzisiaj go zostawię u sikkensie aby podrobili lakier :D

 

Aga,

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie 97 maili nie przeczytanych i to tylko z for internetowych. Na koniec roku klęska urodzaju i praca,praca,praca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@AdaSch, wyłącz powiadamianie i mali nie będziesz dostawał :)

 

Pozdrawiam

 

+500!

 

 

Aga, czar na Panią balerinę nie zadziałał, ust nie zdążyłem otworzyć, a ona "nie". Wynegocjowałem jedynie zmianę od drugiego semestru.

Edytowane przez sasiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Ostatnio pojawiłem się na chyba nie odbytym spocie. Było to wczoraj na parkingu przy molo w Gdańsku Brzeźnie/Zaspie. Ale miejsce spotkań świeciło pustkami. Tylko jedna Imprezka GD za mną wjechała na parking ale się zmyła i Foresterek przyszalał :) Ja jak tu chyba wiadomo jeszcze Subarynki nie posiadam, tak więc pojawiłem się Astrą w Kombii ;D Za tydzień też spróbuję się pojawić :) Fajnie by było jakby ktoś się też pokazał bo chciałbym poznać kilku posiadaczy tych maszynek :)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolegów.

 

Witam, witam. Ostatnio pojawiłem się na chyba nie odbytym spocie. Było to wczoraj na parkingu przy molo w Gdańsku Brzeźnie/Zaspie. Ale miejsce spotkań świeciło pustkami. Tylko jedna Imprezka GD za mną wjechała na parking ale się zmyła i Foresterek przyszalał :) Ja jak tu chyba wiadomo jeszcze Subarynki nie posiadam, tak więc pojawiłem się Astrą w Kombii ;D Za tydzień też spróbuję się pojawić :) Fajnie by było jakby ktoś się też pokazał bo chciałbym poznać kilku posiadaczy tych maszynek :)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :)

Tą imprezą to mogłem być ja...próbowałem 2 raz załapać się na spota, ale jakoś bezskutecznie. Też jestem świeży w temacie. Niw widziałem żadnego subaru to się zawinąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...