Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim zainteresowanym założeniem instalacji LPG ku przestrodze.

 

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM ZAKŁAD MONTUJĄCY GAZ W PIASECZNIE KTÓRY NAZYWA SIE "GODIMEX -AUTO-GAZ ADAM GÓRCZYŃSKI" (ulica Jana Pawła) :!:

 

Nie cierpie czarnego PR, ale chłopcy stamtąd naprawde sobie na to zasłużyli.

Są nierzetelni, nic nie potrafia zrobić, nie uznają gwarancji na prace przez siebie wykonane i usiłują sie od wszystkiego wykpić. Nie potrafia znaleźć przyczyny wadliwie działającej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu od ponad tygodnia (i nic nie zapowiada zeby mieli odnalezc ową przyczyne) Mimo tego wlasciciel nie chce slyszec o zwrocie pieniedzy za instalacje, ktora jeszcze jest na ich zakladowej gwarancji.

Prosze dodać ten punkt do czarnej listy i broń Boże nic z nimi nie załatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym założeniem instalacji LPG ku przestrodze.

 

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM ZAKŁAD MONTUJĄCY GAZ W PIASECZNIE KTÓRY NAZYWA SIE "GODIMEX -AUTO-GAZ ADAM GÓRCZYŃSKI" (ulica Jana Pawła) :!:

 

Nie cierpie czarnego PR, ale chłopcy stamtąd naprawde sobie na to zasłużyli.

Są nierzetelni, nic nie potrafia zrobić, nie uznają gwarancji na prace przez siebie wykonane i usiłują sie od wszystkiego wykpić. Nie potrafia znaleźć przyczyny wadliwie działającej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu od ponad tygodnia (i nic nie zapowiada zeby mieli odnalezc ową przyczyne) Mimo tego wlasciciel nie chce slyszec o zwrocie pieniedzy za instalacje, ktora jeszcze jest na ich zakladowej gwarancji.

Prosze dodać ten punkt do czarnej listy i broń Boże nic z nimi nie załatwiać.

 

 

To co lądujesz u mnie...? :wink:

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym prosic o opinie uzytkownikow imprezki, poniewaz mam mozliwosc kupna auta z 97 roku z gazem jednak mam pewne obawy co przyszlego losu silnika imprezki jezdzacego na gazie. Czy to ma sens?? gaz w samochodzie ktory ma okolo 218 KM?? wlasciciel twierdzi,ze jest ok, ja bardzo ostroznie podchodze to tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki Ci Adminie,ze przeniosles moj watek, poczytalem sobie juz to co nad nim i nie mam obaw co do Subaru w gazie- musze tylko dobrze sprawdzic stan silnika przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKO jak pogania ten STI? Ile pali?

 

Pogania jak na benzynie. W zasadzie różnica jest nieodczuwalna. Jestem zaskoczony bo myślałem, że będę miał więcej problemów po adaptacji tego samochodu. Tymczasem, poddał się dosyć łatwo, nie łapie żadnych błędów, utrzymuje parametry korekcji długoterminowej mapy zasilania w okolicach 3-4% na plus, to w zasadzie tak jak na benzynie kiedy zczytywałem auto przed adaptacją. Podczas prób spalił około 20 litrów na sto, teraz wg właściciela około 15 litrów w mieście.

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym założeniem instalacji LPG ku przestrodze.

 

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM ZAKŁAD MONTUJĄCY GAZ W PIASECZNIE KTÓRY NAZYWA SIE "GODIMEX -AUTO-GAZ ADAM GÓRCZYŃSKI" (ulica Jana Pawła) :!:

 

Nie cierpie czarnego PR, ale chłopcy stamtąd naprawde sobie na to zasłużyli.

Są nierzetelni, nic nie potrafia zrobić, nie uznają gwarancji na prace przez siebie wykonane i usiłują sie od wszystkiego wykpić. Nie potrafia znaleźć przyczyny wadliwie działającej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu od ponad tygodnia (i nic nie zapowiada zeby mieli odnalezc ową przyczyne) Mimo tego wlasciciel nie chce slyszec o zwrocie pieniedzy za instalacje, ktora jeszcze jest na ich zakladowej gwarancji.

Prosze dodać ten punkt do czarnej listy i broń Boże nic z nimi nie załatwiać.

 

 

Człowieku!! Pojechałeś do jakiegoś warsztatu w Piasecznie mając w W-wie największego fachowca?!?!!!!! :roll: nie rozumiem, jak można experymentować na swoim cacku jak JAKO jest tak blisko!!!!!!

 

Ja mieszkam na południu Polski, dokładnie koło Bielska-Białej i nie widzę innej ewentualności!!

