Skocz do zawartości

Oddam Subaru. Niech ktoś wezmie.


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nietypową prosbe :)

 

Waza sie wlasnie losy mojego wylotu wakacyjnego miedzy 8 a 16 sierpnia. Jako ze moja BlueBelle stoi najczesciej na ulicy pod latarniami, nie chce by podczas mojej nieobecnosci jakis inny PIMP zauwazyl, ze jest nieruchawa i mozna ją do swojego haremu podprowadzic.

 

Jezeli ktos z was ma kawalek przydomowego ogrodka za płotem i chce sprawic sobie oryginalnego krasnala 4x4 to chętnie pozycze :)

 

 

PS Wlasnie krzyknela zza okna, ze jakis chlodny podziemny parking tez moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czesto z tego parkingu znikaja auta ? :)

 

 

Raz próbowali, ale nie dali rady.

 

 

Z garażu nie mam danych ale Cossie stał całe zeszłe lato i nic mu sięnie stało, w ogóle ciągle tam stoi jak jest w Wawie i nic mu się nie dzieje.

 

 

Parking mam na widoku z okna mogę zawsze spojrzeć jak jestem w domu, garaż jest jakieś 6-7 minut na piechotę ode mnie od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba "fun"? ;)

 

 

A na serio to napisz, zadzwoń i się dogadamy. Ja mam parę wyjazdów na 2-3 dni przed soba ale jakby co to zawsze ktoś jest w Wawie kto Ci może otworzyć a do garażu to mogę Ci po prostu dac pilota i tyle, to już jak chcesz.

 

W poniedzialek daje znac na priwa bez wzgledu na decyzje naczelnika od urlopow.

 

Z gory dzieki za pomoc i zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze szukasz miejsca w Wawie, ale gdyby 60 kilo od Zielonej w strone Pozka Cie interesowalo to daj znac, miejsca sporo, ogrodzone, nie zaslinie za bardzo :)

 

Bede pamietał. Co miesiac latam na trasie W-wa - Poznan - Zielona Góra, wiec spota jakiegos zrobic nalezaloby :)

 

A jak popijemy to i miejsce sie przyda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...