Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś wytłumaczy.

15 tysięcy ludzi na majdanie bohaterowie, patrioci,jednym słowem obciekają jedwabistością.

100 tysięcy ludzi w warszawie w dzień niepodległości,hołota,faszyści,kibole itp.

1 milion podpisów, to nie jest głos ludów.

 

 

Jakoś nie mogę nadążyć za lewackimi mediami :huh:

 

Tusk by Ci wytłumaczył. Tłumaczy najlepiej na świecie. Cierpliwie,spokojnie.Jak skończy wiesz tyle co przedtem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.ustaliliśmy,że w tym wątku nie używamy określeń typu:Kaczor,ryży czy Mister Twiter.Postaraj się dostosować.

 

Rozumiem ze słowo hołota napisane przez ciebie to już określenie dopuszczalne?

Jak chcesz pouczać zacznij od siebie-znaczy dostosuj się

 

100 tysięcy ludzi w warszawie w dzień niepodległości,hołota,faszyści,kibole itp.

 

 

...z czego,używając Twojego słownika,hołoty ...

 

To na moja obronę.

Z moim dostosowaniem nie będzie problemu.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wspólnej organizacji Euro2012 mieliśmy bardzo pozystywny obraz Ukrainy. Ciekawe czy teraz Ukraina wstąpi do UE ?

Obawiam się,że jeszcze będą potężne perturbacje z Rosją w roli głównej.

No Putin tak łatwo Ukrainy nie odpuści. Niestety na chłop coś nie halo w głowie i póki ma kasę za ropę i gaz będzie walczył o odtworzenie imperium.

A Ukraińcy muszą zrozumieć

Demokracja sama w sobie nie pomoże im być silnym i bogatym krajem.

Demokracja + praca + reformy dają szanse.

UE daje kasę na demokrację

Rosja daje kasę by nie było demokracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta grafika najlepiej ukazuje co tak naprawdę wykonała Ukraina

zamienił stryjek siekierkę na kijek

 

Szamot najlepsze jest to, ze Putin to gra tym co ma w kredycie

bo ropa moze i jest ale Rosja nie ma kasy na modernizacje wydobycia

z gazem podobnie - Putin gra ponad stan i kiedyś to rypnie

ale ma coś lepszego od gazu i ropy- broń i głowice

Tu - USA misi być czujna, bo sa tacy co by chętnie coś tam od starego drucha z KGB zakupili lub ukradli

większość głowic pamięta lata 80 i 90 i tu jest niezły strach

ps:

Jak ktoś myśli, że Sikorski i Unia coś ugrała to naprawdę ma małe pojęcie o sile mamony i państwa zwanego USA

nie unia tu gra ale usa i rosja, rozgrywają Ukrainą bo Syrią już pograli

za Syrie Rosja dostaje właśnie prztyczka w nos

Dla nas najlepiej aby na Ukrainie się uspokoiło i aby nadal była w zawieszeniu

bo unii Ukraina jest tak potrzebna jak Turcja - najlepiej poklepywac ich po plecach i niech tak to trwa

Unia ma inny problem- Hiszpania, Grecja, Portugalia a nie jakaś Ukraina :)

ps2:

a już szczytem głupoty jest manifa w Polsce gdzie Moim "rodacy" krzyczą :

"Sława Ukrainie, Herojom Sława"

albo nie mieli historii ? albo są tak głupi, że nie wiedzą kto i kiedy to krzyczał -tragedia

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gumas 72

 

Turcja to akurat mocno idzie do przodu. To mądry i bogaty kraj. Dużo i dobrze inwestują.

Każdy chce coś ugrać i Unia i Polska i USA i Rosja.

 

@Szamot

Putin wkurza wszystkich ale dla Rosji to akurat robi dużo dobrego. Stara się każdego trzymać za mordę i budować mocną Rosję.Za swoich rządów mocną sprzężył i zdyscyplinował administrację , poprawił finananse , odbudowuje potęgę polityczną i militarną. Korupcji jest tyle ile mu pasuje. Demokracji jest tyle ile mu pasuje. Może jest mniejsza wolność ale nikt nie powie,że się sprzedał i nie działa na rzecz własnego narodu.A nie o każdym tak można powiedzieć chodzi w eurokołchozie. Nasi jak mają sznasę na stanowiska unijne to nam emerytury wyśrubują na 120 lat albo więcej.