Jak zagazowywać subaraka to tylko u "JAKO" :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna ciesze sie impreza z instalacja LPG (niestety nie jest to sekwencja). Czasami zapala sie "check engine" - wiem, ze temat byl walkowany juz wiele razy w tym temacie, ale dojrzalem pewna prawidlowosc.

 

Niestety nie sprawdzalem jeszcze jaki blad zglasza kontrolka. Pojawia sie on na dosc krotko, wiec mam nadzieje, ze zostaje zapisany gdzies w pamieci, zeby dalo sie to sprawdzic.

 

Co do samej kontrolki, to najczesciej pojawia sie, jak cisne auto i zaczynam zwalniac. "Cisne" nie znaczy, ze pedze ile fabryka dala, wystarczy, ze jade szybciej i zaczynam zwalniac, wtedy szanse na ujrzenie "check engine" sa spore. Im bardziej cisne, tym prawdopodobienstwo wieksze. Ale wystarczy znow lekko dodac gazu, by kontrolka zgasla (srednio po jakichs 4s). Na poczatku panikowalem troche, ale idzie sie przyzwyczaic. Choc oczywiscie mam zamiar dowiedziec sie, jaki blad jest zglaszany.

 

Aha, czasami zapala sie na dluzej - srednio po 100km ciaglej jazdy i dosc czesto tuz po zatankowaniu do pelna.

 

Czy ktos zauwazyl podobna prawidlowosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrażam sprzeciw takiej postawie dobrze założona instalacja gozowa wydłuża żywotność silnika

 

 

Czytam wasze wypowiedzi i przyznam jestem w wielkim szku!!! Po co kupowaliście subaraki skoro przerabiacie je na gaz?! To paranoja! Stać was było na taką furę, to i na paliwo chyba was stać. Brak mi słów. Dla mnie jesteście (wszyscy użytkownicy z instalacjami gazowymi) katami - ludźmi z klapkami na oczach. Takiego auta nie wolno zagazowywać. Oczywiście przepraszam wszystkich obrażonych za moje ostre słowa, ale mam prawo do wydania własnej opinii w tej kwestii.

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku!! Pojechałeś do jakiegoś warsztatu w Piasecznie mając w W-wie największego fachowca?!?!!!!! :roll: nie rozumiem, jak można experymentować na swoim cacku jak JAKO jest tak blisko!!!!!!

 

Ja mieszkam na południu Polski, dokładnie koło Bielska-Białej i nie widzę innej ewentualności!!

Jak zagazowywać subaraka to tylko u "JAKO" :!: :!:

 

Kupilem samochod z gazem. Sam bym sie nie zdecydowal na zalozenie do subaru gazu, ale jak mowia, darowanemu koniowi... Jak zaczely sie problemy z gazem, to oczywiscie kontaktowalem sie z JAKO, przejrzal woz, poszperal, zrobil co sie da i poradzil, ze skoro instalacja jest jeszcze na gwarancji u tych "psujnikow" z Piaseczna, to niech oni sie martwia jak zrobic, zeby bylo dobrze. I tak tez wlasnie zrobilem. I tylko i wylacznie dlatego mialem z nimi kolejny kontakt (ktory jak pisalem nic nie dal) Rozwiazanie problemu przyszlo z innego zakladu, ktory moge polecic. Nowa Iwiczna, na ulicy Wiśniowej. Młode, łebskie chlopaki, ktore raz-dwa naprawily samochod. Smiga ze hej i wszystko jest ok.

 

 

gaz jest suchy można tak powiedzieć ale benzyna bezołowiowa też mu niczym nie ustępuje a wręcz przeciwnie więcej śmieci w niej jest"lD"]GAZ jest suchy ???

 

A so chozi? Bo troche nie rozumiem ostatniej czesci wypowiedzi... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku!! Pojechałeś do jakiegoś warsztatu w Piasecznie mając w W-wie największego fachowca?!?!!!!! :roll: nie rozumiem, jak można experymentować na swoim cacku jak JAKO jest tak blisko!!!!!!

 

Ja mieszkam na południu Polski, dokładnie koło Bielska-Białej i nie widzę innej ewentualności!!

Jak zagazowywać subaraka to tylko u "JAKO" :!: :!:

 

Kupilem samochod z gazem. Sam bym sie nie zdecydowal na zalozenie do subaru gazu, ale jak mowia, darowanemu koniowi... Jak zaczely sie problemy z gazem, to oczywiscie kontaktowalem sie z JAKO, przejrzal woz, poszperal, zrobil co sie da i poradzil, ze skoro instalacja jest jeszcze na gwarancji u tych "psujnikow" z Piaseczna, to niech oni sie martwia jak zrobic, zeby bylo dobrze. I tak tez wlasnie zrobilem. I tylko i wylacznie dlatego mialem z nimi kolejny kontakt (ktory jak pisalem nic nie dal) Rozwiazanie problemu przyszlo z innego zakladu, ktory moge polecic. Nowa Iwiczna, na ulicy Wiśniowej. Młode, łebskie chlopaki, ktore raz-dwa naprawily samochod. Smiga ze hej i wszystko jest ok.

