Skocz do zawartości

lampy postojowe usa


maciej123414

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym kupic lampy takie jak te http://m.ebay.com/itm/301141992040?nav=SEARCH

Warto zamawiac z usa czy gdzies w pl mozna takie kupic/zrobic. Swoje okleilem pomaranczowa folia przezroczysta, ale efekt jest jak dla mnie malo zadowalajacy :) ile taka wysylka z usa bedzie kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeglądem może być kłopot jedynie przy nadgorliwym diagnoście...Gorzej z panami w granatowych (już) mundurkach...Miałem dokładnie takie postoje w Swojej "babci"...O ile w dzień raczej nie rzucało się to w oczy to w nocnych przejazdach strasznie przyciągało służby mundurowe..Na tyle utrudniało Mi to życie, że postanowiłem je sprzedać...zmieniłem to na inną opcję...same pomarańczowe żarówki...świeciło świetnie to taka alternatywa :)

 

A w odp. na pytanie to tak jak Szczur dał link...cena plus wysyłka- ciężko stwierdzić ile wyniesie..Szukaj po prostu gdzie najtaniej...A kupisz to tylko na ebay'u :D


A tak to wyglądało u Mnie...dawano dawno temu w dodatku w zimowym set-up'ie :P

post-5761-0-20144700-1399709741_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek stała drogówka nocą od razu mnie ściągali przez te lampy. Najgorsze zakończenie jakie było, to zabranie dowodu i obowiązkowy przegląd + 100zł mandat. Jeśli mają działać jako same postojówki, a nie typowy usdm w kierunkowskazie, to proponuję zrobić jakiś przełącznik, z którego będziesz sobie odpalał je, kiedy Ci się spodoba :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z policjantami będę się kłócił że to z hameryki auto przyjechało :P a dowód w moim wypadku może być zabrany przy każdej kontroli, a często udaje sie to ominąć, trzeba być grzecznym poprostu dla pana władzy :) no nic, będę kombinował z tym ebayem, może sie uda.

wuem, fajne te postojówki miałeś, też takie chce :)

Edytowane przez maciej123414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podziekowali- choć w sumie na foto babcia w dośc ubogim ubranku jeszcze ale te postoje miałem kilka lat temu i tak jak wyżej kolega napisał...Z niebieskimi miałem sporo przebojów....i tak samo raz się zabawa skonczyła...zabraniem dowodu- i to nie tylko za postoje :P

 

Opcja jest zrobienie pstryczka...i da się to zrobic...lub zmienić żaróweczki czyli wpakowac tam pomarańczowe w5w w chromowanej bańce np :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos chetny jeszcze na takie lampy? Bede zamawial wiec jezeli ktos by takie chcial zapraszam na pw w celu ustalenia szczegolow :)

Wuem a z niebieskimi jak to z niebieskimi trzeba walczyc, dowod zabiora trzeba bedzie odebrac, nie pierwszy i nie ostatni raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze usdm wyglądają tak:

 

2000-subaru-impreza-25-rs-coupe-picture-

 

a co do amberów to były dwie pary chyba, a jak nie to jedna i ta sama wuemowa. Jakieś pół roku temu były wystawione w "sprzedam" ,moze lepiej bedzie ich poszukać?

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/65127-postojowki-pomaranczowe-jdm-do-impreza-gt/

 

drugie miał Gyraf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się całe pomarańczowe bardziej podobają, ale nie uśmiecha mi się co chwilę z policją użerać :) Zwłaszcza, że w miejscowości, w której pracuję, tamtejsi policjanci mają chyba jakieś kompleksy czy coś, bo czepiają się do wszystkiego. Kolega swego czasu miał Hondę Civic 5 gen. (oczywiście porobioną - wydech, kubły, pomarańczowe pozycje, gleba itd). Tylko wjeżdżał do tej miejscowości i za chwilę miał już kontrolę. Myślę, że o białe lampy z pomarańczową obrysówką się nie będą tak czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dla Autora wątku połowiczne rozwiązanie...Dlatego już to pisałem- to cięzka batalia z niebieskimi jest....Bo miałem takie ambery u Siebie kilka miesięcy....i wiele kontroli nad wyraz wzmożonych :)

Więc mod nie dla wszystkich- mimo wszystko Ja...jestem tego zwolennikiem...jak kiedyś kupię jeszcze Imprezkę to na bank je zamontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zwolennikiem całych pomarańczowych, ale tak jak mówiłem, nie uśmiecha mi się kontrola na każdym kroku, a że jestem żołnierzem, to oprócz panów w niebieskim miałbym wątpliwą przyjemność częściej rozmawiać z panami w szkarłatnych beretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...