Skocz do zawartości

WRX 2014 kolejne rozczarowanie..


Miszkolc

Rekomendowane odpowiedzi

Populacja światowa się starzeje, więc i samochody są coraz bardziej dziadkowe. W końcu popularyzaja SUVów wzięła się z kłopotów z kręgosłupem a nie z umiłowania do jazdy w (lekkim) terenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK moe wztumaczę wam prosto, dlaczego sie tak wkurzyłem;

Chciałem i kupić i czekałem na premierę tego AUTA..

wp...-concept-ny.jpg

wp...-concept-ny.jpg

A NIE TEGO SZROTA!!

subaru-wrx.jpg

 

I pomimo że jestem fanem tej marki, imprezy.. martwię się że idzie w bardzo złym kierunku!!!

Subaru właśnie straciło potencjalnego klienta.. o tym chcę powiedzieć! Chciałem wydać kasę ale jej nie wydam!

Jeszcze się łudzę żę STI będzie ładniejsze ale sądząc po ich polityce dowalą spoiler, szersze gumy, mocniejszy silnik i znaczek STI!

Edytowane przez Miszkolc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru nie robi brzydszych aut. To my się starzejemy. To jak z ukochaną kobietą - starzeje sie, ale kochasz ją mniej :question: Nie. To samo z Subaru - kochasz za to co ma w środku, za to co pozwala z sobą zrobić, za to że cieszy Ci się ryło jak ją widzisz i jak przejeżdżasz każdy kolejny kilometr po szutrze, asfalcie, śniegu, błocie, doświadczacie się nawzajem. I to jest piękne. Love - it's what makes a Subaru, a Subaru.

 

I nie dublujcie już tematów, dziękuję, dobranoc. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Miszkolc wyluzuj się, poszukasz jakiejś firmy tuningowej to Ci tu mazną szpachlę, tam trochę laminatu i będziesz miał swój prototyp :P .

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze "starą babe w legacy outback" + obowiązkowo boxer diesel to mnie trzepie :biglol:

 

Nie bardzo rozumiem. Zawsze chciałeś/aś to powiedzieć i nadszedł w końcu ten wielki dzień? Bo nie do końca widzę związek z tematem ;p

(Jakoś w tym wątku jestem wyjątkowo złośliwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ,ze mam wrażenie iż ludzie kupują te auta tylko dlatego że przeczytali jakiś jego test w "auto świecie", a przysłowiowa "baba w outbacku" to synonim kogoś kto kompletnie nie wie co kupuje. Typowy konsument nacinający sie na komercyjną papke.Wszyscy wiemy jak wygląda sprawa z dwumasem ,a wygląd to też sprawa dyskusyjna. Osobiście jak widze obok siebie Legacy 2006 i Outbacka 2010 to mam ochote zdzielić stylistów w łeb za zmarnowanie takiej sylwetki :wacko:

 

Podobnie jak sprawa Hondy i ewolucja Ufo w 9 Gen <_< , choć ufo było dla mnie troche zbyt spasione, co nie zmienia faktu że linia boczna 9 i tylne światła wyglądające jak jakiś GUZ :huh: to troche padaka.

 

Kazda sylwetka musi sie troche opatrzeć ,ale Outback '10 był u mnie przegrany od początku. Przepraszam wszystkich posiadaczy gorąco ,ale poprostu mi sie nie podoba ;)

 

ALE już kontynując, to osobiście dla mnie wygrał Levorg, TEGO chce od Subaru!

 

Legacy-Concept-1-800x533.jpg

 

Legacy-Concept-2-800x533.jpg

 

a Legacy concept też w sumie nie wiem co myśleć. Zawsze był to model "troche" bardziej luksusowy od Imprezy, a concept wygląda troche jak Insignia Opc :huh: Dla mnie niedościgniona jest sylwetka 4 gen BL/BP, nic na to nie poradze ;)

 

Levorg wygrał,autentycznie od wielu lat nowe auto które mi sie autentycznie podoba :o

 

http://www.speedhunt...an-strikes-back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Miszkolc, tak jesteśmy w tym samym klubie zawiedzionych, delikatnie mówiąc. Już te światła co ma levorg z tyłu też mogli do imprezy wstawić. Co za lipa, gdyby conceptu nie zrobili tak pięknego to nie byłoby tak wielkiego rozczarowania... Nie mogę, nie potrafię zrozumieć DLACZEGO nie zrobili tego co zapowiadali? Dlatego napisałem do działu 'pytania do Dyrekcji' może mają jakąś racjonalną odpowiedź i wiedzą coś co da nam nadzieję, że nie wszystko stracone. Może 2015, 2016?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się, że ten Concept był coś na zasadzie pokazania na co stać subaru, że potrafią zrobić piękny samochód, bez żadnych ograniczeń tylko taki żeby był świetny, a potem zrobili samochód, który ma przynieść zyski dzięki sprzedaży w jak najszerszej grupie kupujących, czyli nie ma co ukrywać nie wśród fanatyków jak my. Większe zyski przyniesie im szary Kowalski czy tam Smith w US który chce troszkę mocniejsze auto z napędem AWD bo zwykła słaba ośka mu się trochę znudziła, ale nie chce żeby sąsiedzi patrzyli na niego krzywo. Te kryteria wg mnie nowy wrx spełnia, chociaż wcale nie uważam że jest bardzo brzydki. Ale i tak z czasem i pewnie z wersją STI (o ile to nie będzie całkowicie oddzielny model) uznamy za kilka lat, że w sumie wyszedł nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...