Skocz do zawartości

Ksenony w Legacy


pablo_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

 

Finalnie nowa przetwornica :|

Lekko mnie to irytuje bo wlasnie zakupilem nowe opony, potem nowe tarcze i klocki, teraz ta przetwornica i jeszcze mam dwa komplety zarowek :D

 

 

cena - 280, bedzie OK? :)

 

Zakupione w Intercars.

 

EDIT:

A i jeszcze dodam, ze wydaje mi sie ze problem z przetwornica dotyczyl wtyczki   :unsure:

Jest tam taki dynksowaty kawaleczek plastiku ktory po prostu z niej wypadl.

To jeszcze sprawną przetwornicę zapasową masz do tego wozu? Full wypas - wołaj 40 tyś na Alledrogo czy innym OLX/Tablicy. :)

W ten sam sposób ja będę wołał 40 tyś bo mam 3 kierownice, 2 tunele, dodatkowy schowek centralny konsoli, dwa komplety styropian/podnośnik/klucz, dwa trójkąty itd.

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Jak widzę niektórych sprzedających i ich "bajerę" to wszystko mi opada, nie tylko ręce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie, WOJO, jak myslisz czy tez wiesz moze, czy gniazdo 12V montowane w schowku konsoli jest takie samo jak te montowane w bagazniku? :D

 

 

EDIT:

Przeczytalem Twojego posta jeszcze raz i chyba nie rozumiem, irytuja Cie ludzie ktorzy sprzedaja cos uszkodzonego jako sprawne czy uwazasz ze ja cos mam zamiar wystawic uszkodzonego na sprzedaz?

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie, WOJO, jak myslisz czy tez wiesz moze, czy gniazdo 12V montowane w schowku konsoli jest takie samo jak te montowane w bagazniku? :D

 

 

EDIT:

Przeczytalem Twojego posta jeszcze raz i chyba nie rozumiem, irytuja Cie ludzie ktorzy sprzedaja cos uszkodzonego jako sprawne czy uwazasz ze ja cos mam zamiar wystawic uszkodzonego na sprzedaz?

Nie. Irytują mnie typowi handlarze żerujący na nieświadomych kupujących. Ostatnio miałem okazje przyjrzeć się kilku ofertom bliżej. To co zobaczyłem wywołało u mnie mocną irytację. Wiem, że dobrze utrzymanego egzemplarza nie ceni się tak samo jak "padliny", ale wołanie za coś 30-50% więcej za "podrasowany" do sprzedaży egzemplarz mnie przeraża. Musiałem się wygadać zupełnie oftopicznie. :)

A wracając do Twojego pytania. Gniazdo zapalniczki ze schowka jest prawie dokładnie takie samo w bagażniku.

Elementy, z których składa się to w bagażniku:

86712FA010 - czarne zamknięcie, występujące także w schowku

86711FA060 - gniazdo zapalniczki, występujące także w schowku

86716AG000 - nakrętka przytrzymująca gniazdo na miejscu w bagażniku. Ten element należy zamówić w ASO. Koszt to jakieś grosze.

W ten sposób stałem się posiadaczem kompletnego, akcesoryjnego gniazda zasilającego w bagażniku.

Kable są poprowadzone fabrycznie.

Więcej na temat montażu pod tym linkiem.

http://legacygt.com/forums/showthread.php/12v-receptacle-legacy-wagon-install-9097.html?t=9097

W tym roku lodówka będzie podróżować podpięta do gniazda w bagażniku, a nie w schowku. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ludzie zrobia wszystko zeby tylko cos sprzedac to nic nowego, ostatnio moj kumpel chcial kupic jakies grzalki do pieca (ciastka piecze), znalazl je na allegro. W opisie oczywiscie wszystko sprawne i wspaniale, ale sprzedawca w rozmowie telefonicznej stwierdzil ze on w zasadzie to nie wie i ogolnie nie zna sie wiec stan jest jaki jest...

 

jaja urwac przy samych uszach...

 

no nic to, dzieki jak zawsze za pomoc w numerach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co prawda pacjent to OBK ale to chyba bez różnicy

Otóż ostatnio odkryłem że

reflektor prawy (od kierowcy) w pozycji "światła drogowe " nie zmienia strugi światła z lampy ksenonowej - doświetlenie z żarówki HB3 działa

Tak jakby "klapka" strzeliła focha czy jakoś tak

Może ktoś kiedyś miał podobny przypadek ?

Dodam że prośby, groźby głaskanie oraz stukanie w reflektor nie przyniosły żadnego efektu

Za wszelkie rady daje zielone  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zacięta przesłona?

Nie zapala Ci się kontrolka poziomowania?

 

Może i zacięta ale jak ją namówić żeby się naprawiła

Kontrolka się nie świeci

Chyba bez rozebrania reflektora się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jakby "klapka" strzeliła focha czy jakoś tak

 

 

Mam to samo w lewej lampie. Tyle, ze jeszcze zaskakuje, a i stukanie w lampe pomaga ;) W lecie sie za o zabiore. Niestety kontrolka poziomowania tez sie zapalila :/

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam to samo w lewej lampie. Tyle, ze jeszcze zaskakuje, a i stukanie w lampe pomaga ;) W lecie sie za o zabiore. Niestety kontrolka poziomowania tez sie zapalila 

 

No i mi dziś się pieroństwo zapaliło

Kabelki czujników przy wahaczach wydają się być w nienaruszonym stanie

Jakieś propozycje co dalej popatrzeć ?

Czy to ma związek z oklapniętą klapką ? 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

borykam sie z problemem z xnenonami w legacy gt 2010  swiecą na zielonkawo i bardzo słabo \mam porownanie z imprezą 2008 gdzie tez mam xnenony i maja ładna lekko niebieskawa barwe i sa bardzo jasne mowiac krotko widac wszystko \w legacy widac tylko jak jest bardzo ciemno dookola a jak spadnie deszcz na czarnym asfalcie nie widac nic dosłownie zero jakbym miał je wyłaczone 

pytanie co robic czy sa do wymiany żarówki czy szykuje sie cos grubszego 

dodam ze kupiłem go juz z takimi światłami nie wiem czy swieciły lepiej 

wiem ze przy tych z imprezy nie świecą wcale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zauważyłem, że w moim OBK też przestały działać przysłony w reflektorach. Na szczęście mam jeszcze gwarancję.

 

 

Dziś byłem w ASO i dowiedziałem się, że od 2009 r są montowane zwykłe reflektory ksenonowe bez ruchomej przysłony.

Pewnie dlatego u mnie nie działa :)

 

Dziwne nowszy model i nastąpiło uwstecznienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...