Skocz do zawartości

Chce kupic, ale gdzie i od kogo...


StudioGSM.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za taki post ale naprawde teraz mnie niezle nakrecilo na Subaru Impreze GT. Prosilbym wszystkich ktorzy moga mi w tym pomoc. Gdzie najlepiej szukac, moze sprowadzic. Jestem w stanie wylozyc na niego niewiele, okolo 50tys. zl. Ale czego sie nie robi dla spelnienia marzen. Jesli macie rowiez jakies doswiadczenia w ubezpieczeniach badz kredytach (gdzie, jak nalepiej) to prosze o podpowiedz.

 

BR

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku tylko zapomniałeś powiedzieć że pewności co do tego co przeszedł nie ma właściwie nigdy :-( Także jest to lekka loteryjka.

 

Widziałem u blacharza Subaru "lekko dojechane", tylko nie było pewności co to za model.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku tylko zapomniałeś powiedzieć że pewności co do tego co przeszedł nie ma właściwie nigdy :-( Także jest to lekka loteryjka.

 

co do tej loteryjki calkowicie się zgadzam wlaśnie losuje za ile będe mieć naprawioną skrzynie :(

 

także przed zakupem tego jedynego SI konieczna dokladna inwigilacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do inwigilacji to sie zgadzam. Zawsze tak robie przed kupnem samochodu, choc mam dopiero jeden i pierwszy a mianowicie Hondzie Accord. Wiem co to milosc do Hondy ale jednak chyba bede musial wziac rozwod. Jesli sie komus jeszcze cos przypomni bardzo bede wdzieczny za wszelkie wskazowki. Oraz oczywiscie na co zwracac uwage przy kupnie, do jakiego mechanika sie udac itd. Za wszelkie bede bardzo wdzieczny.

Niestety nowicjusz...

 

BR

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

Propozycja Wojtka jest uzasadniona. Używki na stronie Subaru są zazwyczaj łatwe do sprawdzenia, poza tym Subaru pod tym względem(i pod każdym innym, oczywiscie) jest sympatyczne, że jest ich mało a to znaczy, że weryfikacja jest dość prosta - dzwonisz do najbliższego dealera i pytasz (musi być oryginalnie serwisowane bo nie ma zamienników (a jak są to podłej jakości, więc widać). Poza tym nawet "dojechane" auto Subaru przejeżdzi nie jeden nowy model tzw. "konkurencji" .

Pozdrawiam i gratuluję wyboru marki.

Subaryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie to większosć SI w tym kraju jest znana i to dokładnie bo nadal jest to auto niszowe.

 

A zasada jaką się kieruj przy zakupie jest trywialna:

NIE JESTEŚ W STANIE POZNAĆ PRZESZŁOŚCI DANEGO SI - NIE KUPUJ!!!

 

Kupowanie na zasadzie chybił trafił to w przypadku SI może zwiększyć koszt zakupu z np zakładanych 50klocków na 70 w BARDZO krótkim czasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zwiększyć koszt zakupu z np zakładanych 50klocków na 70 w BARDZO krótkim czasie :wink:

 

Posiadam 400 klocków ( antyk, drewno jesionowe z lat 60-tych )

- zamienię na nowego Forestera XT. Tylkop poważne oferty kierować na PW.

 

Siwy

Ps. Wnuki preferujo LEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...