Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z 3miejskiej ekipy wybiera się na tegoroczne plejady (poza plejadowymi spamerami Agą i Primim :mrgreen:) :?:

 

gdzie można o plejadach poczytać?

Co to i gdzie to? Nigdy nie byłem. :)

 

http://zlot.subaru.pl/

 

A tu forumowy spam i posty na temat viewtopic.php?f=1&t=152003&view=unread#unread :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo, kiedyś na allegro widziałem taką farbę :idea:

 

Jak drogo to maluj na biało w Malmecie :mrgreen:

 

Biały jest bardzo ok, ale nie do ori felg z STi ;)

To szukaj dalej :wink:

Pogadaj w Malmecie, kiedyś jak się pytałem, czy mają złoty to mówili, że tak, ale jaki odcień to już inna sprawa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku#!% coolturalnie zadalem pytanie czy sie ktos wybiera na spota, po braku fitbeq zrestrukturyzowalem posta nie w ".", a mile, cieple slowo :roll:

 

 

Cyckyyyy to juz dlugie slowo, a dlugie cycki nie sa fajne :wink:

 

 

 

Z innej beczki: moze zorganizujemy czerwcowa pojezdzawke w borsku? Zamiast dyplomow bylby grill. Wedlug tajnych, lecz nie potwierdzonych informacji dzien jest wart 2.5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: moze zorganizujemy czerwcowa pojezdzawke w borsku? Zamiast dyplomow bylby grill. Wedlug tajnych, lecz nie potwierdzonych informacji dzien jest wart 2.5k

 

siur siur ?

z roznych zrodel rozne wersje slyszalem,

sporawo troche, w 10 chetnych nie wierze,a przy 10 to 250 na glowe co i tak wychodzi troche drogo jak za impreze ktora i tak trzeba samemu ogarnac. 2 komplety opon czekaja na wykonczenie :twisted::twisted::twisted:

 

ale na forumowego grilla gdziekolwiek sie pisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdybyśmy chcieli pojeździć to te 250pln + 10 (to by było i tak z górką pewnie) na grilla, za cały dzień latania wg tras ustawionych pod siebie, bez spiny, bez gonienia czasowego, na chill-oucie w fajnej atmosferze jest zajebistą opcją.

 

W Rallylandzie nie byłem, ale k...a jest tak mało miejsc i możliwości jeżdzenia ze 50 w te czy tamtą stronę w perspektywie 2 miesięcy to nie jest wygórowana kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, nie chodzi o +/- 50 czy nawet 100 zł w tą czy w tamtą.

do RL jest też dalej, o jakąś godzinę.

 

Plusy RL są takie, że na track-dayach można się wyjeździć, jest fajna nawierzchnia, trasy poustawiane, kiełbaski się grillują, GoPro można wypożyczyć, jest herbata, hangar, kompresor. Generalnie przyjeżdżasz i jeździsz, jak dla mnie - rewelacja.

 

Nie będę się opowiadał za tym czy innym rozwiązaniem, bo póki co i tak nie zamierzam upalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsciekne sie chyba... od 2 dni wymieniam tarcze z tylu w legasiu... wczoraj zapomnialem klucza nasadkowego 14mm (plaskim/oczkowym nie da rady). Dzisiaj wzialem nasadke, ale ukrecilem (rekami!) przedluzke... a bez niej, niespodzianka, nie da rady. Ciekawe, co jutro mnie czeka.

 

P.S. Podnosnik hydrauliczny to swietna sprawa, goraco polecam :D

 

Dobranoc.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...