Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Tak oczywiście PO organizuje szopkę z jasełkami co miesiąc 10 i pewnie finansuje Aviatora i jego ekspertów od Skype ;) No i Niesioloski, Schetyna i inni ze szmatami na gębie robią zadymy 11 listopada i tak samo to oni udają swołocz stadionową. Zacznij grzebać gdzie PIS ulokował swoich ziomków i jak dzielą subwencje rządowe ;) No ale ja czekam jak ktoś rozliczy naszych kilofkow z ich zarobków i zamknie im te dojne krowy. Tu chłopaki przewalają tys. PLN a kilofki w majestacie prawa skubią nas na setki miliardów PLN rocznie i jeszcze wcześniejsze emeryturki sie nalezą. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

astrzegamy sobie prawo do pisania w tym temacie co chcemy jak widać są tacy którym sie lejce pomyliły - cenzura to nie TU to już było za innych czasów

Źle mnie zrozumiałeś :) Ja Cię broń Boże nie chcę cenzurować, pisz, co uważasz. Tylko nie nazywaj każdego, kto jest ogólnie mówiąc zadowolony, że jest ślepy, nie widzi afer i tego wszystkiego, co wklejasz, że nie wie, że żyje w zniszczonym kraju itd. Można widzieć wiele niedoskonałości, że to tak delikatnie ujmę ;) a jednocześnie nie wierzyć w cudowną metamorfozę PiS, bo ONI TEŻ JUŻ BYLI. I można też mieć inne wspomnienia z ich okresu rządzenia.

 

 

 

Tak samo jak będe wytykał kłamstwa PO/PSL i nadużycia oraz patologie w podobny sposób zachowam się gdy będzie u władzy Duda czy PiS.

 

Trzymam za słowo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu jak nie czytasz to po co komentujesz ? a już twoje katowanie to wybacz ale lata mi to :biglol:

masz magiczny guziczek >ignoruj< i po sprawie a czy mam poczucie misji ?- nie mam takiego poczucia

jestem na forum i sobie gadam podobnie jak ty z tą różnicą ze ja twoje posty czytam a ty moich nie i tyle

ps:

leć nabijać chłopie dalej i nie bądz kolejnym który zaczyna bawić się w cenzurę i wytycza Nam co wypada a co nie pisać na forum

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakbym czytał o Białymstoku. Tylko mi nie mówcie że kilk osób miało pracę przy budowie tych ''akłaparkow'' .

 

Przecież to MY przygotowujemy projekty a Unia je częściowo finansuje.

Zgadzam się, że te pieniądze są często wydawane tylko po to, żeby je wydać.

Tak będzie dopóki urzędnik będzie nagradzany za samo zagospodarowanie funduszy, a nie mądre ich przeznaczenie.

Łatwiej wybudować chodnik czy aquapark niż stworzyć zespół młodych inżynierów współpracujących z miejscowymi fabrykami ...

Za parę lat fundusze się skończą a my będziemy mieli wiele niepotrzebnych budowli do utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1433178283_gp1zks_600.jpg

 

 

Jakbym czytał o Białymstoku.

 

Tylko mi  nie mówcie że kilk osób miało pracę przy budowie tych ''akłaparkow'' .

 

 

To tak wygląda,jakby Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym z całą masą rentownych fabryk,cementowni,hut,kopalń Bóg wie czego jeszcze a przyszła Unia wybudowała chodnik a w zamian zniszczyła ten dobrobytem ociekający kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To tak wygląda,jakby Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym z całą masą rentownych fabryk,cementowni,hut,kopalń Bóg wie czego jeszcze a przyszła Unia wybudowała chodnik a w zamian zniszczyła ten dobrobytem ociekający kraj.

no bo tak bylo,

wystarczy napisac ile biznesow i fabryk upadlo, dopisac, ze zlodzieje wszystko wyprzedali i na koncu dodac ze nawet tusk wyemigrowal i juz mamy super rzetelny post o sytuacji polskiej gospodarki.


Gdynia nie rzadzi ani PO ani PIS i moze wlasnie dlatego zyje sie tu dobrze ;)

polecam sflustrowanym mala wycieczke


 

 

A tutaj Kukiz naprawdę mi zaimponował :)

cale szczescie niedlugo wybory i schowaja pania Pawlowicz do szafy z aviatorem.


