Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o stanie na dzień dzisiejszy, tylko ich "park maszynowy" wymaga natychmiastowych inwestycji. Rosja nie ma żadnych rezerw wydobywczych na dzień dzisiejszy, gdyż ich technologia na to nie pozwala i z tego wynika cena 108$/baryłkę dla zrównoważenia budżetu. Muszą tyle dostać ze ropę bo inaczej się kasa nie dopnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o stanie na dzień dzisiejszy, tylko ich "park maszynowy" wymaga natychmiastowych inwestycji. Rosja nie ma żadnych rezerw wydobywczych na dzień dzisiejszy, gdyż ich technologia na to nie pozwala i z tego wynika cena 108$/baryłkę dla zrównoważenia budżetu. Muszą tyle dostać ze ropę bo inaczej się kasa nie dopnie.

Tylko, że eksperci odnoszą się do rosyjskiego budżetu na podstawie danych Putina (de facto rosyjski budżet był liczony dla ceny $114/bbl.). A już przestałem wierzyć w Pinokia. Zawsze może podnieść podatki etc. Jeżeli ropa nie przełamie $90/bbl nic Kremlowi się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo i Ayu dzielą się po jaju :P:biglol:

 

No to Putin do wróżki sie udał ... szklana kula itd itp . Wróżka mówi Jaśnie Panowi Władimirowi ze widzi go miedzy dwoma mocarstwami ...Rosja i Ukraina ... wszyscy sie bawią jak niegdyś ... festyny ,dzieci , młodzież ,rodziny ....wszyscy szczęśliwi :

 

Putin do wróżki ....

 

Pewnie na Kremlu albo na stadionie mnie tak wychwalają

 

Wróżka : Niet ...Trumna zamknięta była .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu info o przeciekach, że jednak Merkel grała zapewnieniami, że nowych baz na wschodniej flance NATO nie będzie. 

 

"Na najbliższym szczycie podejmie decyzję o utworzeniu pięciu nowych baz wojskowych na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz oddziału szybkiego reagowania o sile 4 tys. żołnierzy - informuje "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

Bazy powstaną w trzech krajach bałtyckich, Polsce i Rumunii - pisze niemiecka gazeta. W każdej z nich ma stacjonować na stałe od 300 do 600 wojskowych zajmujących się logistyką, rozpoznaniem i planowaniem operacji wojskowych. Ich zadaniem będzie przygotowywanie manewrów, a w razie konieczności akcji wojskowych. Szczegóły mają zostać ustalone po szczycie Sojuszu 4 i 5 września w Walii. Redakcja gazety powołuje się na anonimowego wysokiego rangą przedstawiciela NATO.

Autorzy planu działań, których celem ma być podniesienie gotowości bojowej Sojuszu, uznali Rosję za "zagrożenie dla bezpieczeństwa euroatlantyckiego". NATO zobowiąże się do podniesienia zdolności wojskowych członków Sojuszu z Europy Wschodniej oraz przekazania im wyposażenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ruskie lepiej ?

 

*Nope, może nasze by przybyło z bliskiego wschodu.

 

 

 

* Mając na względzie historię i to co o Polakach myślą Niemcy to mi to trochę nie pasi ale lepsze to niż swołocz ;)

 

A poza tym znając historię i UPA i SS-Galizien to bym napisał coś więcej ale nie chce wywoływać burzy ;)   A teraz Ukraińcy dostają obywatelstwo polskie, mieszkanie i 2500zł :angry:  uchodźcy w dziąsło szarpani**

 

 

** Napisałbym inaczej ale nie chce ostrzeżenia ;)


 

 

Są też inne kraje w NATO, może jednak wiedzą co robią.

 

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nie-cwiczyli-w-manewrach-nato-bylo-za-zimno,nId,1112986#utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=www.wykop.pl      :facepalm:

 

 

Na zachodzie Europy to w wojsku są same cioty które liczą na opieprzanie się i przedwczesną emeryturę :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A teraz Ukraińcy dostają obywatelstwo polskie, mieszkanie i 2500zł uchodźcy w dziąsło szarpani** ** Napisałbym inaczej ale nie chce ostrzeżenia

 

Zazdrościsz im?

