Skocz do zawartości

Button


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Dyrekcja była by chętna na wymianę buttonów bądź też na wydanie buttonu?? Chciałbym umieścić go na swojej stronie internetowej. Jeżeli tak to czy są jakieś zastrzeżenia, ograniczenia bądź wymogi co do oglądalności i treści strony?? Za odpowiedź z góry serdecznie dziękuję nawet jeżeli buttonu nie otrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że nie chodzi o guzik

 

Właściwie to o to chodzi. Ma to być mały odnośnik(graficzny) odnośnik(link) do strony www.subaru.pl Chodzi po prostu o taki właśnie "guzik" po kliknięciu którego otwiera nam się strona Subaru. Wymiary to 90x30. Mam nadzieję że już wiadomo o co mi chodzi i że pszepraszam za styl mojej wypowiedzi.

Jeżeli są jakieś wątpliwości to w wolnej chwili należało by się skontaktować z Flipperem. On napewno wie o co chodzi. :D

 

Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie mamy taki buttonik (banner) na serwisie glownym - jest tam link do SKIPRO.PL ....

 

Sa rozne rozmiary i miejsca na taki buttonik... zalezy od tego jak bardzo "lubimy" strone do ktorej prowadzi takie malenstwo :wink: i rozne miejsca jego lokalizacji (strona glowna - bardzo lubimy, podstrony - no... troche mniej lubimy ;-)). Mamy ich troche w dziale LINKI.

 

Co do umieszczenia takiego czegos na Waszych serwisach .... decyzje pozostawiam, jak zawsze Dyrekcji, z przygotowaniem natomiast - Dyrekcja juz wie ktory przycisk nacisnac aby sie stalo realnym co w glowie siedzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Czyli, po wyjaśnieniach, oznacza to taki guziczek wirtualny, który po naciśnięciu przenosi nas do innej rzeczywistości (także wirtualnej).

Jeżeli moja interpretacja jest właściwa, to naturalnie nie mam absolutnie nic przeciwko temu :wink:

Zakładam, że nie chodzi tu o stronę, której zawartość merytoryczna jest sprzeczna z obowiązującym prawem, zawiera treści sprzeczne z obowiązującymi kanonami moralnymi etc. (tylko w takich przypadkach nie wyrażamy z definicji zgody).

Co do technicznej strony przedsięwzięcia proszę o kontakt z Flipperem.

 

Łącze pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że Dyrekcja bardzo szybko załapała temat. Myślę że sprawa nie jest jakaś skomplikowana. Co do tytułu strony to będzie to strona o NFS: Underground i jest w fazie produkcji. Jeżeli teraz wstawimy już Button to ułatwi nam to prace nad dalszą częścią strony. Subaru jest powiązane z tą grą i myślę że taki button jest odpowiedni. Gdy tylko strona ruszy to powiadomię o tym na forum i każdy będzie mógł zobaczyć na wałsne oczka jak to wszystkow wygląda. Dołożę wszelkich starań aby marka Subaru zawsze był dobrze postrzegana i aby żadna cześć tej strony nie wpłynęła nie korzystnie na wizerunek firmy jaką jest SIP.

W najbliższych godzinach lub dniach skontaktuję sie z Flipperem.

 

Dziękuję bardzo za wszystko.

TfK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...