Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

260 :mrgreen:

 

Coś tam próbowałem nagrywać, ale jakość słabiutka :roll:

Jak znajdę chwilę to wrzucę na YT.

 

-- 3 paź 2011, o 10:37 --

 

JD555,cupra666 - Wasze przejazdy 1OS:

cupra666 :arrow:

JD555 :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD555,cupra666 - Wasze przejazdy 1OS:

cupra666 :arrow:

JD555 :arrow:

 

Primi - dzięki za filmiki. Komentarz przy naszym lekko przestrzelonym zakręcie adekwatny do temp w kabinie :wink:

 

Chętnie bym zobaczył jak jechały imprezy na odcinku "półka górna" i "amhil" - to chyba jedyne OS'y na których Subaraki się "dobrze czuły" :)

I Kopaniewo ale tyle tam dziur że ciężko było rozwinąć skrzydła niestety.

 

Dzięki, zdrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś od siebie napiszę :) Przede wszystkim to była świetna zabawa mimo moich wcześniejszych poważnych obaw czy dam sobie radę z dyktowaniem pełnego opisu trasy. Koniec końców okazało się, że to sporo łatwiejsze niż nawigowanie po pachołkolandii, gdzie trzeba być czujnym jak chrabąszcz i mieć pszczelą orientację w terenie :mrgreen: Nawet nie biorąc pod uwagę problemów ze sprzęgłem uważam, że wykręciliśmy niezły wynik. Janek wzbudza we mnie dużą zazdrość ogarnianiem fury :)

Przy okazji poznałem bardzo fajne towarzystwo, m.in. Daniela i Marcina (ekipa z Kadetta) i chłopaków z cuprowozu. Bardzo miło się gawędziło podczas licznych oczekiwań przed PKCami itp.

 

A co do wywrotki CC - z pogawędki przy browarze (po wszystkim oczywista :P ) wyszło, że wjechali wewnętrznym kołem na oponę, co przy meganiestabilności tego bolidu skończyło się dachem. Może szybki myk fajerą na zewnętrzną by temu zapobiegł, ale w stresowej sytuacji ciężko o chłodne kalkulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie super :mrgreen::lol::P

Nie mogę przestać się śmiać...

Ciekawe, czy na innej aukcji sprzedający wystawia gwint od śruby i bieżnik od opony - na wypadek gdyby ktoś miał sam łepek od śruby i zużyte kapcie... :mrgreen:

 

-- Pn paź 03, 2011 2:47 pm --

 

cupra666

JD555

 

Reprezentacja FORUM dała radę... Nie wstyd oglądać. 8)

Zazdrość, zazdrość i jeszcze raz zazdrość. Kiedyś mam nadzieję się dołączę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas nie ma, ale Łukasz ma swoje trzy sekundy (dosłownie) od 3:46 :)

http://www.youtube.com/watch?v=uPcZwIY7VOQ

 

Swoją drogą szkoda, że panowie od filmiku '4 Rajd Żarnowiecki - AKCJA' pokazali, jak spadliśmy z betonu w krzaczory, ale już nie, jak dwie sekundy później (ku memu zdumieniu :mrgreen: ) Janek nas stamtąd wydostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję brać wyniki z vtechu dużą rezerwą - mnie pokazało +10 koni w stosunku do serii 13lat temu..... to podobny % zawyżenia do powyższych +15 koni

ponadto jak widać na tym i wielu innych wykresach, kolejne runy dają inne opory (jest na to wytłumaczenie obsługi dyno....) i od razu inne wyniki => im większe opory tym większa moc ponieważ dyno usiłuje podać moc wg normy i dodaje opory do odczytu na kołach jak rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję brać wyniki z vtechu dużą rezerwą - mnie pokazało +10 koni w stosunku do serii 13lat temu..... to podobny % zawyżenia do powyższych +15 koni

ponadto jak widać na tym i wielu innych wykresach, kolejne runy dają inne opory (jest na to wytłumaczenie obsługi dyno....) i od razu inne wyniki => im większe opory tym większa moc ponieważ dyno usiłuje podać moc wg normy i dodaje opory do odczytu na kołach jak rozumiem.

Moja radość trwała krótko. :cry:

Żartuję - dalej trwa. :mrgreen:

 

V-Tech tłumaczył spadek KM i Nm w 2-gim run'ie wzrostem temperatury i słabym wychłodzeniem po 1-szym run'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... :roll:

 

Są tylko trzy problemy:

1) Wjazd tylko z przepustkami :idea:

2) Plac, który widać w tle na pierwszej fotce jest już rozkopany :cry:

3) Nie zawsze chłopcy z SOL wyrozumiale podchodzą do upalania w tym miejscu. :evil:

 

Poza tym miejsce super... :mrgreen:

 

co to dla nas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne miejsce na zimowe upalanki:

dobrze gada 8)

kiedy zima? prezenty? kolejne graty do czarnej skarbonki?

 

ciekawe czy nie rozwalili na parkingu na weterplatte :roll:

fajnie by było znaleźć nową miejscowe :mrgreen: asfalt, dużo miejsca, biało, eh rozmarzyłem się :mrgreen:

 

może jakaś jesienna vip akcja orneta/rusocin/coś innego?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio idąc do Niumena zlustrowałem drugą część pasa, tą od strony torów. Wygląda całkiem nieźle, choć jeden fragment ma trochę za duże wyrwy. Minusem jest to, że bloki dość blisko, ale do kulturalnego poślizgania się powinno być ok. Nie wiem czy znajdziemy coś lepszego w sensownej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...