Nie ma co zazdrościć ...Wyobraźcie sobie tatę i mamę , córka 15 miesięczna .... Nigdy ale to nigdy nie ma co zazdrościć tego piekła młodej Ukraińskiej rodzinie ....Szczęśliwie juz mieszkają w Łodzi

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zazdrościsz im?

 

Wnerwia mnie to :angry:  bo  nie potrafią zachowywać się jak cywilizowani ludzie. Był cyrk zwany "pomarańczową rewolucją" i nic się zmieniło, teraz też jest cyrk który nic nie zmieni. 

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-2014-r-juz-1200-wnioskow-obywateli-ukrainy-o-status-uchodzcy/1bnd6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma co zazdrościć ...Wyobraźcie sobie tatę i mamę , córka 15 miesięczna .... Nigdy ale to nigdy nie ma co zazdrościć tego piekła młodej Ukraińskiej rodzinie ....Szczęśliwie juz mieszkają w Łodzi

 

1943 rok Ukrainiec wyrywa Polce dziecko łapię za nogę i uderza głową o ziemię nie ma co zazdrościć.

 

A Polski rząd bawi się w Matkę Teresę z wiejskiej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo ukraincy sami pogonili Kuczme, pozniej sami wrocili do starego wybierajac Janukowycza, zeby nastepnie go przepedzic, rzeklbym, ze Majdanem wyswiadczyli Putinowi wielka przysluge.

ciezko mi dostrzec madrosc w tym narodzie, ale mam wade wzroku

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zazdrościsz im?

 

 

Wnerwia mnie to :angry:  bo  nie potrafią zachowywać się jak cywilizowani ludzie. Był cyrk zwany "pomarańczową rewolucją" i nic się zmieniło, teraz też jest cyrk który nic nie zmieni. 

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-2014-r-juz-1200-wnioskow-obywateli-ukrainy-o-status-uchodzcy/1bnd6

 

Niestety , Ukraińcy zostali wtedy oszukani..Teraz odbudowali dumę narodowa i skierowali sie ku temu lepszemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma co zazdrościć ...Wyobraźcie sobie tatę i mamę , córka 15 miesięczna .... Nigdy ale to nigdy nie ma co zazdrościć tego piekła młodej Ukraińskiej rodzinie ....Szczęśliwie juz mieszkają w Łodzi

 

1943 rok Ukrainiec wyrywa Polce dziecko łapię za nogę i uderza głową o ziemię nie ma co zazdrościć.

 

A Polski rząd bawi się w Matkę Teresę z wiejskiej :facepalm:

 

Przykro czytać, to co piszesz, a chyba za bardzo nie wiesz co piszesz. I tam tym zakończę swój komentarz do Twoich wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma dyskusji bo widzę że będziecie bronić Ukraińców, ale jak tak bronicie to podajcie im swoje adresy zamieszkania i utrzymujcie ich :facepalm:  

 

W mojej okolicy mieszka pełno ludzi którzy byli świadkami tych wydarzeń  i ja o Ukraińcu dobrego słowa nie powiem.


 

 

Przykro czytać, to co piszesz, a chyba za bardzo nie wiesz co piszesz.

 

Wiem co piszę i mógłbym napisać jeszcze brutalniejsze przykłady ale mamy XXIw. i wszyscy się kochamy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma dyskusji bo widzę że będziecie bronić Ukraińców, ale jak tak bronicie to podajcie im swoje adresy zamieszkania i utrzymujcie ich :facepalm:  

 

W mojej okolicy mieszka pełno ludzi którzy byli świadkami tych wydarzeń  i ja o Ukraińcu dobrego słowa nie powiem.

 

 

Przykro czytać, to co piszesz, a chyba za bardzo nie wiesz co piszesz.

 

Wiem co piszę i mógłbym napisać jeszcze brutalniejsze przykłady ale mamy XXIw. i wszyscy się kochamy :facepalm:

To nie tylko chyba nie wiesz ale po prostu pojęcia nie masz. Wróć do pierwszej strony tego wątku, przeczytaj go, może cokolwiek Ci zaświta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro PiS taki zgodny i tak popierający Tuska to chyba tylko z tego powodu, że już zaciera rączki do rządzenia krajem

 

Najwyższy czas posprzątać ten syf!!!

 

 

Co do wyboru w UE, to mam dziwne przeczucie, że Polska wygra przetarg na zaprowadzenie porządku na Ukrainie. W końcu jesteśmy najbliżej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...