 

 

PS. Tak pomyślałem,że CI snajperzy to wyjątkowe kanalie.Przecież w takich warunkach strzał np, w stopę też eliminował by z "pola walki". Ale oni głównie celowali w głowę i szyję.

 

@Gumas 72

Ja znam kilkanaście osób co uciekały z Ukrainy po IIWS.. Ale nie przeszkadza mi mieć szacun za to co zrobili na Majdanie. Mają honor i odwagę.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja to akurat mocno idzie do przodu. To mądry i bogaty kraj. Dużo i dobrze inwestują. Każdy chce coś ugrać i Unia i Polska i USA i Rosja.

 

Tylko że to ciapaci i tyle mają wspólnego z Europą co UE z Ukrainą.

 

PS. Tak pomyślałem,że CI snajperzy to wyjątkowe kanalie

 

Rozkaz to rozkaz nie ma wyboru no chyba że dezercja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

no dla mnie banderowcy na szacunek jakoś nie zasługują ale to kwestia optyki :)

 

No u tego banderowca ujęła mnie optyka. Bardzo błękitna!!!

 

 

A tu Krym, pobili zwolenników Majdanu, skandowali Rossija . Oj , skomplikowana sytuacjia.

 

[/url] Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta grafika najlepiej ukazuje co tak naprawdę wykonała Ukraina

zamienił stryjek siekierkę na kijek

 

 

No ale właśnie chodzi o to,że nikt niczego i na nic nie zamienił.Julia była na Majdanie przyjęta bardzo chłodno,były gwizdy.Ludzie nie zapomnieli i nie dają sie ponownie omamic.Ona nie ma szans w wyborach i dobrze o tym wie.

Tak więc ten plakat upichcony na kolanie jest poprostu fałszywy.

 

Wy tu mówicie o wielkiej polityce tylko ,że to sami ludzie oddali swoje życie bo opowiedzieli się za tym,że chcą żyć w demokracji i nie pozwolą sprzedać swojego kraju Putinowskiemu sprzedawczykowi.Ja wierze w tych ludzi.Wierzę ,że potrafią w sposób demokratyczny odsiac ekstremistów.Ciekawe czy wszyscy z was którzy czujecie słuszna odrazę do banderowcow z równie niechętnie odnosicie się donaszej extremy.

 

Co do wielkiej polityki,ktoś tu słusznie napisał:unia płaci za demokrację a Putin żeby jej nie było.

 

Ktoś wyżej napisał że Turcja nie nadaje się do unii bo to. ciapaci.Z tego co wiem to unia nie jest wspólnota wyznaniowa ani rasową i niech tak zostanie.

 

Najmłodszy chłopak który zginą za demokrację miał 17 lat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ciekawe czy wszyscy z was którzy czujecie słuszna odrazę do banderowcow z równie niechętnie odnosicie się donaszej extremy.

 

nasza ekstrema mordowała ludzi w setkach tysiący ? bo albo coś przegapiłem albo nic takiego nie miało miejsca no chyba ze Stachu żyjesz polskimi obozami zagłady ale o to Ciebie nie podejrzewam

ps:

pytanie czy prawa czy lewa extrema bo ta lewa ma trochę krwi na swoich łapach (tak chodzi mi o jaruzelskiego :P )

 

...

no dla mnie banderowcy na szacunek jakoś nie zasługują ale to kwestia optyki :)

 

No u tego banderowca ujęła mnie optyka. Bardzo błękitna!!!

 

 

 

 

a tu coś odnośnie tej piękności przypadkowo tak promowanej w necie :biglol:

 

Blisko siedem milionów internautów obejrzało dramatyczny apel młodej Ukrainki o pomoc protestującym na Majdanie. Czy był to jednak spontaniczny gest uczestniczki krwawo tłumionych protestów, czy też może część większej kampanii realizowanej za pieniądze Amerykanów? Taką tezę stawiają analitycy z Centrum dla Badań nad Globalizacją "Global Research", którzy wskazują wpływowe instytucje zza Oceanu, zainteresowane obaleniem reżimu Wiktora Janukowycza.

 

Od momentu wybuchu protestów w Kijowie w internecie pojawiło się mnóstwo filmów z przejmującymi apelami protestujących Ukraińców. Jednak, jak zauważa m.in BBC, żaden z nich nie cieszył się aż taką popularnością, nie wzbudził tak wielu komentarzy, ani nie był tak często udostępniany jak opublikowany 10 lutego "I am a Ukrainian".