 

A TO, co innego :wink: zwracam honor :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku!! Pojechałeś do jakiegoś warsztatu w Piasecznie mając w W-wie największego fachowca?!?!!!!! :roll: nie rozumiem, jak można experymentować na swoim cacku jak JAKO jest tak blisko!!!!!!

 

Ja mieszkam na południu Polski, dokładnie koło Bielska-Białej i nie widzę innej ewentualności!!

Jak zagazowywać subaraka to tylko u "JAKO" :!: :!:

 

A mi się wydaje że z z takiego podsyłania klijentów to Ty bezinteresownie nie robisz :idea: ]Może GODIMEX -AUTO-GAZ ADAM GÓRCZYŃSKI" jak mówią nie zakładać to nie spieram się może i kiepsko zakładają LPG ale;

Sory szłyszałem już o Jako!!! nie znam nie mówie że jest zły ale co to nie ma gdzie indziej dobrych gazowników mógł bym wymienić kilku np. w grodzisku maz. w tz. (łąkach) Bardzo dobrzy są w Piasecznie gdzie mieszkam na ul. wiśnowej Adgaz zakładałem u nich 3 instalacje do różnych aut następny jak zmienię również u nich założę niedrogo a solidnie i nie miałem nigdy problemu z gazem.A bez regulacji wymiany filtrów gazu i drobnych spraw niezwiązanych z gazem żaden samochód 500000km nie zrobi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku!! Pojechałeś do jakiegoś warsztatu w Piasecznie mając w W-wie największego fachowca?!?!!!!! :roll: nie rozumiem, jak można experymentować na swoim cacku jak JAKO jest tak blisko!!!!!!

 

Ja mieszkam na południu Polski, dokładnie koło Bielska-Białej i nie widzę innej ewentualności!!

Jak zagazowywać subaraka to tylko u "JAKO" :!: :!:

 

A mi się wydaje że z z takiego podsyłania klijentów to Ty bezinteresownie nie robisz :idea: ]Może GODIMEX -AUTO-GAZ ADAM GÓRCZYŃSKI" jak mówią nie zakładać to nie spieram się może i kiepsko zakładają LPG ale;

Sory szłyszałem już o Jako!!! nie znam nie mówie że jest zły ale co to nie ma gdzie indziej dobrych gazowników mógł bym wymienić kilku np. w grodzisku maz. w tz. (łąkach) Bardzo dobrzy są w Piasecznie gdzie mieszkam na ul. wiśnowej Adgaz zakładałem u nich 3 instalacje do różnych aut następny jak zmienię również u nich założę niedrogo a solidnie i nie miałem nigdy problemu z gazem.A bez regulacji wymiany filtrów gazu i drobnych spraw niezwiązanych z gazem żaden samochód 500000km nie zrobi :lol:

 

 

Jakie podsyłanie klientów :!: :?: :!: :!: :evil: Nikomu nic nie podsyłam, po prostu nie znam człowieka który by sie poskarżył na Jako, jeżeli jest owy taki ktoś to niech sie odezwie, byc może jestem w błędzie, ale Ja na pewno nie bedę ryzykował zagazowywając u przypadkowych ludzi. Sam zagazowałem w różnych warsztatach ze trzy samochody (nie subaru) i w miare powiedzmy nie narzekam - tylko jak kumplowi jeden taki super dobry gazownik zrobił jego Legacy to chłop się męczył ze dwa lata, bo gwarancja... ale ja dziekuje co tydzień jeździć i sie prosić że cos jest nie tak, że trzeba coś poprawić...

A inny znajomy znajomego jak poprawiał :!: instalacje u Jako to również był zadowolony bo oprócz tego że sam sprawdził czy wszystko jest ok to jeszcze dał mu pare wskazówek jak używać czego, żeby chłop jeździł, a nie co chwila przyjeżdżał do niego .. /na gwarancji/ :lol: jak niektórzy..

Poza tym silniki bokser nie są w prawie każdym samochodzie, więc żeby coś z nimi robić trzeba z nimi robić i robić i robić aby dobrze się kręciły, a ja znam tylko Jako który zagazował najwięcej bokserów.

 

 

JEżELI OBRAZIłEM JAKIEGOś ZAGAZOWYWACZA SUBARYN TO SORKI, ALE PROSZę SIę UJAWNIć .. MOżE RZECZYWIśCIE Są FACHOWCY, ALE MY URZYTKOWNICY O TYM NIE WIEMY :!: I CIERPIMY :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...