Jump to content

Oddam Subaru. Niech ktoś wezmie.

Heller

Recommended Posts

Mam nietypową prosbe :)

Waza sie wlasnie losy mojego wylotu wakacyjnego miedzy 8 a 16 sierpnia. Jako ze moja BlueBelle stoi najczesciej na ulicy pod latarniami, nie chce by podczas mojej nieobecnosci jakis inny PIMP zauwazyl, ze jest nieruchawa i mozna ją do swojego haremu podprowadzic.

Jezeli ktos z was ma kawalek przydomowego ogrodka za płotem i chce sprawic sobie oryginalnego krasnala 4x4 to chętnie pozycze :)

PS Wlasnie krzyknela zza okna, ze jakis chlodny podziemny parking tez moze byc :)

Jak czesto z tego parkingu znikaja auta ? :)

Raz próbowali, ale nie dali rady.

Z garażu nie mam danych ale Cossie stał całe zeszłe lato i nic mu sięnie stało, w ogóle ciągle tam stoi jak jest w Wawie i nic mu się nie dzieje.

Parking mam na widoku z okna mogę zawsze spojrzeć jak jestem w domu, garaż jest jakieś 6-7 minut na piechotę ode mnie od domu.

Chyba "fun"? ;)

A na serio to napisz, zadzwoń i się dogadamy. Ja mam parę wyjazdów na 2-3 dni przed soba ale jakby co to zawsze ktoś jest w Wawie kto Ci może otworzyć a do garażu to mogę Ci po prostu dac pilota i tyle, to już jak chcesz.

widze ze szukasz miejsca w Wawie, ale gdyby 60 kilo od Zielonej w strone Pozka Cie interesowalo to daj znac, miejsca sporo, ogrodzone, nie zaslinie za bardzo :)

Chyba "fun"? ;)

A na serio to napisz, zadzwoń i się dogadamy. Ja mam parę wyjazdów na 2-3 dni przed soba ale jakby co to zawsze ktoś jest w Wawie kto Ci może otworzyć a do garażu to mogę Ci po prostu dac pilota i tyle, to już jak chcesz.

W poniedzialek daje znac na priwa bez wzgledu na decyzje naczelnika od urlopow.

Z gory dzieki za pomoc i zainteresowanie :)

widze ze szukasz miejsca w Wawie, ale gdyby 60 kilo od Zielonej w strone Pozka Cie interesowalo to daj znac, miejsca sporo, ogrodzone, nie zaslinie za bardzo :)

Bede pamietał. Co miesiac latam na trasie W-wa - Poznan - Zielona Góra, wiec spota jakiegos zrobic nalezaloby :)

A jak popijemy to i miejsce sie przyda :]