 

Prosta historia, czytelny przekaz. Młoda Ukrainka opowiada o walce ze skorumpowanymi sądami i żerującymi na obywatelach politykami. - Ukraińcy chcą być wolni od polityków, którzy pracują tylko w swoim interesie i są gotowi strzelać, bić czy ranić ludzi w obronie swoich pieniędzy, domów i władzy - mówi.

 

Wpływowy think tank i obalanie reżimów

 

Nagranie wideo wywołało lawinę komentarzy. Film poruszył niemal cały świat. Teraz jednak zaczynają pojawiać się pytania dotyczące jego fenomenu, a także autorów oraz ich ewentualnych mocodawców i źródeł finansowania. Jeden z najbardziej krytycznych głosów w tej sprawie zabrał instytut "Global Research". To właśnie na jego stronie internetowej Paul Joseph Watson, redaktor i komentator związany z takimi serwisami jak Infowars.com i PrisonPlanet.com - rozebrał na części pierwsze filmik, który narzucił zachodniemu światu narrację ws. wydarzeń na Ukrainie.

 

Watson przypomina, że autorem klipu jest Amerykanin Ben Moses. Wcześniej kręcił filmy dokumentalne o konfliktach w Egipcie, Malezji, Wenezueli i Zimbabwe. Moses spotkał bohaterkę ukraińskiego klipu - Julię w Kijowie, gdy "przypadkiem", jeszcze przed eskalacją społecznego niezadowolenia na Ukrainie - pracował nad filmem o ruchach społecznych na całym świecie.

 

- Przygotowywałem film o demokracji i jej braku - sam przyznał w rozmowie z "Huffington Post". Jak dodał, do tego, by "ogłosić światu co tu właściwie się dzieje" na Ukrainie skłoniły go rozmowy z demonstrantami oraz ich rodzinami. - Ta młoda kobieta uosabia większość ludzi na ulicach w kraju, i przemawia z samego serca protestów. 99 proc. protestujących z pewnością nie jest bandytami czy neonazistami. To zwykli obywatele, którzy po prostu mają dość - tłumaczył. Twierdził, że "rewolucja Euromajdanu odzwierciedla rewolucję mediów społecznościowych".

 

Wg Watsona filmik jednak przedstawia sytuację na Ukrainie w sposób niezwykle subiektywny i jednostronny i próbuje wmawiać światowej opinii publicznej, że jedynym powodem wybuchu niezadowolenia na kijowskiej ulicy jest "pragnienie demokracji". - Oto jak działa propaganda. Im prościej, tym lepiej - ocenia Watson w artykule na globalresearch.org.

 

Zwraca uwagę na ciekawy fakt, że jednym z producentów klipu jest Larry Diamond, członek Council on Foreign Relations, wpływowego amerykańskiego think tanku powiązanego z Departamentem Stanu USA. Ten sam człowiek, który współpracował z organizacją National Endowment for Democracy, podejrzewaną o wywoływanie powstań i inspirowanie zamachów w celu zmian władzy w innych krajach, kojarzoną jako "cywilne ramię" CIA.

 

Wg autora z "Global Research" to właśnie NED stała za ukraińską "pomarańczową rewolucją", która przyniosła władzę Wiktorowi Juszczence - "marionetce USA". NED miała odegrać także niepoślednią rolę podczas "arabskiej wiosny ludów". Według analityka "Global Research" jeśli do tych powiązań doda się grudniową zapowiedź amerykańskiej sekretarz stanu ds. Europy Wiktorii Nuland, która ogłosiła, że Stany mogą zainwestować 5 miliardów dolarów w pomoc dla Ukrainy, aby ta mogła wprowadzić "dobrą formę rządów" - to wszystko wydaje się być już jasne.

 

tak sie robi z mózgu papkę -KO

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@gumas_72,Dopadłem wreszcie komputer więc za moment Ci odpiszę :)

Najpierw jednak muszę zapalić w kominku ;)

 

spoko idę po 3 drinka

i se tak dumam- 7 mln ludzi zlukało ten misternie piękny klip

po czym kolejny raz wychodzi na to że internety to zło

w tej grze nadal jestesmy daleko choć i u nas sa próby grania klipami :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...