Skocz do zawartości

Koszulki Forumowe! Na razie badamy rynek... :)


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chodzi o koszulki - ja też się  piszę. :)

Co do świnek - wypowiadała sie Dyrekcja, że nie sposób ich drukować w 100% legalnie.

 

 

Ale przez kogo?

To logo jest podobo zastrzeżone przez jakieś pismo wydawane w Japonii  (z tego co wiem  -było o tym na Forum, a i w necie tez coś można przeczytać).


No ale na koszulce musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po akcji kalendarzowej ja w Jachu wierzę, więc się piszę. A co do świnek to temat był już poruszany w którymś wątku - jest to znak zastrzeżony.

 

Czyli co... koszulki bez świnek? :( Czy ryzykujemy? :)

 

Koniecznie ze świnkami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu - to tylko wolna sugestia - może w temacie projektu skontaktuj się z eurojankiem z sąsiedniego tematu o świniaczach? Janek ma ciekawe pomysły, zrobił dla mnie t-shirta wg mojego projektu , podobny jak na zdjęciu, bo jeszcze go stuningowaliśmy ( zaznaczam - projekt eurojanka ) :

post-550-0-33594800-1395224211_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt w głowie mam, spokojnie :) 

Może tak na szybko go opisze - na lewej piersi napis "FORUM.SUBARU.PL", na dole do połowy koszulki pół auta (przód) - ale nie cały, tylko jego obrys/kontury. Nie wiem jak to nazwać, ale chodzi o to, żeby to nie było zdjęcie, ale żeby model był rozpoznawalny. To samo robimy z tyłu, tylko tam tył auta. Na lewym rękawku świniacz, a na prawym flaga Japonii. Ewentualnie na kołnierzyku jeszcze forum.subaru.pl małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek ma ciekawe pomysły, zrobił dla mnie t-shirta wg mojego projektu

@@Woszkowaty, Koszulka - projekt Petarda :drool:

 

 

pół auta (przód) - ale nie cały, tylko jego obrys/kontury. Nie wiem jak to nazwać, ale chodzi o to, żeby to nie było zdjęcie, ale żeby model był rozpoznawalny

Kumam, :) to coś jak na kubkach z nowym Foresterem (zarys samochodu) - super.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na dole do połowy koszulki pół auta (przód) - ale nie cały, tylko jego obrys/kontury.

 

 

Na początku będzie 22b,

:(  Kurcze, a wybór swojego modelu byłoby dużą komplikacją? Myślę, że wiele osób chciałoby swój model i wtedy na pewno popyt będzie większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Na początku nie chce szaleć, bo chce zobaczyć jaka będzie jakość koszulek i nadruku, czy w ogóle projekt się Wam spodoba. Jeżeli wszystko będzie git talala to pójdziemy dalej i pojawią się kolejne modele Subaru. Czy wszystkie, to nie wiem ale myślę, że z czasem uda się zrobić większość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mechanik - dzięki ! :) Na rękawie dołożyliśmy napis "Subaru Forester" w oryginalnych czcionkach, na karku podobnie. Wyszło super. Ale największa w tym zasługa eurojanka :).

Wracając do tematu - @Jachu93 - jeśli projektem będzie zajmował się grafik i zmiany będą polegały przede wszystkim na zmianie grafiki samochodów - rozumiem, że coś w deseń "cartoonowych" - nie powinno być problemu, żeby od razu stworzyć projekty z co najmniej kilkoma modelami. Tak sądzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurcze, a wybór swojego modelu byłoby dużą komplikacją? Myślę, że wiele osób chciałoby swój model i wtedy na pewno popyt będzie większy.

Ja bym tak chciał, ale przy moim wyborze niekoniecznie dobrze wpłynie to na wzrost popytu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...