11109530_10152885653072060_6552258229027

najnowszy sondaz, ciekawie zapowiadaja sie jesienne wybory...


ciekawe co Kukiz wymysli, bo na ta chwile nawet jak PiS wygra to szans na koalicje nie ma, a rzad mniejszosciowy, nawet ze swoim prezydentem za wiele nie zdziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To tak wygląda,jakby Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym z całą masą rentownych fabryk,cementowni,hut,kopalń Bóg wie czego jeszcze a przyszła Unia wybudowała chodnik a w zamian zniszczyła ten dobrobytem ociekający kraj.

no bo tak bylo,

wystarczy napisac ile biznesow i fabryk upadlo, dopisac, ze zlodzieje wszystko wyprzedali i na koncu dodac ze nawet tusk wyemigrowal i juz mamy super rzetelny post o sytuacji polskiej gospodarki.

 

Gdynia nie rzadzi ani PO ani PIS i moze wlasnie dlatego zyje sie tu dobrze ;)

polecam sflustrowanym mala wycieczke

A tutaj Kukiz naprawdę mi zaimponował :)

cale szczescie niedlugo wybory i schowaja pania Pawlowicz do szafy z aviatorem.

 

11109530_10152885653072060_6552258229027

najnowszy sondaz, ciekawie zapowiadaja sie jesienne wybory...

 

ciekawe co Kukiz wymysli, bo na ta chwile nawet jak PiS wygra to szans na koalicje nie ma, a rzad mniejszosciowy, nawet ze swoim prezydentem za wiele nie zdziala

Apropos Gdyni, tyłu frustratów to nigdzie indziej nie widziałem co w Gdyni.

Może miałem pecha, ale przez cały dzień zwiedzania nie trafiłem na choćby jedną życzliwą osobę.

Najgorszy był pan kapelusznik w skodzie jak zaczął z 200 metrów trąbić i gestykulować, bo jakiś gowniarz z paprykarni blokuje jego bolid....

Nie wspominać juz nawet o obsłudze w sklepach z miną "stoję tu za karę i weź się koleś odpier...."

 

Także ten tego, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zdecydowanie przyjemniej jest we Wrocławiu, czy nawet w Poznaniu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziś słyszałem z tokfm ,że gdyby weszły JOWy to w Gdyni rządzili by jedynie zwolennicy prezydenta (Szczurek chyba)

i tak rzadza, PO i PiS sa w koalicji i opozycji. ale gdynianie raczej nie narzekaja. ten sam prezydent od 5 kadencji wygrywajacy przewaznie z poparciem ~80% mowi sam za siebie

kiedys postanowilem powalczyc o to, zeby motocykle byly zwolnione z oplat za parkowanie, tak jak ma to miejsce w wiekszosci miast w PL, poszedlem z ta inicjatywa do radnego z PO, taki mlody, aktywny spolecznik, przekazalem wszystkie ZA, wszystkim sie pomysl spodobal, ba, nawet radni z PISu poparli projekt, ale samorzadnosc go uwalila podobno tylko dlatego ze projekt zglosilo PO :)


 

 

Ciekawe co na to Macierewicz i jego eksperci :biglol:http://fakty.interia...otu,nId,1829359

szczerze to malo smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tutaj Kukiz naprawdę mi zaimponował :)

cale szczescie niedlugo wybory i schowaja pania Pawlowicz do szafy z aviatorem.

 

 

zawsze na posterunku jest Niesiołek :biglol:

jaki marszałek taki zamach - jak by powiedział Komorowski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Kukiz u Moniki Olejnik potwierdził moje przypuszczenia. Sam się zastanawiam,czy nie skłaniać się do poparcia tego ugrupowania.Zobaczymy jak to się rozwinie.

"Kukiz ocenił też szanse ugrupowania NowoczesnaPL. - Z partią Ryszarda Petru nie będzie łatwo, bo dysponują potężnymi pieniędzmi. Podobno Petru chce zebrać przez internet 15 mln na działanie partii. Dla mnie jest konkurencją – przyznał Kukiz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj Kukiz u Moniki Olejnik potwierdził moje przypuszczenia. Sam się zastanawiam,czy nie skłaniać się do poparcia tego ugrupowania.Zobaczymy jak to się rozwinie. "Kukiz ocenił też szanse ugrupowania NowoczesnaPL. - Z partią Ryszarda Petru nie będzie łatwo, bo dysponują potężnymi pieniędzmi. Podobno Petru chce zebrać przez internet 15 mln na działanie partii. Dla mnie jest konkurencją – przyznał Kukiz"

Kukiz sam chyba nie ma zbytnio pomyslu na przyszlosc, chcial pogrozic palcem a wystraszyl wszystkich nie na zarty.

co do Petru to hasla ma fajne, ciekawe czy w zderzeniu z rzeczywistoscia nie pojda te idee w odstawke, poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...