Skocz do zawartości

.....SJS - 12.12.2003r. (?).......


matt

Rekomendowane odpowiedzi

...azrael: moj cossie, w przeciwienstwie do twojego jest w swietnym stanie :twisted: .....a mial nie byl jaka przeszlosc (przypominaja o niej nazwiska na szybach :roll: ), poza tym ma ten charakterystyczny spoiler tylni, ktorego twojemu brakowalo, nie wiem jak bedzie po remoncie, ale moj jak narazie jest ladniejszy, no i oczywiscie jest sprawny 8) .....

 

pozdr. mk.si - szczesliwy posiadacz cossiego i wrx-a :twisted: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emkasi: Skala 1/43, jesli sie nie myle? Jakiego producenta? :)

 

...no co ty than ju :?: skala 1/24 oczywiscie. 1/43 to sie kupuje jako zabawki dla dzieci do lat 10, a nie auto na polke, chyba ze ixo 1/43 ale to juz troszke kosztuja, powyzej 150 zl.....natomiast cossie jest bburago, a impreza maisto, ktore ogolnie kiepsko wykoncza modele, ale ze to impreza no to jakbym mogl nie miec, aktualnie mam 17 1/24 bburago i 2 1/18 tez bburago, ale nieuzupelniam zbiorow juz gdzies tak od 2 lat, bo teraz kasa idzie na subarowe "rzeczy", ze tak sie wyraze....

 

Oj nie wiem, też by mu sie blacharz przydał... szczegolnie na prawych drzwiach coś jakieś ślady katowania na OS

 

....no na pewno gdzies tam sainz musial go przytrzec :twisted: , nie ma przeciez takiej mozliwosci zeby auto rajdowe bylo bez rysy 8) ...........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos kolo 60 w skali 1/18. Czesc, tylko czesc bo drogie jak cholera, firmy Autoart. Zreszta moim zdaniem wlasnie AA robi najlepsze modele - bardzo ladnie zrobione silniki, tapicerki, nawet w bagazniku jest tapicera! 8)

 

A wiekszosc to Bburago i troche tam innych firm. To kiedys tanie wszystko bylo. Niestety czas przeszly :(

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kolo 60 :shock: :?: :?: :?: gdzie ty to trzymasz, i kto Ci to kupowal :?: :?: autoart fakt swietnie zrobione i duzy wybor subarakow, ale cena <200 zl to ciut duzo .............than to moze zrob zdjecie tych swoich autoartow, (mysle ze wiekszosc z nich to imprezy 8) ), i umiesc na forumie, albo przeslij mi na mail-a, chetnie zobacze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...