Skocz do zawartości

Ograniczenie doładowania Impreza GT


kornik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem: mechanik który robił mi silnik ograniczył mi na czas docierania doładowanie do poziomu 0,6 bara, niestety wyjechał za granicę i nie mam z nim kontaktu, silnik dotarty i chciałbym żeby jeździł jak trzeba.

Udało mi się dojść do tego że był wyjęty restryktor, lecz po założeniu nowego nic się nie zmieniło - ma ktoś pomysł co może być jeszcze zrobione??? Za sugestie z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymałem go z wężykiem który swoją długością odpowiada temu w którym nie miałem zwężki,

 

Ale tu nie o długość wężyka się rozchodzi tylko o średnicę "koralika w środku".

 

 

Na pewno zrobił to na patencie, czyli albo wyciągnął restryktor albo regulacja WG innych pomysłów nie mam.

 

Jak już dojdziesz co i jak, to nie przesadź z tym doładowaniem.

Edytowane przez ryjeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymałem go z wężykiem który swoją długością odpowiada temu w którym nie miałem zwężki,

 

Ale tu nie o długość wężyka się rozchodzi tylko o średnicę "koralika w środku".

 

 

Na pewno zrobił to na patencie, czyli albo wyciągnął restryktor albo regulacja WG innych pomysłów nie mam.

 

Jak już dojdziesz co i jak, to nie przesadź z tym doładowaniem.

 

Wiem że rozchodzi się o średnicę otworu w koraliku :), chodziło mi bardziej o to że wężyk pasuje u mnie więc podejrzewam że jest z odpowiedniego silnika (z resztą zaznaczyłem o jaki samochód chodzi gdy szukałem restryktora).

 

Co do doładowania chcę po prostu osiągnąć nominalną wartość 0,9 bara, na zwiększenie doładowania muszę jeszcze poczekać - do zrobienia zostały napędy i "świnia" ale to już zostawiam specjalistom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...