Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

a. :D

 

wygrałeś, btw wszystko mnie boli :arrow: skręcanie sprężyn :evil: . muszę załatwić na przyszłość podwójny konwerter momentu bo wiertarka 500w nawet nie ruszała. zajęło mi to 8h, ale jest idealnie. Z tyłem podobno jest pikuś ale trzeba to zrobić na podnośniku bo po odkręceniu tylnych amorów belka opada i sprężyny prawie same wypadają.

 

:mrgreen:

jak to podobno? ;) i dlaczego jeździsz autem o tak kretyńskim tylnym zawieszeniu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze nowym forkiem, jako autem zastepczym, bo moj w naprawie, ale jestem niemilo zaskoczony :shock:

Myslalem, ze jak nowe auto to wszystko bedzie cicho, nic nie bedzie pukalo, zawieszenie idealne, ale wychodzi na to, ze Forestery tak po prostu maja.

Jest niewiele lepiej niz w moim 4-5 lat starszym :!: A do tego jest po prostu ciasny w srodku (miejsce kierowcy), ale to juz moje subjektywne odczucie.

Co jest na plus to dzwiek silnika, slychac ze bokser pod maska chodzi (u mnie tak tego nie czuje) i tak jakby lepiej kierownik dzialal, mam na mysli, ze bardziej precyzyjny uklad jest.

W kazdym razie po pierwszym dniu jazdy nie zachecilem sie jakos specjalnie do zakupu nowego Forka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że najlepsze minęło to pewne, dlatego jestem wielkim fanem motoryzacji lat '90 :D I nie dotyczy to tylko Subaru, niestety.

A co do najnowszego Forestera, jako że użytkuję takiego od chwil kilku-moje odczucia są zupełnie odwrotne, coraz bardziej mi się on podoba :mrgreen: Jest bardzo komfortowy a przy tym można nim pojechać naprawdę szybko bez obaw o przytarcie lusterek o asfalt. Przestronnością jestem baaardzo zdziwiony- jest super przestronny. Jest to przecież mały, stosunkowo niedrogi suv. Jedyny fakt który mnie także irytowal i bardzo wkurzył :wink: były hałasy z okolic bagażnika-winowajcą okazala się roleta, której obudowa jest zrobiona z aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglądało Kopaniewo wczoraj... ojjj trzeba pojechac :mrgreen:

 

ładnie, ładnie, a czyj to turbodziadek ?! WOT....

 

-- 30 sty 2012, o 20:03 --

 

Ma ktoś sprężyny od WRX lub STI luzem, do sprawdzenia/zmierzenia wysokości? przednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód, bo się podwyższył.

:shock:

 

pozdrawiam

 

-- 30 sty 2012, 21:47 --

 

robiąc porządki znalazłem stary cennik na golfa 4

 

tradycyjnie wyśmiewając to poniemieckie dziadostwo aż nie mogłem uwierzyć w opcje i ich ceny :shock:

 

cena czystego golfa 1.9 tdi 74k,

Ręczna klimatyzacja kosztuje 5,8k

lakier - 1,1k (w cenie tylko kolor biały i niebieski)

układ ESP - 5k,

boczne poduszki - 2k

 

no cóż, chyba taką błazenadę mogą wymyślić tylko niemcy,

 

i jeszcze ten archaiczny silnik rodem z ubota.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglądało Kopaniewo wczoraj... ojjj trzeba pojechac :mrgreen:

 

Wybiera się ktoś w weekend ? Ja bym z chęcią popróbował ( może bez bicia rekordów, tak dla fanu - wsumie nigdy się nie ślizgałem ). Raz wpadłem w poślizg i wtedy było bum heee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglądało Kopaniewo wczoraj... ojjj trzeba pojechac :mrgreen:

 

ładnie, ładnie, a czyj to turbodziadek ?! WOT....

Turbodziadek jest nieforumowego usera ;)

 

W Kopaniewie było na prawdę ok, byłem zobaczyć jak warunki i stwierdzam, że moje codzienne zimówki w WRX przeżyją pojeżdżawkę, jeśli pogoda dalej będzie dopisywała :)

...szkoda tylko, że nie pada więcej śniegu :|

 

Także jeśli wszystko pójdzie po myśli, to piszę się jechać za tydzień imprezą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, właśnie minęło 50kkm odkąd mam subarynkę i z okazji tego jubileuszu wylał mi lewy tylny Tein :| Planowałem regenerację na wiosnę, ale będę musiał mocno zagęścić ruchy.

 

 

Spoko Mzy,

 

ja kiedyś sobie chciałem zrobić prezent i zamiast jechać do Wawy Toyotą pojechalem Forkiem w dniu swoich urodzin... ja wróciłem do domu późnym wieczorem, Forek za półtorej miesiąca, bo turbina mu padła... :(

Pewnie marne to pocieszenie, ale chociaż masz świadomość, że ktoś Cię rozumie :mrgreen:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rajdowego trójmiasta też się zbierają, będzie chyba gęsto w ten weekend

 

Po lewej stronie pasa jest już wyślizgane tak że kolce by się przydały, ale można ustawić zawsze trasę po drugiej stronie ...

 

Miejsca tam wystarczy :P:twisted: a z drugiej strony chyba ciekawiej sie smiga niz tam gdzie rt jezdzi...jak sie uda to bede, musze zajrzec w hamulec a ciagle mi czasu brakuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...