Skocz do zawartości

pytanko w sprawie lamp sti 2001rok


czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie oczywiste ale dla mnie jeszcze nieoczywiste

mam do kupienia takie lampy z anglika za 1500zł

czy je trzeba jakos przerabiać na wersje europejska? a jesli tak to co w nich sie przerabia?

a moze nie trzeba nic przerabiac bo sa jakies uniwersalne?

prosiłbym o odpowiedz kogos kto miał z tym do czynienia

post-15458-0-77250100-1390214748_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cena 1500zł za takie angielskie lampy to nie żadna okazja. No ale to pomińmy, jeśli chodzi o przerabianie, to są dwie możliwości albo wymiana przesłon na EU nie jest to prosty temat. Wymiana prosta lecz, znalezienie takowych to spory problem. I drugie rozwiązanie o niebo lepsze, możliwe iż na lampach są specjalne "guziki" które to powodują przestawienie UK>EU, ale to naprawdę rzadkie rozwiązanie. Polecam poczekać i poszukać oryginalnych lamp EU jeśli się upierasz na Morette lub oryginał STi wg nie dużo ładniejsze, no ale o gustach się nie dyskutuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cena 1500zł za takie angielskie lampy to nie żadna okazja. No ale to pomińmy, jeśli chodzi o przerabianie, to są dwie możliwości albo wymiana przesłon na EU nie jest to prosty temat. Wymiana prosta lecz, znalezienie takowych to spory problem. I drugie rozwiązanie o niebo lepsze, możliwe iż na lampach są specjalne "guziki" które to powodują przestawienie UK>EU, ale to naprawdę rzadkie rozwiązanie. Polecam poczekać i poszukać oryginalnych lamp EU jeśli się upierasz na Morette lub oryginał STi wg nie dużo ładniejsze, no ale o gustach się nie dyskutuje;)

 

Poszukaj takich lamp EU. Za taką kasę to nie okazja :P

I jak wyżej polecam lampki z STi! Są one może bardzo deficytowym towarem ale da się je znaleźć jak się bardzo chce :D

 

dzieki, chyba mnie przekonaliscie

poczekam na oryginały STi

mam lewą ori ale za ch..... nie mogę znależć prawej

mam z prawej środek i szkło, brakuje mi tylko tylnej obudowy i stoje w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cena 1500zł za takie angielskie lampy to nie żadna okazja. No ale to pomińmy, jeśli chodzi o przerabianie, to są dwie możliwości albo wymiana przesłon na EU nie jest to prosty temat. Wymiana prosta lecz, znalezienie takowych to spory problem. I drugie rozwiązanie o niebo lepsze, możliwe iż na lampach są specjalne "guziki" które to powodują przestawienie UK>EU, ale to naprawdę rzadkie rozwiązanie. Polecam poczekać i poszukać oryginalnych lamp EU jeśli się upierasz na Morette lub oryginał STi wg nie dużo ładniejsze, no ale o gustach się nie dyskutuje;)

 

Poszukaj takich lamp EU. Za taką kasę to nie okazja :P

I jak wyżej polecam lampki z STi! Są one może bardzo deficytowym towarem ale da się je znaleźć jak się bardzo chce :D

 

dzieki, chyba mnie przekonaliscie

poczekam na oryginały STi

mam lewą ori ale za ch..... nie mogę znależć prawej

mam z prawej środek i szkło, brakuje mi tylko tylnej obudowy i stoje w miejscu

 

Spóźniłeś się 3 miesiące, wywaliłem do kubła prawą lampę, była rozwalona: klosz i soczewka... tył był cały. Alę naprawdę warto poczekać;) bo lampa STi poprawia wygląd auta... Nawet jak znajdziesz lampy z STi uk, służę pomocą w uzyskaniu przesłony do soczewki eu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...