Jump to content

prowadzenie subaru outback

chudyjurek
 Share

Recommended Posts

Witam kolegów od 6 mcy ciesze się outbackem z 2007 r w automacie 2,5 170 k. Sprawdzony w salonie i po wymianie wszystkich eksploatujących się części. Czy te auto z uwagi na wysoki środek ciężkości tak się prowadzi? Chodzi mi o tak zwane bujanie na nierównościa (koleinach) na asfalcie jakich u nas mnogo. Zeby to sprecyzować przy prędkości od 80km/h po najechaniu na kleiny a codziennie robię tą trasę do pracy, auto "wahnie" się i tak jakby zostaje naprowadzone na swój tor i dalej ok. Czy to jest normalne? Bo np przy jeździe mazdą 323f tą samą trasą nie ma takiego czegoś.

225/55R 17 cali

u mnie w outbacku miałem rozmiar 215/55/17 i nie pamiętam aby auto latało po drodze, no chyba że naprawdę duże koleiny były

a krótką chwilę jeżdziłem na pożyczonym komplecie o szerokości 235 to naprawdę ciężko było utrzymać kierownicę

myślę,że rozmiar który miałem jest optymalny dla tego auta

tak coś mi się kojarzy to twój rozmiar miały us spec.

zrobiłem geometrię kół i wszystko jest ok. Auto trzyma się jakby było przyklejone do asfaltu.

Ja też niedawno skorygowałem geometrię i uważam, że to najlepiej wydane 80PLN w ostatnim roku ;)

Przy okazji: masz chyba niestandardowe opony (225 zamiast 215). Zmieniłbym przy najbliższej okazji.

Pozdr.

zrobiłem geometrię kół i wszystko jest ok. Auto trzyma się jakby było przyklejone do asfaltu.

Ja też niedawno skorygowałem geometrię i uważam, że to najlepiej wydane 80PLN w ostatnim roku ;)

Przy okazji: masz chyba niestandardowe opony (225 zamiast 215). Zmieniłbym przy najbliższej okazji.

Pozdr.

Ameryka miała 17' standardowo 225/55, a w Europie - 215/55