Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

AdaSch, wygląda jakby mogło mieć swój, choć uszczelka by się przydała. to Twoje?

 

-- 18 mar 2011, o 01:09 --

 

Sammael, bierz kabel vag kkl i romraider logger to zobaczysz te parametry najprawdopodobniej. obd2 do subaru nie używaj bo to strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balabga

 

po wpisaniu do wyszukiwarki Google wyskoczyło:

 

Czy chodziło Ci o: balanga

 

to tylko potwierdza, jak było dobrze...

 

Widzę, że Scoobie wrócił do żywych...

rezerwuje prawy, ale za jakiś miesiąc, może dwa...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Scoobie wrócił do żywych...

rezerwuje prawy, ale za jakiś miesiąc, może dwa...

 

Taaa... Mam nadzieję.

Jeszcze go nie widziałem. Jutro mam nadzieję pojechać i przetestować. :P

Pierwszy raz mam nadzieję, że nie będzie śniegu - on na letnich kapciach jest.

 

A co do rezerwacji, to szkoda że ja nie mogę sobie zarezerwować lewego za miesiąc czy dwa jak już się trochę ogarnę. :wink:

Mam nadzieję, że miłość i wzajemny szacunek sprawią, że okres testowo-zapoznawczy upłynie bezkolizyjnie. :roll:

 

-- So mar 19, 2011 12:28 am --

 

Mistral, w Borsku będzie kolejka :mrgreen: :wink:

kolejka-elektryczna-fenbo-60-elementow.jpg

Taka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co za pomysł :roll: . Chyba stolicy Kaszub nie widział na oczy :P Jest szansa że to tylko tymczasowo na zjazd Kaszubów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie... wiem, że temat był już poruszany, ale od dwóch godzin nie mogę się go doszukać.

 

Chodzi mianowicie o to, gdzie w 3mieście zrobić przegląd, aby nikt się specjalnie nie czepiał, że autko zza wielkiej wody...

Podeślijcie proszę kilka adresów.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie... wiem, że temat był już poruszany, ale od dwóch godzin nie mogę się go doszukać.

 

Chodzi mianowicie o to, gdzie w 3mieście zrobić przegląd, aby nikt się specjalnie nie czepiał, że autko zza wielkiej wody...

Podeślijcie proszę kilka adresów.

 

Mistral

 

i nie ma bloooonnnndyny w podpisie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy przyprowadziłem auto do Gdańska. Jeździ się cudownie, choć z małymi "ale".

 

Czy możecie mi polecić jakieś miejsce w 3-city lub na szeroko rozumianych przedmieściach, gdzie mogę pojechać na coś w rodzaju przeglądu po przekładce. Chodzi mi o to, żeby jakiś rozsądny mechanik oblatany w Subarynach ocenił czy jest dobrze zrobione i co ew. jest do poprawki. Zależy mi na tym zwłaszcza dlatego, że pomimo ogólnego dobrego wrażenia auto po drodze prezentowało pewne niepokojące objawy:

- kilka razy zgasło po zatrzymaniu np. na światłach

- dwa razy zapaliło się "check engine" przy czym odcinał zapłon w okolicach 4,5k rmp - po wyłączeniu silnika, otworzeniu maski błąd znikał

- wali z rury przy puszczeniu pedału gazu jak działko przeciwlotnicze

Przy tym wszystkim auto rwie jak szalone (mam porównanie z 311-konnym blob'em i subiektywnie mój jest żwawszy), na zegarach: ładuje do 1 bara, oil pressure 2 na jałowym i 6 z obciążeniem, oil temp. 50-90 stopni, temp. płynu chł. stała - w okolicy 90', EGT 400-700'C.

W Anglii na dystansie 90 mil nic takiego się nie działo (z wyjatkiem sporadycznych strzałów z wydechu). Nie wiem teraz czy to kwestia paliwa (optymistyczne), złej przekładki (pesymistyczne) czy po prostu jakaś awaria niezależna od "zmiany klimatu" (neutralne - życie).

 

Jeśli kto ma jaki namiar - będę dźwięczny. :roll: :?

 

PS. Nie chcę, żeby to wszystko zabrzmiało jak całkowita katastrofa. Podróż była na pełnym wypasie (włączając w to 2 boki na suchym asfalcie - nie do końca celowo), a jak wróciłem do GDA o 4 AM, to najchętniej pojechałbym dalej. Niestety musiałem iść spać, bo na rano do pracy... :cry:

 

-- N mar 20, 2011 12:52 pm --

 

nikko,

 

to może zanim nas powozisz wrzuć jakieś foto Scoobie'go, abyśmy wiedzieli komu machać na drodze, gdy będzie coś obok nas przelatywać...

 

Postaram się dzisiaj uruchomić stronkę z fotami i opisem - na razie trochę niekompletną - do aktualizacji SOON...

 

A co do przeglądu, masz mój nr tel. - zadzwoń - pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...